Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem formularza internetowego.
Prosimy nie przesyłać zgłoszeń e-mailem lub faxem !


W katalogu zostaną umieszczone tylko psy, które mają podany nr PKR (dla psów z klasy młodszych szczeniąt, szczeniąt i młodzieży dopuszcza się adnotację "w przygotowaniu") oraz numer rejestracyjny - obowiązkowy dla wszystkich psów.

UWAGA! Prosimy NIE PRZESYŁAĆ kopii potwierdzenia wpłaty.
Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.

Załączniki do zgłoszenia (kopię: championatu, certyfikatu użytkowości) można przesłać:

faxem na nr: 89-67-90-502 z dopiskiem "BIAŁYSTOK"
Poprawność transmisji faksu można potwierdzić pod nr tel.89-67-90-522
w godz. 14.00 - 16.00

e-mailem na adres: bialystok@wystawy.net
Wyłącznie pliki JPEG lub PDF wielkości max. 1 MB. Inne pliki nie będą brane pod uwagę.
Wszystkie e-maile zostaną potwierdzone e-mailem zwrotnym.


Please send by fax 0048 89-67-90-502 with note "BIALYSTOK" or e-mail bialystok@wystawy.net a copy of the pedigree or champion/working certificate. Only JPEG or PDF files max 1 MB.
 
Wystawa - Show
  II Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich
Hunting Dogs National Show (CAC)


od godz.10.00 do 14.30

Plan obiektu :   SOBOTA

w programie wystawy pokazy dla publiczności i inne atrakcje

wjazd na parking dla wystawców i zwiedzających BEZPŁATNIE !!!

bilety: 10 zł i 5 zł (ulgowe)


WYKAZ WYSTAWCÓW

PLAN SĘDZIOWANIA


MAPA I DOJAZD

Miasto - City, Date - Date
Białystok, 17.08.2019

Miejsce - Place
Stadion Miejski w Białymstoku ul.Słoneczna 1

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries
28.07.2019 !
Potwierdzenia przyjęcia zgłoszeń na tę wystawę będą wysłane tylko e-mailem oraz zostaną udostępnione w systemie do pobrania/wydruku na około 5 dni przed wystawą. Numery startowe będą do odbioru w Sekretariacie wystawy.

Confirmation of the registration for this show will be sent only by e-mail or will be available in the system to download/print for about five days before the show. The numbers is to be collected from the Secretariat of the Dog Show.


Prosimy o przemyślane zgłoszenia.
Wycofania i zmiany klasy będą możliwe jedynie w wyjątkowych wypadkach, poprzez system wystawy.net do dnia 28.07.2019 !
UWAGA!
Wycofanie zgłoszenia nie powoduje automatycznego zwrotu należności !
Zwrot należności nastąpi z potrąceniem 15% odstępnego !

Honorowy Patronat

Sponsorzy


HOTEL GOŁĘBIEWSKI
zobacz

Patronat Medialny



Opłaty - Entry Fees
NA WYSTAWIE OPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE !!!.

Wystawcy krajowi, członkowie ZKwP - opłaty wnoszone do 28.07.2019 :
- za pierwszego psa (z katalogiem) - 100 zł + PARKING BEZPŁATNY !
- za każdego następnego (bez katalogu) - 90 zł
- za psy w klasach szczeniąt (bez katalogu) - 50 zł
- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) - 50 zł
- za psa z tytułem INTERCHAMPION (bez katalogu) - 50 zł
- za psy wszystkich ras polskich (bez katalogu) 50% ceny podstawowej


OPŁATY DLA CZŁONKÓW ODDZIAŁU BIAŁYSTOK - KAŻDY ZGŁOSZONY PIES
w klasie młodzieży, pośredniej, otwartej, użytkowej, championów
- o 20 zł TANIEJ
(zgłoszenia opłacone w terminie do 28.07.2019
Nie dotyczy ras polskich i Interchampionów !


UWAGA ! Przy jednoczesnym zgłoszeniu psa na dwie wystawy (międzynarodową i krajową) łączna opłata za zgłoszenia każdego psa jest niższa o 20,00 zł.

UWAGA ! Termin opłat upływa z dniem 28.07.2019 r. – decyduje data wpływu na konto Oddziału. (wg art. 454 par1 K.C przy rozliczeniu bezgotówkowych momentem spełnienia świadczenia jest dzień uznania rachunku bankowego wierzyciela).
Zgłoszenia, za które opłata nie zostanie zaksięgowana do dnia 28.07.2019 r. nie zostaną ujęte w katalogu.
Psy nie umieszczone w katalogu nie będą dopuszczone do oceny na wystawie.

W przypadku psów zgłoszonych na tzw. współwłasność obniżenie opłaty dotyczy tylko psów o dokładnie takiej samej współwłasności (ci sami właściciele), w innym przypadku opłata jest pobierana jak za pierwszego psa i nie podlega obniżeniu.

UWAGA!
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.


