Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia sędzia: Svetlana Radjuk (BLR)


1. Basset Hound nr. kat  1298  DIDI Wesołe Smutasy, bicolor, 29-01-2007, PKR.VI-11573, 30667/XXII/07, (Ch.PL, Zw.PL CJ BUCK TUBALNE GRANIE - Ch.PL CENTAURA NIEBIESKOOKA DUSIA), hod. Beata Pąsiek,  Łódź,  Polska

2.Polski owczarek nizinny nr. kat 220  JEMIOŁUSZKA z Gangu Długich (FCI), szaro-biała, 07-02-2007, PKR w przygotowaniu, 10850/XIX/07, (MISZA Z PSIEGO RAJU - Ch.PL FRANIA Z GANGU DŁUGICH FCI), hod. Magdalena Larska, wł. Iwona, Waldemar Wojdyła,  Olsztyn,  Polska

3.Wyżeł niemiecki krótkowłosy nr. kat 1474 Malomkozi JASMINE, deresz w łaty, 27-12-2006, PKR.VII-10470, 10818/XIX/06, (Ch.SK GIN KAMENNY MOST - Ch.H, Mł.Ch.H MALOMKOZI JOLKA), hod. Istvan Nagy, wł. M. Trzcińska, D.Gnatowski, Jeziorany, Polska

 

Wybór Najpiękniejszego Juniora sędzia: Anatoli Zhuk (BLR)

1.Owczarek australijski (typ amerykański) nr. kat 33  SUNNYRAIN THE STAR AT SAUSSUREA, tricolor, 17-11-2006, PKR.I-59259, 76428/I/07, (Ch. SNOWBELTS LANDSLIDE VICTORY - Ch. SUNNYRAINS BOOK OF SHADOWS), hod. Heather Moyer, wł. Iwona Musiał, Warszawa, Polska

2.Beagle nr. kat 1308 Absolutely Spotless SZACH, tricolor, 31-08-2006, PKR.VI-11270, 75785/I/06, (Ch.PL, Mł.Ch.PL HOTSHOT Xandrina - Ch.PL, Mł.Ch.PL Spotless INGRID), hod. T. Budkowski, wł. Tomasz Budkowski,  Warszawa ,  Polska

3.Foksterier szorstkowłosy nr. kat 861 Starring BRIGGS, ?, 28-05-2006, PKR.III-57369, 75924/I/06, (ASH GROVE HIGHWAYSTAR - STARRING LIA), hod. Juha Palosaari, wł.  Małgorzata Supronowicz, Nadarzyn, Stara Wieś, Polska

 

Wybór Najpiękniejszego Weterana sędzia: Paweł Szemraj (PL)

1. Owczarek szetlandzki nr. kat 188  GOLDEN GIRL Vesca Montana, (Int.Ch., Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.KL, Zw.PL), śniada z białym, 12-12-1996, PKR.I-28225, 57170/I/96, (Int.Ch.,  Ch.PL, Zw.PL, Zw.KL CINDAHOPE KYLENE SHOW OFF - Int.Ch., Ch.PL, Zw.PL, Zw.KL CATAWAY BORN TO BE WILD), hod. A. Szulc, wł. Anna Szulc, Warszawa,  Polska

2. Whippet nr. kat  2015 Bokamaro ALBUQUERQUE, (Mł.Ch.PL, Ch.PL, RUS), płaszczowa pręgowana, 27-12-1998, PKR.X-4321, 60371/I/98, (Ch.PL IRRESISTIBLE DU  MANOIR DE LA GRENOUILLERE - Ch.PL UEFA Lazarus), hod. M.R. Kamińscy, wł. Agnieszka Rygiel,  Warszawa,   Polska

3. Gończy polski nr. kat 1381  AKCJA Goniec Pomorski, (Ch.PL, Ch.LT, KT-I, KD-II), czarna podpalana, 17-01-1998, PKR.VI-4523, 59624/I/98, (Ch.PL FIDEL Inny Świat -  Ch.PL ZWINKA z Wójtowej Wsi), hod. Waldemar Feculak, wł. Urszula Rzeszot,  Warszawa,  Polska

 

Wybór Najpiękniejszego Psa Rasy Polskiej sędzia: Zygmunt Jakubowski (PL)


