RANKING WYSTAWOWY '2004


Kategoria Juniorów

1. 500 pkt. - BYSTRA z Fox-Klanu - Lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak,

2. 365 pkt. - VALENTINO Optima Grata - Bokser - wł. Adam Zawistowski

3. 155 pkt. - LITTLE QUEEN OF Osanna - Pies z Majorki - wł. Mirosław Gawryluk

4. 144 pkt. - GABI Draczyn - Buldog francuski - wł. Dorota Łędzewicz

5. 140 pkt. - WIGRO Samarytanin - Bernardyn długowłosy - wł. Sławomir Korolczuk

6. 126 pkt. - ARAMIS z Doliny Makowej - Jamnik krótkowłosy stand.- wł. Bogusława Chojnowska

7. 110 pkt. - BOSFOR Salutaris - Wilczarz irlandzki - wł. Marzanna Idźkowska

8. 110 pkt. - DANA Dar Świętego Bernarda FCI - Bernardyn długowłosy - wł. Sławomir Korolczuk
9. 90 pkt. -zobacz więcej SHARON Amigo Perro FCI - Dog niemiecki błękitny - wł. Aneta, Andrzej Szutkiewicz

10. 20 pkt. - OKII Matagiinu PL - Akita - wł. L.D. Rozmysłowicz

11. 10 pkt. - OJOSAN Matagiinu PL - Akita - wł. L.D. Rozmysłowicz




Kategoria Seniorów

1. 1264 pkt. - zobacz więcej JODA Mercator - Dogue de Bordeaux - wł. Urszula i Artur Kalinowscy
2. 1235 pkt. - zobacz więcej REKIN Chatka Zielarki - Hovawart - wł. Marzanna Idźkowska
3. 1110 pkt. - zobacz więcej ALLIYAH Jedna na Milion - Bokser - wł. Adam Zawistowski

4. 1027 pkt. - BAYRA Lacrima Heliandum - Dogue de Bordeaux - wł. Urszula i Artur Kalinowscy
5. 840 pkt. - zobacz więcej BANCIA Dobra Rasa - Mastif hiszpański - wł. Andrzej Łapiński
6. 641 pkt. - zobacz więcej DAKOTA Wichrowe Zauroczenie - Wilczarz irlandzki - wł. Marzanna Idźkowska

7. 480 pkt. - PIXI Sianożęć - Cane Corso Italiano - wł. Bogdan Lauryn

8. 383 pkt. - ACNE Lacrima Heliandum - Dogue de Bordeaux - wł. Joanna Zajkowska

9. 374 pkt. - LINKA Terierkowo - American staffordshire terrier - wł. Mariusz Marchel
10. 324 pkt. - zobacz więcej THEODOR Wilcze Uroczysko - Alaskan malamute - wł. Monika Cylwik
10. 324 pkt. - zobacz więcej FURORA Etruria - Sznaucer min. pieprz i sól - wł. M. i U. Jamiołkowskie
11. 260 pkt. - zobacz więcej RIVA Amigo Perro FCI - Dog niemiecki błękitny - wł. Aneta, Andrzej Szutkiewicz

12. 246 pkt. - SOAPY ROMEO Lietuvos Liutas FCI - Chow chow - wł. Ewa Świtkiewicz
13. 200 pkt. - zobacz więcej ENDI Gośmir - Hovawart - wł. Marzanna Idźkowska

14. 199 pkt. - BYSTRA z Fox-Klanu - Lakeland Terrier - wł. Andrzej Górniak

15. 126 pkt. - ZEA Walba - Bokser (żółty) - wł. Walenty Saweljew

16. 110 pkt. - OJOSAN Matagiinu PL - Akita - wł. L.D. Rozmysłowicz

17. 90 pkt. - TOM SAWYER YOREX Top Ten - Yorkshire Terrier - wł. Renata Kazimierowicz

18. 88 pkt. - OKII Matagiinu PL - Akita - wł. L.D. Rozmysłowicz

19. 48 pkt. - TANANA Wilcze Uroczysko - Alaskan Malamute - wł. Monika Cylwik

20. 40 pkt. - ARAMIS z Doliny Makowej - Jamnik krótkowłosy stand. - wł. Bogusława Chojnowska

21. 20 pkt. - BASCO BELLISARIO Fasty MR Klub FCI - Doberman - wł. Robert Mroczko




Kategoria Weteranów

1. 185 pkt. - zobacz więcej BETTINA Ariba - Sznaucer miniaturowy czarny - wł. Małgorzata Jamiołkowska
2. 20 pkt. - zobacz więcej EGO Szalona - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny - wł. Małgorzata Jamiołkowska


Uwaga!: Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpiło na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Oddziału w dniu 13.03.2005 r.