CHAMPIONATY ZATWIERDZONE W 2009 ROKU




MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT - INTERCHAMPION
zobacz więcej FIRST EXPRESS Dwie Korony - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski
zobacz więcej BLOOM Rubinowy Skarb - King Charles Spaniel - wł. Dorota Łędzewicz
zobacz więcej BELLA Rubinowy Skarb - King Charles Spaniel - wł. Dorota Łędzewicz



Interchampion C.I.B. (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)


ARON Dudi Dog's - basset hound - wł. Małgorzata Dudenko



JUNIOR BALTIC CHAMPION

zobacz więcejBanner's Epoch JASPER - Labrador Retriever - wł. Marek Waszkiewicz



CHAMPIONAT POLSKI
zobacz więcej UDINA Amigo Perro.FCI - Dog Niemiecki Błękitny - wł. Maciej Marciniak
zobacz więcej NOBEL z Puli Szczęścia - Owczarek szetlandzki - wł. Maciej Babiński
zobacz więcej GOLD AMBER Herbu Zadora - Labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcejWINTERFROST'S EXCLUSIVE - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski
zobacz więcej DONA MARIA z Panstvi Lomnice - Cavalier King Charles Spaniel - wł. Agnieszka Szewczuk
zobacz więcejCOOL BABY Sitkowski Bór - Labrador Retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcejMALTA Limnolka - Lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak

DEDRA Doramus - Dog kanaryjski - wł. Anna, Andrzej Kaliccy

DIDA Gent - rottweiler - wł. Sylwia Antkiewicz

AGIL Laranja Fera/FCI - Fila brasilerio - wł. Mariusz Piotrowski
zobacz więcejBRIDGET z Derylova Panstvi - Cavalier King Charles Spaniel - wł. Agnieszka Szewczuk

ALBERTO Nabucco - Rhodesian ridgeback - wł. Grzegorz Gajowniczek
zobacz więcejBOHITO Red Pearl In Ginger - American Staffordshire Terrier - wł. Anna Rutkowska

DANCE WITH ME ROZE - Pudel Duży - wł. Katarzyna Sołowiej
zobacz więcej ASHOT Stary Trop - Jamnik Szorstkowłosy Standardowy - wł. Leszek Czokajło



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

KENIA Lewirot/FCI - rottweiler - wł. Izabela Grygorczuk

NICE GABI AS FOLK Magor - Jack Russell Terrier - wł. Adam Niewiński
zobacz więcejMaldonnas DEEP IN MY HEART - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak
zobacz więcejWaldwiese WILLY GOOD DOG - Wyżeł weimarski - wł. Eliza Grodzicka
zobacz więcejARAGORN Grey Passion - Wyżeł weimarski - wł. Adam Pietruczuk



CHAMPIONAT BIAŁORUSI
zobacz więcejZINAIDA z Noveho Mesta - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak

Gang-Staff TOSCA - Jack Russell Terrier - wł. Izabela Szematowicz
zobacz więcejMaldonnas DEEP IN MY HEART - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BIAŁORUSI

zobacz więcejMaldonnas DEEP IN MY HEART - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak
zobacz więcejWaldwiese WILLY GOOD DOG - Wyżeł weimarski - wł. Eliza Grodzicka



CHAMPIONAT BUŁGARII

zobacz więcejMALTA Limnolka - Lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak



GRAND CHAMPION CZECH

ARIK Gniazdo Karzełków - Pinczer miniaturowy - wł. Juliusz Tomczyk



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ESTONII

zobacz więcejMaldonnas DEEP IN MY HEART - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak
zobacz więcejBanner's Epoch JASPER - Labrador Retriever - wł. Marek Waszkiewicz



CHAMPIONAT ESTONII

DANCE WITH ME ROZE - Pudel Duży - wł. Katarzyna Sołowiej



CHAMPIONAT LITWY
zobacz więcej AXEL Sitkowski Bór - Labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcejCOSMO Gabolka - Cairn terrier - wł. Gabriela Drwięga
zobacz więcejMALTA Limnolka - Lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak
zobacz więcejGold Amber Herbu Zadora - Labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz

DANCE WITH ME ROZE - Pudel Duży - wł. Katarzyna Sołowiej



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY


Gang-Staff TOSCA - Jack Russell Terrier - wł. Izabela Szematowicz

Kanix MR.COOL - Jack Russell Terrier - wł. Izabela Szematowicz

Maldonnas DEEP IN MY HEART - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak
zobacz więcejNice Gabi As Folk Magor - Jack Russell Terrier - wł. Adam Niewiński
zobacz więcejBanner's Epoch JASPER - Labrador Retriever - wł. Marek Waszkiewicz



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ŁOTWY

zobacz więcejMaldonnas DEEP IN MY HEART - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak
zobacz więcejBanner's Epoch JASPER - Labrador Retriever - wł. Marek Waszkiewicz



CHAMPIONAT ŁOTWY

zobacz więcejSWIFT WOLF Fortunatus - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski



CHAMPIONAT MACEDONII

zobacz więcejMALTA Limnolka - Lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak



CHAMPIONAT NIEMIEC

zobacz więcejSWIFT WOLF Fortunatus - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski



CHAMPIONAT RUMUNII

zobacz więcejMALTA Limnolka - Lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak
zobacz więcejCOOL BABY Sitkowski Bór - Labrador Retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcejBanner's Epoch JASPER - Labrador Retriever - wł. Marek Waszkiewicz
zobacz więcejPURSH iz Mira Antallis - Bullmastiff - wł. Katarzyna Piesecka



CHAMPIONAT SŁOWACJI

ARIK Gniazdo Karzełków - Pinczer miniaturowy - wł. Juliusz Tomczyk
zobacz więcejFIRST EXPRESS Dwie Korony - Siberian Husky - wł. Piotr Jan Olszewski



GRAND CHAMPION SŁOWACJI

ARIK Gniazdo Karzełków - Pinczer miniaturowy - wł. Juliusz Tomczyk



GRAND CHAMPION UKRAINY

DANCE WITH ME ROZE - Pudel Duży - wł. Katarzyna Sołowiej



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT UKRAINY

zobacz więcejMaldonnas DEEP IN MY HEART - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak



CHAMPIONAT UKRAINY

DANCE WITH ME ROZE - Pudel Duży - wł. Katarzyna Sołowiej



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BAŁTYKU

zobacz więcejMaldonnas DEEP IN MY HEART - Maltańczyk - wł. Małgorzata Nowak