1. Ogar polski nr. kat  1388  RADIOLA Nadbużańskie Granie, czaprakowa, 15-08-2004, PKR.VI-10053, 9124/XXIV/04, (Mł.Ch.PL, Ch.PL, Int.Ch., Zw.PL, LT TANGO Olfactus - Ch.PL SÓWKA Goniwiatr), hod. A. Grąziowska-Maciela, wł. Agnieszka Grąziowska-Maciela,  Janów Podlaski,  Polska

2. Chart polski nr. kat 1988  LUK Full Speed, (Mł.Ch.PL, Mł.Zw.Kl., Zw.LT), domino z białym, 09-12-2005, PKR.X-6117, 74969/I/05, (Int.Ch. URAL Resurgam - Ch.PL GAMA Akacjana), hod. Tomasz Perzyna, wł. Damian Kuraś, Jan Sitarski, Warszawa,  Polska

3.Polski owczarek podhalański nr. kat 239  LAWINA-BUKSA Filos, (Mł.Ch.PL, Mł.Zw.PL, Ch.PL), biała, 27-11-1998, PKR.I-32716, 7015/XXIV/98, (BUJAC z Urbasiowego Pola - BUKSA z  Zadymy), hod. Iwona Wilewska, wł. Barbara Sell, Końskowola, Polska

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 1 FCI sędzia: Piotr Śliwka (PL)

1.Owczarek niemiecki nr. kat  91  SONAR Woj-Bas, (Zw.Kl.Jun., IPO-II), czarna podpalana, 24-01-2003, PKR.I-51738, 27502/XXII/03, (RASKO D'Ulmental - RITA Woj-Bas), hod. Wojciech Pustelnik, wł. Agnieszka Cygan,  Łódź, Polska

2.Bouvier des Flandres nr. kat  23  ILAROS-TOOS v.d.Vanenblikhoeve, (Int.Ch., Ch.PL, RUS, Mł.Ch.PL, Zw.PL, LTU, Mł.Zw.Eu.Śr.i Wsch., IPO-I), pręgowana, 28-10-2000, PKR.I- 38571, 15741/XII/00, (Ch. JOHNNY-CAYOSHKA VH. Elckerhof - Ch. TOOS-RICHEL v.d.Vanenbliknoeve), hod. H. Bruintjes-Schaap, Holandia, wł.  Beata Klawińska,  Sicienko, , Polska

3. Owczarek szetlandzki nr. kat 168 Moorwood CARIBBEAN NIGHT TROPHY, (Mł.Ch.PL, Mł.Zw.KL, Ch.PL), tricolor, 26-04-2005, PKR.I-56082, 74550/I/05, (Ch.DK, S, FIN  Grandgables SAY IT AGAIN SAM - Moorwood CARIBEAN CRYSTAL BLUE), hod. Per Svarstad, wł. Anna Szulc,  Warszawa,  Polska

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 3 FCI sędzia: Dorota Witkowska (PL)

1.American Staffordshire Terrier nr. kat 803  BLUE DIAMOND Sentinel, (Mł.Zw.Kl., Mł.Ch.PL, Ch.PL), płowo-błękitna z białymi znaczeniami, 03-07-2004, PKR.III-52472, 71905/I/04, (Int.Ch., Ch.PL, RUS, D, H, LTU, AKC, NL, MOL, GRUZ, I BAKARORO END ITUBORI VELES - Int.Ch., Ch.PL, LTU, Mł.Ch.PL, Mł.Ch.LTU JESSY Sentinel), hod. J.A. Żero, wł. Karolina Kowalik,  Warszawa,  Polska

2. West Highland White Terrier nr. kat  952  U ARE THE ONE du Moulin De Mac Gregor, (Int.Ch., Ch.PL, A, S, FIN, EST, CR, LV, SK, LT, BiH, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.B), biała, 27-11-2003, PKR.III- 50511, 73482/I/03, (Int.Ch. SAUVE PAR LE GONG du Moulin de Mac Gregor - ROBOCOP du Moulin de Mac Gregor), hod. Ruth O'Connor-Coppe, wł.  Agnieszka Kryszak, Nieporęt,  Polska

3. Foksterier szorstkowłosy nr. kat  864  GLIFF v.d. Bismarcquelle, tricolor, 12-05-2004, PKR.III-57873, 76456/I/04, (Int.Ch., Dt.Ch., Ch.GB SONORRA SUPER TROOPER - PENNYLANE  v.d. Bismarcquelle), hod. Axel Mohrke, wł. Małgorzata Supronowicz, Nadarzyn, Stara Wieś,  Polska

