CHAMPIONATY ZATWIERDZONE W 2008 ROKU




MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT - INTERCHAMPION
zobacz więcej Marjaniemen QUEEN OF HOPES - King Charles Spaniel - wł. Dorota Łędzewicz
zobacz więcej Arsene de la Bacska - King Charles Spaniel - wł. Dorota Łędzewicz
zobacz więcejRobin's ANAKONDA - Parson Russell Terrier - wł. Zbigniew Gulko

ARIK Gniazdo Karzełków - Pinczer miniaturowy - wł. Juliusz Tomczyk
zobacz więcejSWIFT WOLF Fortunatus - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski

JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - Rhodesian ridgeback - wł. Paweł Malinowski
zobacz więcejKSIĄŻE KARMELEK Aluzja - Terier walijski - wł. Alicja Konecko

NUBI Twierdza Samuraja - Tosa - wł. Janusz Zygmunt Wojciulewicz




BALTIC CHAMPION

zobacz więcejFIRST EXPRESS Dwie Korony - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski



CHAMPIONAT POLSKI

zobacz więcej ARABESKA Top Tangram - sznaucer miniaturowy pieprz i sól - wł. Małgorzata Jamiołkowska
zobacz więcej SELENA Amigo Perro.FCI - Dog Niemiecki Błękitny - wł. Irena Olesiuk

Bleper's (FCI) TIP TOP - cocker spaniel angielski - wł. Małgorzata Dudenko

CARA MIA Lastung - cocker spaniel angielski - wł. Małgorzata Dudenko
zobacz więcejBIBI Gent - rottweiler - wł. Izabela Grygorczuk
zobacz więcej ACCORI Top Tangram - sznaucer miniaturowy pieprz i sól - wł. Piotr Sarosiek
zobacz więcej AXEL Sitkowski Bór - Labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcej AKABAR Top Tangram/FCI - sznaucer miniaturowy pieprz i sól - wł. Małgorzata Jamiołkowska, Urszula Gałaszewska
zobacz więcej SHIMOFURI Mastifland - Mastif tybetański - wł. Inga Błażewicz
zobacz więcejGANDALF Marstal - Rottweiler - wł. Izabela Grygorczyk

LARGO z Gangu Długich - Basset Hound - wł. Magdalena Szoka

ANA Mazurski Samuraj/FCI - Tosa - wł. Janusz Z. Wojciulewicz

ASASHORYU Mazurski Samuraj/FCI - Tosa - wł. Janusz Z. Wojciulewicz

EMILIO Flavago - Sznaucer średni czarny - wł. Maciej Szutkiewicz

ARON Dudi Dog's - Basset hound - wł. Małgorzata Dudenko

ANDROMEDA Park Ridge - Gryfonik brukselski - wł. Małgorzata Zachara

CZIKA Draczyn - Buldog francuski - wł. Marta Ekstowicz




MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

DASZA Leśny Radar - Foksterier krótkowłosy - wł. Krzysztof Wiński

CARA MIA Lastung - cocker spaniel angielski - wł. Małgorzata Dudenko

GANDALF Marstal - rottweiler - wł. Izabela Grygorczuk
zobacz więcejCOOL BABY Sitkowski Bór - labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcejGOLD AMBER Herbu Zadora - labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcejGang Staff (FCI) Queer As Folk - Jack Russell Terrier - wł. Adam Niewiński
zobacz więcejNOBEL z Puli Szczęścia - Owczarek szetlandzki - wł. Maciej Babiński
zobacz więcej PURSH iz Mira Antallis - Bullmastiff - wł. Katarzyna Piesecka

MON CHERI znad Łydni - Coton de Tulear - wł. Dariusz Kłujszo
zobacz więcej WINTERFROST'S EXCLUSIVE - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski

ETIENNE Lacrima Heliandum - dogue de Bordeaux - wł. Joanna Zajkowska

ANA Mazurski Samuraj/FCI - Tosa - wł. Janusz Z. Wojciulewicz

ASASHORYU Mazurski Samuraj/FCI - Tosa - wł. Janusz Z. Wojciulewicz
zobacz więcejMALTA Limnolka - Lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak

CHARLIE Moravia Bento - Basset hound - wł. Małgorzata Dudenko

ALBERTO Nabucco - Rhodesian ridgeback - wł. Grzegorz Gajowniczek

DANCE WITH ME ROZE - Pudel Duży - wł. Katarzyna Sołowiej




CHAMPIONAT BAŁKANÓW

JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - Rhodesian ridgeback - wł. Paweł Malinowski




CHAMPIONAT BIAŁORUSI

DASZA Leśny Radar - Foksterier krótkowłosy - wł. Krzysztof Wiński

zobacz więcejDecoris HEY-DAY - Yorkshire terrier - wł. Izabela Szematowicz

JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - Rhodesian ridgeback - wł. Paweł Malinowski




MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BIAŁORUSI

zobacz więcejALIS Good Dog - Wyżeł weimarski krótkowłosy - wł. Eliza Grodzicka

zobacz więcejDAFNE York Fan - Yorkshire Terrier - wł. Małgorzata Nowak

MON CHERI znad Łydni - Coton de Tulear - wł. Dariusz Kłujszo
zobacz więcejZINAIDA z Noveho Mesta - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak




CHAMPIONAT BUŁGARII


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - Rhodesian ridgeback - wł. Paweł Malinowski




CHAMPIONAT CZECH


ARIK Gniazdo Karzełków - Pinczer miniaturowy - wł. Juliusz Tomczyk




MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ESTONII


LADY MARGOT znad Łydni - Coton de Tulear - wł. Dariusz Kłujszo




CHAMPIONAT LITWY

zobacz więcej ARABESKA Top Tangram - sznaucer miniaturowy pieprz i sól - wł. Małgorzata Jamiołkowska

JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - Rhodesian ridgeback - wł. Paweł Malinowski
zobacz więcejSWIFT WOLF Fortunatus - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski
zobacz więcejFIRST EXPRESS Dwie Korony - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski




MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY

zobacz więcejCOSMO Gabolka - Cairn terrier - wł. Gabriela Drwięga

DASZA Leśny Radar - Foksterier krótkowłosy - wł. Krzysztof Wiński

Gold Amber Herbu Zadora - Labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcejALIS Good Dog - Wyżeł weimarski krótkowłosy - wł. Eliza Grodzicka
zobacz więcejGang Staff (FCI) Queer As Folk - Jack Russell Terrier - wł. Adam Niewiński

MON CHERI znad Łydni - Coton de Tulear - wł. Dariusz Kłujszo
zobacz więcejWINTERFROST'S EXCLUSIVE - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski

CHARLIE Moravia Bento - Basset hound - wł. Małgorzata Dudenko




CHAMPIONAT MACEDONII


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - Rhodesian ridgeback - wł. Paweł Malinowski




CHAMPIONAT RUMUNII


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - Rhodesian ridgeback - wł. Paweł Malinowski




CHAMPIONAT UKRAINY


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - Rhodesian ridgeback - wł. Paweł Malinowski