"JUBILEUSZOWA" XXX PODLASKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
Białystok 31 sierpnia 2003




Katalog powystawowy



WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
zdjęcia: E. Jabłokow, R. Karczewski, U. Jamiołkowska,


NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Białystok'2003
sędzia - Piotr Król, Polska



1. GEM-GIWEEON Hurricanne - doberman - Joanna, Marcin Baldys, Polska
2. AL-GROM ANDY - labrador retriever - Marzena Zawiślak, Polska
3. OJOSAN Matagiinu PL - akita - Dariusz Rozmysłowicz, Polska


NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Białystok'2003
sędzia - Kornelija Butrimova, Litwa



1. BAJKA z Krainy Narwii - labrador retriever - Joanna Mnich, Polska
2. SANT KREAL REMBRAND - doberman - Michał Bubienko, Polska
3. IMPERIAL z Krainy Mgieł - owczarek francuski briard - Małgorzata Szczurowska, Polska


NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Białystok'2003
sędzia - Zivile Povilaitiene, Litwa



1. EGO Szalona - sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Małgorzata Jamiołkowska, Polska
2. BELLADONNA z Perkuna - jamnik szorstkowłosy standardowy - Alexandra Buczyńska, Polska
3. BRATNA Biało-Czarni - dalmatyńczyk - Wiesława Skulimowska, Polska


NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - Białystok'2003
sędzia - Zygmunt Jakubowski, Polska



1. IWAN z Zadymy - polski owczarek nizinny - Robert Siwiak, Polska
2. RELAKS Hulaj Dusza - gończy polski - Małgorzata Gnoińska, Polska
3. TERCET Olfacus - ogar polski - Jacek Micuń, Polska


NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY - Białystok'2003
sędzia - Natalia Gapaniuk-Nekrosjene, Litwa



1. Daragoj FRANK ZAPPA - beagle - Andrzej Baciński, Polska
2. SIM z Warmińskich Szczekaczy - gończy polski - Włodzimierz Madej, Polska
3. DAVE KINK'S LEGEND Rejentówka - golden retriever - Bożena Rudnik, Polska


NAJPIĘKNIEJSZA PARA - Białystok'2003
sędzia - Svetlana Radjuk, Białoruś



1. FARIQUE-FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek
    FELMERIA-FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - basenji - Joanna Groszek-Szymańska, Polska
2. Daragoj FRANK ZAPPA     Daragoj LADY CHATTERLY - beagle - Andrzej Baciński, Polska
3. KLOPSIKI MOPSIKI ROBBIN BOBBIROY
    FOMIELENS BERENIKA BILBREND - mops - J.Fomicowa, Łotwa


ZWYCIĘZCA I GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Piotr Król, Polska



1. LITTLE QUEEN of Bialkan - owczarek szetlandzki - Anna Hryniewicka, Polska
2. IWAN z Zadymy - polski owczarek nizinny - Robert Siwiak, Polska
3. CAMEL COVE Marinus - bearded collie - Sławomir Dąbrowski, Polska


ZWYCIĘZCA II GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Kornelija Butrimova, Litwa



1. ALLIYAH Jedna na Milion - bokser - Adam Zawistowski, Polska
2. Bartzaga's OBELIX - sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - Marina Zarina, Łotwa
3. BLAU ZUNGE VASHE VELICHESTWO TAGRI EDCHER - shar pei - I. Baranov, Rosja


ZWYCIĘZCA III GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Zygmunt Jakubowski, Polska



1. ORSON vom Schloss Schwuelper FCI - west highland white terrier - Barbara Księżopolska, Polska
2. MORO Złamany Szeląg - foksterier krótkowłosy - Andrzej Gudalewski, Polska
3. REALITY SHOW DU GVE DE L"ADOUR - yorkshire terrier - Eric Bernard, Polska


ZWYCIĘZCA IV GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Henryk Fonfara, Polska



1. MALEZJA Herbu Kopidołek - jamnik szorstkowłosy standardowy - Alexandra Buczyńska, Polska
2. BRANCA LETITIA DE BARROS MOTTA Arifex - jamnik długowłosy stand. - M. Stryjeńska, Polska
3. ARBAT - jamnik krótkowłosy standardowy - A.G. Roshnov, Rosja


ZWYCIĘZCA V GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Barbara Larska, Polska



1. Kontrapunkt MOJE USZANOWANIE - szpic miniaturowy - M. Denisova, Łotwa
2. IVASH JOCHYA - chow chow - Oksana Pereligina, Rosja
3. WENA z Coyoacan - siberian husky - Piotr Konig, Polska


ZWYCIĘZCA VI GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Jan Ryk, Polska



1. Daragoj LADY CHATTERLY - beagle - Andrzej Baciński, Polska
2. IDYLLA z Gangu Długich - basset hound - Audrius Birbalas, Litwa
3. TERCET Olfactus - ogar polski - Jacek Micuń, Polska


ZWYCIĘZCA VII GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Svetlana Radjuk, Białoruś



1. GARDIAN MAK'ARTUR CHAROLD - seter szkocki gordon - E.V. Gorunovich, Białoruś
2. JAGA Rude Ziółko - seter irlandzki - Elżbieta Wierzbicka, Polska
3. FRYGA Złoty Bażant - wyżeł węgierski krótkowłosy - Monika Nowakowska, Polska


ZWYCIĘZCA VIII GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Monika Cyperling, Polska



1. ANTIL TIBOR TALISMAN LYUDMILY - cocker spaniel amerykański - L.J. Chodorowich, Białoruś
2. CHOCOLATE PHANTASY DI Santolina - golden retriever - R. Jakubonierie, Litwa
3. BAJKA z Krainy Narwi - labrador retriever - Joanna Mnich, Polska


ZWYCIĘZCA IX GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Zivile Povilaitiene, Litwa



1. BARNABAS DOG-LOME - gryfonik belgijski - Inita Omelcenko, Łotwa
2. SLAVJANKA iz Volzhskoy Serenady - pudel toy - Julija Dijakovskaja, Litwa
3. COCO CHANEL Sua Sponte - chiński grzywacz - Anna Domosławska, Polska


ZWYCIĘZCA X GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003
sędzia - Natalia Gapaniuk-Nekrosjene, Litwa



1. DAKOTA Wichrowe Zauroczenie - wilczarz irlandzki - Marzanna Idźkowska, Polska
2. JUST MY PRINCESS Romantica - whippet - Monika Tauraseviciene, Litwa
3. ELF'S DELIGHTFUL DANDY - greyhound - I. Makalska, Łotwa


ZWYCIĘZCA WYSTAWY (Best in Show) - Białystok'2003
sędzia - Anatoli Zhuk, Białoruś

 

1. ALLIYAH Jedna na Milion - bokser - Adam Zawistowski, Polska
2. Kontrapunkt MOJE USZANOWANIE - szpic miniaturowy - M. Denisova, Łotwa
3. DAKOTA Wichrowe Zauroczenie - wilczarz irlandzki - Marzanna Idźkowska, Polska