AUGUSTOWSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
Augustów 18 lipca 2004

zobacz więcej MIGAWKI Z WYSTAWY zobacz więcej



KATALOG POWYSTAWOWY

WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH



zdjęcia: Urszula Jamiołkowska, Tomasz Borkowski


MŁODY PREZENTER - Augustów'2004

   

1. ZWYCIĘZCA DNIA - Natalia Kuzova (Łotwa)
2. ZWYCIĘZCA GRUPY MŁODSZEJ - Natalia Kuzova (Łotwa)
3. ZWYCIĘZCA GRUPY STARSZEJ - Adel Brancewicz (Łotwa)



NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Augustów'2004

   

1. Bleper's FIFTY-FIFTY - cocker spaniel angielski - T. Kasjan
2. ARNIKA Asarko Lordana - owczarek niemiecki - M.M. Zawiślak
3. SHARON Amigo Perro.FCI - dog niemiecki błekitny - A i A Szutkiewicz


NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Augustów'2004

 


1. VALENTINO Optima Grata - bokser - A. Zawistowski
2. Sasquehanna EMANOR - chiński grzywacz - M. Supronowicz
3. NATALKA POLTAVKA Tchiorny Plut - czarny terier - R. Karczewski


NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Augustów'2004

 


1. DRAGON z Gangu Dugich/FCI - polski owczarek nizinny - W. Wojdyła
2. IDOL v.SchloB Ghersburg - jamnik długowłosy miniaturowy - E. Łęszczak
3. BETTINA Ariba - sznaucer miniaturowy czarny - M. Jamiołkowska,


NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - Augustów'2004




1. TERCET Olfactus - ogar polski - J. Micuń
2. IWAN z Zadymy - polski owczarek nizinny - R. Siwiak
3. SIM z Warmińskich Szczekaczy - gończy polski - W. Madej


NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY - Augustów'2004

 

1. IDOL Poleskie Pojezierze - beagle - M. Skórzewska-Amberg
2. SIM z Warmińskich Szczekaczy - gończy polski - W. Madej
3. MOHNATOE CHUDO GWENDOLEN - owczarek francuski briard - Kuchin, Rosja


NAJPIĘKNIEJSZA PARA - Augustów'2004

 

1. IDOL Poleskie Pojezierze
    BLANCA THE FIRST Catulus - beagle - M. Skórzewska-Amberg
2. OKII Matagiinu PL
    OJOSAN Matagiinu PL - akita - D. Rozmysłowicz
3. Sasquehanna EMANOR
    Sasquehanna ESPERANCA - chiński grzywacz - M. Supronowicz


ZWYCIĘZCA I GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. CAMEL COVE Marinus - bearded collie - S. Dąbrowski
2. FAIRY'S GIFT OBEREK - welsh corgi pembroke - A., E. Tropi, Łotwa
3. GOLDEN MOONLIGHT Vesca Montana - owczarek szetlandzki - A. Kowalska


ZWYCIĘZCA II GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. REDWITCH SEIZE THE MOMENT - duzy japoński pies - M. Supronowicz
2. Sasquehanna NOKIA - sznaucer miniaturowy pieprz i sól - Z. Tosiak
3. WIGRO Samarytanin - bernardyn długowłosy - S. Korolczuk


ZWYCIĘZCA III GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. INDIGO Melynas rukas FCI - kerry blue terrier - J.Aidietiene, Litwa
2. ALAMO Sentinel - american staffordshire terrier- A,J. Żero
3. ORSON vom Schloss Schwuelper - west highland white terrier - B. Księżopolska


ZWYCIĘZCA IV GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. JEJ DŁUGOŚĆ FONDA Amfitrion FCI - jamnik krótkowłosy stand. - K.A. Struk
2. FRED FLINSTON Brzdąc - jamnik długowłosy miniaturowy - E. Dąbrowska
3. BOLIWIA Herbu Kopidołek - jamnik szorstkowłosy standardowy - A. Buczyńska


ZWYCIĘZCA V GRUPY FCI (BOG) - Augustw'2004

 

1. OJOSAN Matagiinu PL - akita - L.D. Rozmysłowicz
2. Snowy Grove's BLISSFUL BROWNIE - siberian husky - M. Rzepkowski
3. ZRYW Rogowskie Jeziora - łajka rosyjsko-europejska - T. Gałęzia


ZWYCIĘZCA VI GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. BOLTON Czarnonosa Czereda - posokowiec bawarski - A. Trepanowska
2. RIKARDO SUNBEAM - dalmatyńczyk - S. Volohova, Łotwa
3. Lanbur JUAN CARLOS - beagle - M. Supronowicz


ZWYCIĘZCA VII GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. FAMOUS z Arislandu - seter irlandzki - A. Witkowska
2. ALASKA Gwiazda Imperium - wyżeł weimarski krótkowłosy - M. Machlowicz
3. Bony-Szolohegyi SACI - wyżeł węgierski krótkowłosy - M. Nowakowska


ZWYCIĘZCA VIII GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. Bleper's ANDRON - cocker spaniel angielski - T. Kasjan
2. CHAMPAGNE BIANCO Di Santolina - golden retriever - G. Jonkiene, Litwa
3. QUANTUM LEAP Herbu Zadora - labrador retriever - K. Dawidowska


ZWYCIĘZCA IX GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. NABAB Germanika - chiński grzywacz - A.Ostrowski,
2. DOM PERIGNON Złota Wolność - spaniel tybetański - M.Ciborowski
3. Sasquehanna SHEFFIELD FOR ME - mops - M. Supronowicz


ZWYCIĘZCA X GRUPY FCI (BOG) - Augustów'2004

 

1. TASSO Du Menuel Galopin - chart afgański - L. Rubikaite, Litwa
2. MARTA Magija - charcik włoski - L. Strażdina, Litwa
3. KRUK Oksza - wilczarz irlandzki - K. Hinderer


ZWYCIĘZCA WYSTAWY (Best in Show) - Augustów'2004

   

1. NABAB Germanika - chiński grzywacz - A.Ostrowski,
2. REDWITCH SEIZE THE MOMENT - duzy japoński pies - M. Supronowicz
3. JEJ DŁUGOŚĆ FONDA Amfitrion FCI - jamnik krótkowłosy stand. - K.A. Struk