IV AUGUSTOWSKA
WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
Augustów 13 lipca 2003



zobacz KATALOG POWYSTAWOWY


WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH


zdjęcia: Tomasz Borkowski

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Augustów'2003




1. Complement BLUE BLOOD - chart afgański - B.P. Polańczyk,
2. QUICK EYED YUKON TANAMA - siberian husky - M.Supronowicz,
3. BOLKA THE FIRST Catulus - bagle - A.Baciński,

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Augustów'2003




1. Sasquehanna SHEFFIELD FOR ME - mops - M.Supronowicz,
2. AMANDA Garliavietis - owczarek niemiecki - B.Trachanowicz,
3. WIKI z Hofjaru - sznaucer miniaturowy czarny - M.Wardach,

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Augustów'2003




1. Przemek's TROPICANA - jamnik krótkowłosy miniaturowy - M.Supronowicz,
2. Gingery's KRIMSON'N CLOVER - chiński grzywacz - M.Supronowicz,
3. BETTINA Ariba - sznaucer miniaturowy czarny - M.Jamiołkowska,

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - Augustów'2003




1. MALINA z Gangu Długich - polski owczarek nizinny - A.Dominiak&M.Supronowicz,
2. FURIA Laufer Polski - gończy polski - B.Faszcza,
3. CZUPRYNKA z Fretowej Górki - ogar polski - S.Kwiatkowski,

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY - Augustów'2003




1. MALEZJA Herbu Kopidołek - jamnik szorstkowłosy standardowy - A.Buczyńska,
2. OLBA v.d.Bismarckquelle - foksterier szorstkowłosy - Ł.Pawłowski,
3. Daragoj LADY CHATTERLY - beagle - A.Baciński,

NAJPIĘKNIEJSZA PARA - Augustów'2003




1. Daragoj LADY CHATTERLY
    Daragoj FRANK ZAPPA - beagle - A.Baciński,
2. Sasquehanna AGENT
    Sasquehanna AKCJA - american staffordshire terrier - M.Supronowicz,
3. NABAB Germanika
    Sasquehanna GERMANIKA - chiński grzywacz - A.Ostrowski,

ZWYCIĘZCA I GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. MALINA z Gangu Długich - polski owczarek nizinny - A.Dominiak&M.Supronowicz,
2. AMANDA Garliavietis - owczarek niemiecki - B.Trachanowicz,
3. BAHRA-BRIMA Filos - bouvier des flandres - Ł.Pawłowski,

ZWYCIĘZCA II GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. Sasquehanna GAWĘDA - sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - M.Supronowicz,
2. LOKIS Żulik - sznaucer średni pieprz i sól - M.Miskiewicz,
3. REKIN Chatka Zielarki - hovawart - M.Idźkowska,

ZWYCIĘZCA III GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. SAREDON WITH HONOURS - foksterier szorstkowłosy - J.Kantijevskaja, Estonia
2. GAJA Melynas rukas FCI - kerry blue terrier - J.Aidietiene, Litwa
3. KATHERINA'S LAND KINDLY BOY - airedale terrier - I.Bulankina, Estonia

ZWYCIĘZCA IV GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. Sasquehanna GOLFISTA - jamnik krótkowłosy miniaturowy - I.M.Małeccy,
2. MALEZJA Herbu Kopidołek - jamnik szorstkowłosy standardowy - A.Buczyńska,
3. JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion.FCI - jamnik krótkowłosy standardowy - K.A.Struk

ZWYCIĘZCA V GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. Snowy Grove's BISSFUL BROWNIE - siberian husky - M.Rzepkowski,
2. MAN IN BLACK von Palatina Aurora - szpic miniaturowy - W.Kośnicka-Depta,
3. RUS AHMAR'S RAMSES DREAMS - basenji - M.Grishanova, Łotwa

ZWYCIĘZCA VI GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. Daragoj FRANK ZAPPA - beagle - A.Baciński,
2. EPIK z Krainy Poduszkowców - basset hound - M.Tofiło,
3. AKSA Dolina Rycerki - alpejski gończy krótkonożny - A.Ingielewicz,

ZWYCIĘZCA VII GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. JAGER-JACHT Rude Ziółko - seter irlandzki - R.Czechowska,
2. KAZAN z Augustowskich Lasów - wyżeł czeski szorstkowłosy (fousek) - S.Duba,
3. ARIZONA Gwiazda Imperium - wyżeł weimarski krótkowłosy - M.Leśnik,

ZWYCIĘZCA VIII GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. ZORRO z Herbu Sapały - labrador retriever - K.Szymańska,
2. PERLA BOY Tema - cocker spaniel angielski kolorowy - A.Tunkuliene, Litwa
3. Sasquehanna ZOFIÓWKA - golden retriever - B.P. Polańczyk,

ZWYCIĘZCA IX GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. NABAB Germanika - chiński grzywacz - A.Ostrowski,
2. Sasquehanna SHEFFIELD FOR ME - mops - M.Supronowicz,
3. MEDOC Złota Wolność - spaniel tybetański - M.Ciborowski,

ZWYCIĘZCA X GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2003




1. BOHATER Ferrero - chart polski - D.Kierul,
2. DAKOTA Wichrowe Zauroczenie - wilczarz irlandzki - M.Idźkowska
3. ELF'S EXCLUSIVE LET TISH STRIP - greyhound - R.Holusenkova, Łotwa

ZWYCIĘZCA WYSTAWY (Best in Show) - Augustów'2003




1. MALINA z Gangu Długich - polski owczarek nizinny - A.Dominiak&M.Supronowicz,
2. NABAB Germanika - chiński grzywacz - A.Ostrowski,
3. Sasquehanna GOLFISTA - jamnik krótkowłosy miniaturowy - I.M.Małeccy,