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 6 FCI sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

1.Basset Hound nr. kat 1296  CHICKO Turguesa Playa, (Ch.PL), bicolor, 07-10-2004, PKR.VI-9953, 9178/XXIV/04, (Int.Ch., Ch.SK, PL, CZ, RO, H, A, CRO, SLO, D, LV, SP  UMBERTO van Hollandheim - Ch.SK, Zw.KL SK, VDH, Mł.Zw.KL H Bassbarr SONG OF SIXPENCE), hod. Milena Samuelisova, wł. Elżbieta Lizak, Puławy, Polska

2.Ogar polskinr. kat  1388  RADIOLA Nadbużańskie Granie, czaprakowa, 15-08-2004, PKR.VI-10053, 9124/XXIV/04, (Mł.Ch.PL, Ch.PL, Int.Ch., Zw.PL, LT TANGO Olfactus - Ch.PL SÓWKA Goniwiatr), hod. A. Grąziowska-Maciela, wł. Agnieszka Grąziowska-Maciela, Janów Podlaski, Polska

3.Petit Basset griffon vendéen nr. kat  1394  OPIUM Pangea, (Ch.SK, PL, SK, PL JCh., Zw.KL SR, BZH), tricolor, 07-05-2005, PKR.VI-10269, SPKP 05, (RENOIR le Barbue mon Petit Rebel - DELVIDEKI BENEDEKY JESSIKA), hod. Paulina Roczniak, wł. Jozef Felcan,  Turcianske Teplice,  Słowacja/Slovakia

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 7 FCI sędzia: Petr Rehanek (CZ)

1. Seter irlandzki nr. kat  1448  AMERICAN DOLLAR z Arislandu, (Ch.PL, RUS, SK, BL, E, GIB, CZ, H, P, F, BLR, ESP, P, Mł.Ch.PL), mahoniowa, 20-02-2002, PKR.VII-8006,  67885/I/02, (Multi.Ch. ZAPACH JAŚMINU z Arislandu - Multi.Ch. Vicary's XUNI), hod. J. Konkiel, wł. Jadwiga Konkiel, Siedlce, Polska

2.Wyżeł weimarski krótkowłosy nr. kat  1498  ARIA Bielańska Sfora, (Ch.PL, Mł.Ch.PL, PP-I), srebrzysto-szara, 25-09-2004, PKR.VII-9201, 72148/I/04, (Int.Ch., Ch.PL APEL Udane Łowy - Ch.PL OHARA Grodziski Raj Weimarski), hod. Andrzej Jaźwiński, wł. Rafał Sikorski, Warszawa,  Polska

3.Wyżeł czeski szorstkowłosy - Fousek nr. kat  1465  MIOT Barłóg, (Mł.Zw.Św.), dropiato-brązowa, 23-06-2005, PKR.VII-10159, 75435/I/05, (LOPEK Z CIESZYNA - SROKA BARŁÓG), hod. T.  Pruszkowski, wł. Tadeusz Pruszkowski, Belsk Duży,  Polska

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 10 FCI sędzia: Peter Harsanyi (H)

1. whipet nr. kat  2025 Meradith UDANA NAD PODZIW, (Mł.Ch.PL, Ch.PL), pręgowana z białym, 09-11-2004, PKR.X-5955, 73897/I/04, (Ch.PL, Mł.Ch.PL Meradith OTO JESTEM - Int.Ch., Mł.Ch.PL, Ch.PL, SK, LTU, LV Meradith HALLO JESTEM), hod. Agnieszka Nakonieczna, wł. Bożena Kowalska-Malitka, Warszawa, Polska

2. Charcik włoski nr. kat  1974  ELEDI GRACE DIADEM, czarna, 16-11-2003, LV-8971/04, 8971, (Ch.LV, LT, EST, BALT ADELCHI SIRIO - Int.Ch., Ch.RUS, LV, EST, LT, BALT LATOJA EL-GRACE), hod. J. Jegorova, wł. J. Jegorova, Riga, Łotwa/Latvia

3. Wilczarz irlandzki nr. kat  2030  ALMA Celtic Alanda, (Mł.Ch.PL), pszeniczna, 26-07-2005, PKR.X-6018, 41406/VIII/05, (ICEMAN von der Oelmuhle - Int.Ch., Ch.PL, RUS,  Mł.Ch.PL FIJI Celtic Alanda), hod. K. Skowronek, wł. Karol Skowronek, Napachanie, Polska

