PROTOKÓL Z EGZAMINU POSŁUSZEŃSTWA

NA MISTRZOSTWACH POLSKI PSÓW TOWARZYSZĄCYCH

Białystok    12.04.2003

 

L.p.

Imię psa

Rasa

Przewodnik

Drużyna

Pkt

1.

TAO Tangram

Sznaucer Miniaturowy

Gabriela Drwięga 

Białystok

193,0

2.

CZAKO z Leśnego Maneżu

Owczarek Belgijski Groenendael

Magdalena Ziółkowska

Płock

192,5

3.

LUCKY z Leilandii

Owczarek Francuski Briard

Mirosław Świtek

Gdańsk

191,0

4.

DOLAR Adoracja

Doberman

Bogdan Wiśniewski

Łódź

190,5

5.

COCA Brikasta

Owczarek Francuski Briard

Mirosław Świtek

Gdańsk

188,5

6.

Igor’s EXCELLENT ERTI DUKE OF AGILITY

Border Collie

Agnieszka Boczula

Płock

187,0

7.

LESTER Woj-Bas

Owczarek Niemiecki

Zdzisław Nowak

Łódź

184,0

8.

BRITA Psi Kantor

Owczarek Niemiecki

Ludwik Pisarczyk

Katowice

183,5

9.

KORA Rojano

Rottweiler

Henryka Korkus

Katowice

180,0

10.

ZORAN Brodaty Wagabunda

Sznaucer Olbrzym

Mirosława Zaworska

Katowice

180,0

11.

IRMA z Litavske Kotliny

Ceskoslovensky Vlcak

Marta Budny

Wrocław

179,0

12.

KENDO I.R. Satysfakcja

Owczarek Niemiecki

Przemysław Tworek

Płock

179,0

13.

MARGO Rekinicha

Doberman

Beata Nowakowska

Katowice

178,5

14.

JAGA II Aqua Tora

Owczarek Niemiecki

Krzysztof Wilamowicz

Łódź

174,5

15.

INGE  z Huckelovy vily

Owczarek Belgijski

Malinois

Tomasz Wlizło

Lublin

168,0

16.

LEGAT Woj.-Bas

Owczarek Niemiecki

Tomasz Nowak

Łódź

164,5

17.

CRAZY Sajk

Owczarek Niemiecki

Mirosław Korkus

Katowice

161,5

18.

NEGRO Złodziejska Zgraja

Rottweiler

Piotr Urbaniak

Katowice

161,0

19.

SAKE Fukura

Akita

Alina Benediuk

Białystok

157,5

20.

ACAJOU rewir wadery

Owczarek Belgijski

Malinois

Małgorzata Kiec

Katowice

157,0

21.

ABORGINAL BOY Ciolabro

Australian Cattle Dog

Jadwiga Chodzeń

Międzyborów

151,0

 

Zdyskwalifikowany z powodu ugryzienia sędziego:

DEXTER Ostrava Baber – owczarek Belgijski Malinois – przewodnik: Paweł Skuza

Nie zgłosił się:

FLEUR Dobry Pasterz – owczarek szkocki długowłosy – przewodnik: Piotr Kowalczyk

----------------------------------------------------------------

DRUŻYNOWO

Drużynowy Mistrz Polski – PŁOCK

(CZAKO z Leśnego Maneżu, KENDO I.R. Satysfakcja, Igor's EXCELLENT ERTI DUKE OF AGILITY)

I Drużynowy Vice Mistrz Polski – ŁÓDŹ

(LESTER Woj-Bas, LEGAT Woj-Bas, JAGA II Aque Tora, DOLAR Adoracja)

II Drużynowy Vice Mistrz Polski – KATOWICE

(ZORAN Brodaty Wagabunda, CRAZY Sajk, MARGO Rekinicha, KORA Rojato, NEGRO ZłodziejskaZgraja)