RANKING WYSTAWOWY '2007


Kategoria Juniorów

1. BURSZTYN Rubinowy skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1117 pkt.
2. TABORRA Xanti Land– dog kanaryjski– wł. Anna, Andrzej Kaliccy– 556 pkt.
3. BLOOM Rubinowy skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 476 pkt.
4. BELLA Rubinowy skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 461 pkt.
5. BRYLANT Rubinowy skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 445 pkt.
6. DECORIS Hey – Day – yorkshire terrier – wł. Izabela Szematowicz – 235 pkt.
7 UDINA Amigo Perro FCI – dog niemiecki – wł. Maciej Marciniak – 203 pkt.
8. VAN GOGH Herbu Zadora – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 174pkt.
9. COSMO Gabolka – cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 160 pkt.
10. LADY DE MOLKA UN SEUL UNIQUE – owczarek francuski briard – wł. Dorota Golec – 144 pkt.
11. PURSH iz Mira Anatallis – bullmastiff – wł. Katarzyna Piasecka – 92 pkt.
12. RUSSKIY RISIK ULA – owczarek kaukaski – wł. Lubow Zajcewa-Kunkiewicz – 46 pkt.
13. ANA Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 40pkt.
NOBEL z Puli Szczęścia – owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński – 40 pkt.
14. DONA MARIA z Panstvi Lomnice – cavalier king charles spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk – 20 pkt. 15. ASASHORYU Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 12 pkt
IDOL Silver Princes – wyżeł weimarski krótk. – wł. Mirosław Wyrzykowski – 12 pkt.




Kategoria Seniorów

1. ARSEN de la Bacska – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1784 pkt.
2. FELICITA z Cerekvicke Strane - king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1688 pkt.
3. SWIFT WOLF Fortunatus – syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 1356 pkt.
4. ARIK Gniazdo Karzełków, pinczer miniaturowy- wł. Juliusz Tomczyk - 1096 pkt.
5. Marjanienem Queen of Hopes – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1091 pkt.
6. FIRST EXPRESS Dwie Korony – syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 731 pkt.
7. ARABESKA Top Tangram – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 619 pkt.
8. MANCHA Tajemnica Mistrza – dog kanaryjski– wł. Anna, Andrzej Kaliccy – 478 pkt.
9. NUBI Twierdza Samuraja- tosa - wł. Janusz Wojciulewicz - 456 pkt.
10. ABI Cairo – dogue de Bordeaux - wł. Elzbieta Barńczuk - 395 pkt.
11. AKABAR Top Tangram – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska, Urszula Gałaszewska – 367 pkt.
12. MALAHOVSKIY VOLKODAV LASKOVAYA CHERTOVKA – owczarek kaukaski – wł. Lubow Zajcewa - Kunkiewicz – 326 pkt.
13. LADY DE MOLKA UN SEUL UNIQUE – owczarek francuski briard – wł. Dorota Golec – 275 pkt.
14. SHARON Amigo Perro FCI – dog niemiecki – wł. Aneta, Andrzej Szutkiewicz – 265 pkt.
15. MARC’O POLP-COCO vom Smaragol – cairn terrier – wł. Urszula Szypluk– 237 pkt.
16. ALEX Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 226 pkt.
17. DONA MARIA z Panstvi Lomnice – cavalier king charles spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk – 145 pkt.




Kategoria Weteranów

1. BETTINA Ariba – Sznaucer miniaturowy czarny – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 40 pkt.
2. TAO Tangram - Sznaucer miniaturowy czarny - wł. Gabriela Drwięga - 30 pkt.


Uwaga!: Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności.
Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów.
Zgłoszenia psów bez dołączonych kart ocen nie zostały sklasyfikowane!
Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo - Wyborczym Oddziału w dniu 09.03.2008 r.