 

NIEDZIELA

Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia sędzia: Danilo Giorgio (I)

1. bokser żółty nr. kat 323  LAVAZZA Nostrum, żółta, 21-02-2007, PKR.II-91498, 76540/I/07, (Ch.LUX NAVAR DEL TAJO - Ch.PL, Mł.Ch.PL OH LA LA NOSTRUM), hod.Teisseyre J. Bogucka A., wł. S.W. Orszulak, Sulejówek, Polska

2. Pudel toy nr. kat  1920  RASCAL ADVENTURER CRISTA MINI, czarna, 10-02-2007, PKR w przygotowaniu, 10886/XIX/07, (Int.Ch., Ch.S, FIN, EST, IRL, D, N, BALTIC- W TIRKANE ALL ABOUT ALFIE - Int.Ch., Ch.PL, D(VDH), NL, Mł.Ch.PL EMMILI VON DER QUESTENBERGER), hod. Krystyna Gniadek, wł. Marcin Wilczek, Dywity,  Polska

3. Chihuahua krótkowłosy nr. kat 1810  VIKI Zivy Sperk, biała w beżowe łaty, 28-12-2006, BCU 218-000533, 533, (GRAND Ch.SR ZERRO OD KRASA - SHAILA ZIVY SPERK), hod. Zlata Baranova, wł. Julia Skriganova, Bobrujsk, Białoruś/Belarus

 

Wybór Najpiękniejszego Juniora sędzia: Piotr Śliwka (PL)

1.Mops nr. kat  1899 Sasquehanna (FCI) FIRST KISS, beżowa z czarną maską, 04-10-2006, PKR.IX-48298, 75925/I/06, (Ch.PL, Mł.Ch.PL MIKSAS HUGGA BANNER  GOLD - Sasquehanna (FCI) JEDNAK PIERWSZA), hod. M. Supronowicz, wł. Małgorzata Supronowicz, Nadarzyn, Stara Wieś, Polska

2. Szpic miniaturowy (Pomeranian) nr. kat 1266  TOKIE TIME WILL TELL, orange, 22-11-2006, KCTH E06112042, 06112042, (Gr.Ch.TH PAK DOME'S EVERY TIME - TOKIE TAWNT TIARA),  hod. Chaivat T. Prakit C., wł. Bożena Borkowska-Grochala, Nadarzyn, Stara Wieś,Polska

3. Czarny terier nr. kat  385  DARGAS Drugelis, czarna, 21-04-2006, PKR.II-89306, 1462/XLVIII/06, (ARBAT BAHRAI - DILEMA JUODASIS VEJAS), hod. Gintare Baceliene, wł. Adam Florczuk, Legionowo, Polska

 

Wybór Najpiękniejszego Weterana sędzia: Peter Harsanyi (H)

1. Szpic miniaturowy (Pomeranian) nr. kat 1276 Kontrapunkt MOJE USZANOWANIE, (LV, EST, PL, BLR, RUS Ch.), beżowa, 05-07-1995, PKR.V-6908, 6908, (Kontrapunkt PHENOMENON -  Kontrapunkt LATARENKA), hod. J. Staniszewska-Borkowska, wł. M. Denisova, Carnikava Novad,  Łotwa/Latvia

2.Labrador Retriever nr. kat  1680 Braitlait of Moscou NANCY HANKS, (Int.Ch., Ch.RUS, RKF, MOL, UKR, EST, LT, LV, BLR, BALT, ROM, PL, GEO, H, BUL), czekoladowa, 11- 05-1999, RKF 0004383, 4383, (Ch.RUS, BLR, MOL STORMLEY JOSHUA VIA HARROP - Ch.RUS CHRNIY SHOKOLAD ESTEPHANIA), hod. E.  Lomokhova, wł. Elena Lomokhova, Moskwa, Rosja/Russia

3.Chow chow nr. kat  1193  CASSANOVA THE DISCOVERY, (Int.Ch., Ch.PL, LT), czerwona, 10-08-1999, PKR.V-7611, 63270/I/99, (Ch. IMAGINE THE BEST OF JAZZ -  Ch. CASSANOVA'S RAISA), hod. Judy Loratto, wł. Loreta Tamaseviciene, Jonava, Litwa/Lithuania

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 2 FCI sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)

