RANKING WYSTAWOWY '2005


Kategoria Juniorów

1. LEOS GOLD VANKA for Palevyh Buldogov – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz – 1159 pkt.
2. VIDOR KING de la Bacska – King Charles Spaniel - wł. Dorota Łędzewicz – 1085 pkt.
3. FELICITA z Cerekvicke Strane - King Charles Spaniel - wł. Dorota Łędzewicz – 844 pkt.
4. FELLIS z Cerekvicke Strane – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 572 pkt.
5. BRITISH TASTE CHARLY UNLIMITED – King Charles Spaniel - wł. Dorota Łędzewicz – 565 pkt.
6. RUFUS Salutaris – Chart irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska – 274 pkt.
7. CONNELLY Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska – 266 pkt.
8. VIVIEN CHANTAL de la Chaume du Bois Dieu – Owczarek francuski Briard - wł. Ewa Darowska – 264 pkt.
9. POKUSA z Kociego Dworu – Maltańczyk – wł. Anna Płońska - 256 pkt.
10. ATENA Alvorada – Dogue de Bordeaux – wł. Mirosław Gawryluk – 249 pkt.
11. SHARON Amigo Perro FCI – Dog niemiecki – wł. Aneta Szutkiewicz – 240 pkt.
12. ARIK Gniazdo Karzełków – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Jacek Tomczyk – 150 pkt.
13. DUMKA Duma Kazana – Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska – 132 pkt.
14. CARINA Salutaris – Chart irlandzki wilczarz – wł. Marzanna Idźkowska – 110 pkt.
15. ALICE Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 78 pkt.
16. KOSMA Terierkowo – Cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 56 pkt.
17. AMMON Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 54 pkt.
18. BONARI Quendi Rivendell – Owczarek belgijski groenendael – wł. Krzysztof Świeczkowski – 40 pkt.




Kategoria Seniorów

1. BYSTRA z Fox Klanu – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak – 1541 pkt.
2. BAYRA Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Urszula, Artur Kalinowscy – 1326 pkt.
3. LITTLE QUEEN of Osanna – Pies z Majorki – wł. Mirosław Gawryluk – 1250 pkt.
4. BOSFOR Salutaris – Chart irlandzki wilczarz – wł. Marzanna Idźkowska – 1065 pkt.
5. REKIN Chatka Zielarki – Hovawart – wł. Marzanna Idźkowska – 1057 pkt.
6. LEOS GOLD VANKA for Palevyh Buldogov – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz – 666 pkt.
7. GABI Draczyn – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz – 526 pkt.
8. BANCIA Dobra Rasa – Mastif hiszpański – wł. Andrzej Łapiński – 480 pkt.
9. MAX z Krywlan – Owczarek niemiecki – wł. Adam Bajorek – 425 pkt.
10. BAXTER od Sku.Piewskiego – Tosa inu – wł. Karol Skupiewski – 374 pkt.
11. BREDA od Sku.Piewskiego – Tosa inu - wł. Karol Skupiewski – 335 pkt.
12. FURORA Etruria – Sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata, Urszula Jamiołkowskie – 296 pkt.
13. RIVA Amigo Perro FCI – Dog niemiecki – wł. Aneta Szutkiewicz – 286 pkt.
14. TOM SAWYER YOREX Top Ten – Yorkshire terrier – wł. Renata Kazimierowicz – 274 pkt.
15. ACNE Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux - wł. Joanna Zajkowska – 270 pkt.
16. SHARON Amigo Perro FCI – Dog niemiecki – wł. Aneta Szutkiewicz – 266 pkt.
17. RUFUS Salutaris – Chart irlandzki wilczarz – wł. Marzanna Idźkowska – 251 pkt.
18. ATENA z Doliny Makowej – Jamnik krótkowłosy standardowy – wł. Bogusława Chojnowska – 244 pkt.
19. BANKIWA Quendi Rivendell – Owczarek belgijski groenendael – wł. Bożydar Świeczkowski – 238 pkt.
20. FELLIS z Cerekvicke Strane – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 210 pkt.
21. ARAMIS z Doliny Makowej – Jamnik krótkowłosy standardowy – wł. Bogusława Chojnowska – 199 pkt.
22. BONARI Quendi Rivendell – Owczarek belgijski groenendael – wł. Krzysztof Świeczkowski – 184 pkt.
23. FELICITA z Cerekvicke Strane- King Charles Spaniel - wł. Dorota Łędzewicz – 175 pkt.
24. CONNELLY Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska – 162 pkt.
25. PEPITO Canis Venatici – Welsh corgi pembroke – wł. Tadeusz Stopnicki – 140 pkt.
26. ENDI Gośmir – Hovawart – wł. Marzanna Idźkowska – 100 pkt.
27. DAKOTA Wichrowe Zauroczenie – Chart irlandzki wilczarz – wł. Marzanna Idźkowska – 96 pkt.
28. ZEA Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 95 pkt.
29. KOSMA Terierkowo – Cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 80 pkt.
31. AURA Uśmiech Poranka – Chart rosyjski – wł. Eliza Bilewicz-Roszkowska – 76 pkt.
32. FIRST EXPRESS Dwie Korony – Syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 54 pkt.
33. ATENA Alworada – Dogue de Bordeaux – wł. Mirosław Gawryluk – 20 pkt.




Kategoria Weteranów

1. BETTINA Ariba – Sznaucer miniaturowy czarny – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 95 pkt.


Uwaga!: Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów. Zgłoszenia psów bez dołączonych kart ocen nie zostały sklasyfikowane! Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbyło się na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Oddziału w dniu 19.03.2006 r.