XXXI PODLASKA
WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
Białystok 29 sierpnia 2004



KATALOG POWYSTAWOWY

WYŚCIGI JAMNIKÓW


   


WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH

zdjęcia: Urszula Jamiołkowska

MŁODY PREZENTER - Białystok'2004

sędzia - Elżbieta Chwalibóg, Polska

   

1. ZWYCIĘZCA DNIA - Zofia Wójcik
2. ZWYCIĘZCA GRUPY MŁODSZEJ - Zofia Wójcik
3. ZWYCIĘZCA GRUPY STARSZEJ - Katarzyna Kuczyńska

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Białystok'2004

sędzia - Elżbieta Chwalibóg, Polska

 

1. BLUE LARRY Ewimark Rakownia - American Staffordshire Terrier,
wł. Marek Wojciechowski
2. AGATA z Dretovickey Loucky - Samoyed, wł. Anna Jaśkiewicz
3. Husqvarna JOKER - Siberian Husky, wł. Jacek Szadkowski

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Białystok'2004

sędzia - Elżbieta Chwalibóg, Polska

 

1. BOSFOR Salutaris - Wilczarz irlandzki - wł. Marzanna Idźkowska
2. U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor - West Highland White Terrier, wł. Agnieszka Kryszak, Ruth O'Connor
3. AIKEMUNO BUCHIDO IS KAUNO (FCI) - Chin japoński, wł. Kornelija Butrimova, Litwa

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Białystok'2004

sędzia - Mieczysław Gątkowski, Polska

 

1. ZOZEFINA Nakties Deive - Pudel miniaturowy (czarny), wł. Julija Dijakovskaja, Litwa
2. URMEL z Psiej Oazy - Owczarek szkocki długowłosy, wł. Beata , Daniel Ziemnicki
3. MANDARIN MERCEDES od Baronów - Shih Tzu, wł. Krzysztof Danilewski

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - Białystok'2004

sędzia - Tomasz Borkowski, Polska

 

1. PAŁASZ z Południowej Knieji - Ogar polski, wł. Wojciech Łęcki
2. Stellanova FIRLETKA - Chart polski, wł. Stella Zawadzka
3. DOBRA z Kuny - Polski owczarek nizinny, wł. K. Jaroszyńska

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY - Białystok'2004

sędzia - Stanisław Abłamowicz, Polska

 

1. REKIN Chatka Zielarki- Hovawart - wł. Marzanna Idźkowska
2. MAX z Krywlan - Owczarek niemiecki, wł. Adam Bajorek
3. MALEZJA Herbu Kopidołek1- Jamnik szorstk. stand., wł. Alexandra Buczyńska

NAJPIĘKNIEJSZA PARA - Białystok'2004

sędzia - Anna Rogowska, Polska

 

1. BOSFOR Salutaris
    DAKOTA Wichrowe Zauroczenie - Wilczarz irlandzki - wł. Marzanna Idźkowska
2. FERO Koziołkowa Dolina
    Rivulus TOSCA - Pies kanaryjski - wł. Anna Anyszka-Lewandowska, Mariusz Wocial
3. OKII Matagiinu PL
    OJOSAN Matagiinu PL - Akita - wł. Dariusz Rozmysłowicz

ZWYCIĘZCA I GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Paweł Szemraj, Polska

1. ANDARIEL WOLF z Peronówki (FCI) - Ceskoslovensky Vlcak, wł. Daniel Ziemnicki,
2. CICHUTEK Lisiura (FCI) - Welsh Corgi Pembroke, wł. Magdalena Kurzyp
3. BISKRA z Psiej Oazy - Owczarek szkocki długowłosy, wł. Iwona Nitkowska

ZWYCIĘZCA II GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Halina Dmowska, Polska

1. BARBADOS Modry Efekt - Dog niemiecki (błękitny),wł. Marta Makowska,
2. NEY Guardian - Mastif angielski, wł. Anna Wasilewska
3. ZAHRA Hermes - Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Marek Wardach

ZWYCIĘZCA III GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Dorota Kuczyńska-Standełło, Polska

1. TANGO - Staffordshire Bull Terrier, wł. ? Zhukovskaya, Rosja
2. SPEEDY GONZALES du Moulin Mac Gregor - West Highland White Terrier,
wł. Agnieszka Kryszak
3. BIG MAC Koncept - Terier szkocki, wł. Monika Krysiak

ZWYCIĘZCA IV GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Marek Lewandowski, Polska

1. MALEZJA Herbu Kopidołek - Jamnik szorstkowłosy stand., wł. Alexandra Buczyńska,
2. BRANCA LETITIA DE BARROS MOTTA Aurifex - Jamnik długowłosy miniaturowy,
wł. Magdalena Stryjeńska
3. Lisego Nosa GAMLET KARAPETOVICH - Jamnik krótkowłosy miniaturowy,
wł. A. Dyachtova, Rosja

ZWYCIĘZCA V GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Małgorzata Supronowicz, Polska

1. PEPSI COLA Ypsylon - Basenji, Izabela Wiszniewska,
2. LUCA JOEN Chatanga - Samoyed, wł. Anna Jaśkiewicz
3. ARIZONA DREAM Fortunatus - Siberian Husky, wł. Agnieszka Stolarska

ZWYCIĘZCA VI GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Aleksander Skrzyński, Polska

1. Fortibus DEEP MAROON - Beagle, wł. Marian Malinowski,
2. BRUNO z Kopanickich Łąk - Posokowiec bawarski, wł. Marek Motybel
3. CZOK Domini Canes - Gończy polski, wł. Lidia, Maciej Świć

ZWYCIĘZCA VII GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2003

sędzia - Aleksander Skrzyński, Polska

1. Shandwick TOPAZ - Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel,
2. HUGO Złotnicki Raj - Seter szkocki (Gordon), wł. Barbara A. Artych
3. QUELL z Czarnego Dworu - Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Michał Dowgird

ZWYCIĘZCA VIII GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Tomasz Borkowski, Polska

1. GURU z Iwicznej, Labrador Retriever, wł. Tomasz Żebrowski,
2. GUIDO Nerwus - Cocker spaniel angielski (podpalany), wł. Teresa Potkańska
3. BANDY LEGGED Oskaras - Golden Retriever, wł. Sigita Pileckyte, Litwa

ZWYCIĘZCA IX GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Piotr Król, Polska

1. DANVIK EMPERADOR - Pudel duży (biały), wł. Julija Sarkovskiene, Litwa
2. GABI Draczyn - Buldog francuski, wł. Dorota Łędzewicz
3. KLOPSIK Kama-Lama - Mops, wł. Stella Zawadzka

ZWYCIĘZCA X GRUPY FCI (BOG) - Białystok'2004

sędzia - Piotr Król, Polska

1. ALL THE BEST Ypsylon, Greyhound, wł. Marzena Pietruchowska,
2. Stellanova FIRLETKA - Chart polski, wł. Stella Zawadzka
3. DAKOTA Wichrowe Zauroczenie - Wilczarz irlandzki - wł. Marzanna Idźkowska

ZWYCIĘZCA WYSTAWY (Best in Show) - Białystok'2004

sędzia - Andrzej Mania

1. TANGO, Staffordshire Bull Terrier, wł. ? Zhukovskaya, Rosja
2. Shandwick TOPAZ, Seter irlandzki, Jadwiga Konkiel, Polska
3. DANVIK EMPERADOR - Pudel duży (biały), wł. Julija Sarkovskiene, Litwa