1.bokser nr. kat 322  GARIBALDI Nostrum (FCI), (Int.Ch., Ch.PL, LT, Mł.Ch.PL, Zw.KL 05, 06, IPO-I), pręgowana, 11-04-2003, PKR.II-76022, 69135/I/03, (Int.Ch., Ch.PL APOLLO VON D'HIGH QUICK - Int.Ch., Ch.PL, Zw.KL FIN DE SIECLE Nostrum), hod. Teisseyre J. Bogucka A., wł. S.W. Orszulak, Sulejówek,  Polska

2.Czarny terier nr. kat 388  ARBAT BAHRAI, (LV, EST, BALT, RUS, BLR, UA Ch.), czarna, 13-02-2002, LV 6623/02, 6623, (WW, Int.Ch., Ch.RUS, FIN, EST BART BARBY S BRONNICH - LV, EST, BALT Ch. SMEJAN BOJARYNA MOROZOVA), hod. Irina Savilo, wł. Mihails Babula,  Salaspils, Łotwa/Latvia

3.Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny nr. kat  686 Sasquehanna (FCI) KRÓL, czarno-srebrna, 03-05-2006, PKR.II-88776, 75293/I/06, (Int.Ch. PIP'N THAT'S MY STORY - Int.Ch. Sasquehanna  FARMA), hod. M. Supronowicz, wł. Małgorzata Supronowicz, Nadarzyn, Stara Wieś, Polska

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 4 FCI sędzia: Dorota Witkowska (PL)

1.Jamnik szorstkowłosy standardowy nr. kat  1121 Revestreken's FRIKK, (Int.Ch., Ch.NORD, N, S, FIN, DK, Zw.S, N, B, Eur), dzicza, 30-06-2001, PKR.IV-24031, 42023/VIII/01, (Ch. GINEPRO del  Lago Prile - Ch. Revestreken's BAKLENGS), hod. A.A. Aspvik, wł. Ina, Agnieszka Małeckie, A.A. Aspvik, Oborniki, Polska

2.Jamnik krótkowłosy standardowy nr. kat 1105  Kantri Park's Tin Tin, (Ch.RUS, RKF, Ch.Club., KN), ruda, 11-01-2005, RKF 1683725, 1683725, (Arcano's As-De-Corazones - Kantri Park's  Beretta), hod. Valeria Bobikova, wł. Krzysztof Knyzh, Moskwa, Rosja/Russia

3. Jamnik długowłosy standardowy nr. kat.  1094  ADŻANTA z Kasztanowej Chatki, (Mł.Ch.PL, Zw.KL), mahoniowa, 17-10-2005, PKR.IV-23691 Ds, 73708/I/05, (Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.PL,  Zw.KL BEN vom Dorotheental - Ch.PL, Zw.PL, Zw.KL LUCJA z Kasztanowej Chatki), hod. D. Masiewicz, wł. Dorota Masiewicz, Warszawa, Polska

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 5 FCI sędzia: Vladimir Piskay (SK)

1.Szpic miniaturowy (Pomeranian) nr. kat 1269  Bravos Terrific Kid, (LV, LT JCh.), ruda, 06-05-2006, AKCTR 52905904, 52905904, (AM.Ch. GLEN IRIS ESSENCE OF CUILEAN - AJ'S  LARALIE), hod. E. Turbina, wł. M. Denisova, Carnikava Novad, Łotwa/Latvia

2.Basenji nr. kat 1180  JAZZY BOY Asiaczek (FCI), (Mł.Ch.PL, Zw.SK), czerwono-biała, 02-12-2005, PKR.V-12682, 73924/I/05, (Ch.DK, Ch.LUX, NL, B Abotere's  MALIK - Int.Ch., Mł.Ch.PL, Ch.PL, A, RUS, RKF, H, EST, Zw.Kl.H, FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek), hod. J. Groszek-Szymańska, wł.  Joanna Groszek-Szymańska, Warszawa,  Polska

3.Chow Chow nr. kat 1189  LII Marwelon, (Mł.Ch.PL, Ch.PL), cynamonowa, 16-11-2002, PKR.V-9724, 67931/I/02, (Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.KL LAVE AT FIRST SIGHT OF  THE ROYAL CLUB - Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.KL BAJRA Kaźko Słupski), hod. Mariola Wincek, wł. Małgorzata Foremniak, Sulejówek, Polska

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 8 FCI sędzia: Anatoli Zhuk (BLR)