Foreign exhibitors:
- for the first dog (with Catalogue) - 35 Euro + PARKING FREE !
- for every additional dog (without Catalogue) - 30 Euro
- minor puppy, puppy, veteran class, (without Catalogue) - 20 Euro
- INTERCHAMPION (without Catalogue) - 20 Euro

ATTENTION ! If the dog is registered to both shows (International and National), the total fee for each dog is lowered by 5 Euro.

Attention!
We do not accept payments at the show.

Deadline 28.07.2019. The payment deadline is 28.07.2019.
Entries which will not be paid, will not be placed in the catalogue.
Dogs which are not in the catalogue cannot be judged at the show.


Payment only in Euro - at bank account.
PL 88 1750 0012 0000 0000 2923 3543 BNP PARIBAS
SWIFT: RCBWPLPW
NB! The sender must cover all the expenses connected with the payments.

Konto bankowe - Bank account
w PLN
13 1750 0012 0000 0000 2923 3535 BNP PARIBAS
in EURO
PL 88 1750 0012 0000 0000 2923 3543 BNP PARIBAS
SWIFT: RCBWPLPW

Reklamy w katalogu i stoiska handlowe
cała strona czarno-biała 100 zł + VAT 23 % ,
pół strony czarno-białej 60 zł + VAT 23 % ,

opłata za stoiska handlowe: 100 zł + VAT 23 % za metr bieżacy
- za jeden dzień.
Prowadzimy rezerwację miejsc handlowych ! Ilość miejc ograniczona !
Wpłaty wyłącznie na konto bankowe do dnia 8.08.2019 !
Na wystawie wpłat nie przyjmujemy !
kontakt - Andrzej Szutkiewicz, tel. 694 40 26 40

Adres organizatora - Organizer's address
Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Białymstoku
15-101 Białystok, ul. Jurowiecka 33
(Poland)
tel/fax
  phone/fax (+48) 085 675 22 46;
Biuro czynne: wt, czw 8.00 - 13.00, śr, pt 17.00 - 20.00 /

Office hours:
Tuesday, Thursday 8.00 a.m. - 1.00 p.m, Wednesday, Friday 5.00 p.m - 8.00 p.m

Strona oddziału: www.zkwp.bialystok.pl

Sędziowanie / Division
  17.08.2019 (sobota/ Saturday)
Zgodnie z decyzją ZG ZKwP w wystawie mogą brać udział psy/suki należące do następujących grup i sekcji:
Grupa III sekcje 1 i 2;
Grupa V sekcje 2, 7 + z sekcji 6 basenji i pies faraona;
Grupa VI bez dalmatyńczyka;
całe grupy: IV, VII VIII i X.

Planowana obsada sędziowska - Judges
sobota
(Saturday)
Grupa 3 FCI (sekcje 1 i 2) - Andrzej SZUTKIEWICZ (PL)
Airadale terrier
Bedlington Terrier
Border terrier
Cairn terrier
Dandie Dinmont Terrier
Foksterier krótkowłosy - fox terrier smooth
Foksterier szorstkowłosy - fox terrier wire
Irish Glen of Imaal Terrier
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Jack russell terrier
Kerry blue terrier
Lakeland terrier
Manchester terrier
Niemiecki terier myśliwski
Norfolk terrier
Norwich terrier
Parson Russell Terrier
Skye terrier
Sealyham terrier
Terier australijski - australian terrier
Terier brazylijski - Terrier Brazileiro
Terier czeski - ceski terrier
Terier irlandzki - irish terrier
Terier japoński - Nihon Teria
Terier szkocki - scottish terrier
Terier walijski - welsh terrier
West highland white terrier

Grupa 4 FCI – Vojislav AL DAGHISTANI (SRB)
Jamnik długowłosy króliczy
Jamnik długowłosy miniaturowy
Jamnik długowłosy standardowy
Jamnik krótkowłosy króliczy
Jamnik krótkowłosy miniaturowy
Jamnik krótkowłosy standardowy
Jamnik szorstkowłosy króliczy
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
Jamnik szorstkowłosy standardowy

Grupa 5 FCI (sekcje 2, 7 + basenji i pies faraona) – Barbara LARSKA (PL)
Basenji Cirneco
dell'Etna
Elkhund czarny
Elkhund szary
Jämthund
Karelski pies na niedźwiedzie
Łajka rosyjsko-europejska
Łajka wschodniosyberyjska
Łajka zachodniosyberyjska
Norrbottenspets
Norsk Lundehund
Pies faraona
Podengo portugalski
Podenco kanaryjski
Podenco z Ibizy
Szpic fiński
Taiwan Dog
Thai Ridgeback Dog