1. Cocker spaniel amerykański nr. kat  1506 Marvellous MILLIONAIRE JOE, (Ch.EST, LV, EST, LT, BLT JCh., EST-W, LT-JW.), beżowa, 12-12-2004, EST01030/05, 1030, (Ch.FIN GAZON  STAR O'MY DREAMS - Int.Ch., Multi Ch. MARVELLOUS MEMPHIS BELLE), hod. M. Valkeeniemi, wł. Lolita Tilga, Ulenurme, Estonia

2. Labrador Retriever nr. kat 1639  SYLVAN Górska Fantazja, (LT, LV, BY J.Ch., Ch.LV), czarna, 17-08-2004, LSVK LR 0685/05, 0685/05, (Int.Ch. WARRINGAH'S COBB -  Int.Ch., Ch.PL WENUS Górska Fantazja), hod. Beata Radomska, wł. Sonata Petraitiene,  Lapes, Litwa/Lithuania

3.Golden Retriever nr. kat 1598  KATHLEEN JOSEPHINE Staszel, (Ch.PL), złota, 19-01-2004, PKR.VIII-14337, 9676/XIX/04, (Ch.PL PERFECT PARTNER Oligarchia (FCI) - Ch.PL  MONTANA Staszel), hod. Ewa Szeligowska, wł. Tomasz Żmijewski, Olsztyn, Polska

 

Wybór Zwycięzcy Grupy 9 FCI sędzia: Zygmunt Jakubowski (PL)

1. Pudel duży (biały, brązowy, czarny) nr. kat  1913 Danvik MAGIC JOHNSON, (LT, LV, EST, BALT, BY JCh.), czarna, 29-07-2005, LSVK CAD 0726/06, 0726, (Ch. ESCORT'S YOEL LE NOIR - Ch. DANVIK ESPERANSA), hod. O.V. Rokina, wł. Rita Vorobjova,  Vilnius, Litwa/Lithuania

2. Mops nr. kat  1896 Sasquehanna (FCI) ILOCZYN, (Ch.PL), beżowa z czarną maską, 17-06-2005, PKR.IX-46181, 73410/I/05, (Int.Ch., Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.KL,  Zw.PL Sasquehanna (FCI) LEMON - Int.Ch., Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.KL Sasquehanna (FCI) NUMERKA), hod. Małgorzata Supronowicz, wł. Małgorzata Supronowicz, Nadarzyn, Stara Wieś,  Polska

3.Shih Tzu nr. kat 1936  GAWAIN Ad Acte (FCI), (Ch.RUS, BLR), czerwono-biała, 12-09-2005, PKR.IX-46986, 8491/XVIII/05, (Ch.CAN Winterholme's THAT  BROADWAY MAN - Ch.PL ALEXA AT ACTE Astarte Gold), hod. B. Strzyżewska, wł. Bogumiła Strzyżewska, Przysiek, Polska

 

Wybór Zwycięzcy Wystawy - BIS - Białystok 2007 sędzia: Andrzej Mania (PL)

1. Seter irlandzki nr. kat  1448  AMERICAN DOLLAR z Arislandu, (Ch.PL, RUS, SK, BL, E, GIB, CZ, H, P, F, BLR, ESP, P, Mł.Ch.PL), mahoniowa, 20-02-2002, PKR.VII-8006,  67885/I/02, (Multi.Ch. ZAPACH JAŚMINU z Arislandu - Multi.Ch. Vicary's XUNI), hod. J. Konkiel, wł. Jadwiga Konkiel, Siedlce, Polska

2.Pudel duży (biały, brązowy, czarny) nr. kat  1913 Danvik MAGIC JOHNSON, (LT, LV, EST, BALT, BY JCh.), czarna, 29-07-2005, LSVK CAD 0726/06, 0726, (Ch. ESCORT'S YOEL LE NOIR - Ch. DANVIK ESPERANSA), hod. O.V. Rokina, wł. Rita Vorobjova, Vilnius, Litwa/Lithuania

3.Jamnik szorstkowłosy standardowy nr. kat  1121 Revestreken's FRIKK, (Int.Ch., Ch.NORD, N, S, FIN, DK, Zw.S, N, B, Eur), dzicza, 30-06-2001, PKR.IV-24031, 42023/VIII/01, (Ch. GINEPRO del  Lago Prile - Ch. Revestreken's BAKLENGS), hod. A.A. Aspvik, wł. Ina, Agnieszka Małeckie, A.A. Aspvik, Oborniki, Polska