Grupa 6 FCI (bez dalmatyńczyka) – Piotr KRÓL (PL)
Alpejski gończy krótkonożny - alpine dachsbracke
Basset artezyjsko-normandzki
Basset hound
Beagle
Bloodhound
Blue Gascony Basset
Gończy berneński - bernese hond
Gończy fiński - finland hound
Gończy Hamiltona - Hamilton hound
Gończy polski - polish hunting dog
Gończy słowacki (kopov) - slovakian hound (kopov)
Gończy ze Schwyz - Schwyz hiund
Grand basset griffon vendeen
Mały gończy gaskoński - small blue gascony hond
Ogar polski - polish hound
Petit basset griffon vendeen
Poitevin
Rhodesian ridgeback
Szorstkowłosy gończy bretoński
i pozostałe rasy

Grupa 6 FCI - Barbara LARSKA (PL)
Posokowiec bawarski - bavarian mountain scenthound
Posokowiec hanowerski - hanoverian scenthound

Grupa 7 FCI - Andrzej MANIA (PL)
Epagneul Breton
Braque d'Auvergne
Mały Minsterlander
Pointer
Seter angielski - english setter
Seter irlandzki - irish red setter
Seter irlandzki czerwono-biały - irish red and white setter
Seter szkocki - gordon setter
Wyżeł czeski szorstkowłosy /fousek - bohemian wire-haired pointing griffon
Wyżeł gaskoński - frencz poinind dog - gascogne type
Wyżeł niemiecki długowłosy - german long-haired pointing griffon
Wyżeł niemiecki krótkowłosy - german short-haired pointing griffon
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy - german wire-haired pointing griffon
Wyżeł weimarski długowłosy - weimaraner long-haired
Wyżeł weimarski krótkowłosy - weimaraner short-haired
Wyżeł węgierski krótkowłosy - hungarian short-haired pointing dog
Wyżeł węgierski szorstkowłosy - hungarian wire--haired pointing dog
Wyżeł włoski krótkowłosy - Bracco Italiano
Wyżeł włoski szorstkowłosy - Spinone Italiano
i pozostałe rasy

Grupa 8 FCI – Vojislav AL DAGHISTANI(SRB)
Curly Coated Retriever
Chesapeake Bay Retriver
Flat coated retriever
Golden retriever
Labrador retriever
Nova scotia duck tolling retriever

Grupa 8 FCI – Wojciech TRZEBIECKI (PL)
Amerykański spaniel dowodny
Barbet
Clumber spaniel
Cocker spaniel amerykański - american cocker spaniel
Cocker spaniel angielski - english cocker spaniel
Field Spaniel
Fryzyjski pies dowodny
Hiszpański pies dowodny - spanish waterdog
Irlandzki spaniel dowodny - irish water spaniel
Lagotto romagnolo
Nederlandse Kooikerhondje
Płochacz niemiecki / wachtelhund - german spaniel
Portugalski pies dowodny
Springer spaniel angielski - english springer spaniel
Springer spaniel walijski - welsh springer spaniel
Sussex Spaniel

Grupa 10 FCI - Barbara LARSKA (PL)
Charcik włoski - Italian greyhound
Chart afgański - Afgan hond
Chart afrykański - Azawakh - Arabian greyhound
Chart arabski - Sloughi
Chart hiszpański- Galgo Espanol
Chart perski - Saluki
Chart polski - Polish Greyhound
Chart rosyjski - Borzoj
Chart szkocki - Deerhound
Chart węgierski
Greyhound
Whippet
Wilczarz irlandzki - Irish Wolfhound

KONKURENCJE FINAŁOWE
sobota
(Saturday)


NAJPIĘKNIEJSZY PIES BIAŁOSTOCKIEGO ODDZIAŁU -Andrzej MANIA (PL)
NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY -Wojciech TRZEBIECKI (PL)
NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ - Piotr KRÓL (PL)
NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Andrzej SZUTKIEWICZ (PL)
NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Piotr KRÓL (PL)
NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Barbara LARSKA (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 3 FCI - Andrzej SZUTKIEWICZ (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 4 FCI - Piotr KRÓL (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 5 FCI - Barbara LARSKA (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 6 FCI - Piotr KRÓL (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 7 FCI - Andrzej MANIA (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 8 FCI - Wojciech TRZEBIECKI (PL)
ZWYCIĘZCA GRUPY 10 FCI - Barbara LARSKA (PL)

BEST IN SHOW - NAJPIĘKNIEJSZY PIES WYSTAWY BIAŁYSTOK 2019
Vojislav AL DAGHISTANI(SRB)
  Obsada sędziowska może ulec zmianie.
Obsługa wystawy: wystawy.NET
Hotele - Hotels
  Hotel Turkus Al. Jana Pawła II 54, Białystok – 75,00/os nocleg ze śniadaniem + 20,00 opłata za psa.
Hotel Turystyczny ul. Transportowa 4 (Nowe Miasto), Białystok – 60 zł/os nocleg + śniadanie + 20,00 opłata za psa.
Kompleks “Nad Zalewem”, Wasilków
– bud. A – 60 zł/os nocleg + śniadanie, bud. B – 55 zł/os nocleg + śniadanie + 20,00 opłata za psa.