RANKING WYSTAWOWY 2008


Kategoria Juniorów

1. WINTERFROST'S EXCLUSIVE – siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 986 pkt.
2. MON CHERI znad Łydyni – coton de tulear - wł. Dariusz Kłujszo – 959 pkt.
3. Bonitos Companeros Deluxe ADONIS - king charles spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 710 pkt.
4. ASASHORYU Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 470 pkt.
5. Gang Staff (FCI) QUEER AS FOLK - jack russel terrier – wł. Adam Niewiński– 411 pkt.
6. COOL BABY Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 371 pkt.
7. GOLD AMBER Herbu Zadora – labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz – 312 pkt.
8. LADY MARGOT znad Łydyni – coton de tulear - wł. Dariusz Kłujszo – 300 pkt.
9. KENIA Lewirot – rottweiler - wł. Izabela Grygorczuk – 284 pkt.
10. MALTA Limnolka – lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak – 276 pkt.
11 ETNA Rubinowy Skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 240 pkt.
12. BLEPERS'S YAHOO – cocker spaniel angielski – wł. Bartłomiej Gryszko – 214 pkt.
13. NICE GABI AS FOLK MAGOR – jack russel terrier – wł. Adam Niwiński – 210 pkt.
14. HARRY POTTER Rubinowy Skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 205 pkt.
15. ANA Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 180 pkt.
16. GANDALF Marstal – rottweiler – wł. Izabela Grygorczuk – 150 pkt.
17. SMILE OF HAEVEN Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka – 95 pkt.
18. BAFFY BULLINCA Penn-Staff – staffordshire bull terrier – wł. Krzysztof Żendzian – 80 pkt.
19.COSMO Gabolka FCI – cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 50 pkt.




Kategoria Seniorów

1. VIDOR KING de la Bacska – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1746 pkt.
2. JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy - rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski – 1712 pkt.
3. ARIK Gniazdo Karzełków - pinczer miniaturowy - wł. Juliusz Tomczyk - 1004 pkt.
4. FELICITA z Cerekvicke Strane - king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 966 pkt.
5. SILVER DREAM z Petrovy palenky - cocker spaniel angielski - wł. Bartłomiej Gryszko - 747 pkt.
6. PURSH Iz Mira Antallis - bullmastiff - wł. Katarzyna Piesecka - 705 pkt.
7. WINTERFROST'S EXCLUSIVE – siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 692 pkt.
8. DUMKA DUMA Kazana – wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska – 681 pkt.
8. GANDALF Marstal – rottweiler – wł. Izabela Grygorczuk – 681 pkt.
9. SWIFT WOLF Fortunatus – siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 670 pkt.
10. VIVEN CHANTAL de la CHAUME DU BOIS DIEU - owczarek francuski briard – wł. Ewa Darowska – 650 pkt.
11. LADY MARGOT znad Łydyni – coton de tulear - wł. Dariusz Kłujszo – 616 pkt.
12. NUBI Twierdza Samuraja – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 584 pkt.
13. BURSZTYN Rubinowy Skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 581 pkt.
14. MON CHERI znad Łydyni – coton de tulear - wł. Dariusz Kłujszo – 570 pkt.
15. ANA Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 515 pkt.
16. FIRST EXPRESS Dwie Korony – siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 503 pkt.
17. GOLD AMBER Herbu Zadora – labrador retriever - wł. Marek Waszkiewicz – 499 pkt.
18. ASASHORYU Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 440 pkt.
19. MALTA Limnolka – lakeland terrier - wł. Andrzej Górniak – 420 pkt.
20. COSMO Gabolka FCI – cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 385 pkt.
21. AXEL Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 362 pkt.
22. CELI z Krywlan – owczarek niemiecki – wł. Adam Bajorek – 335 pkt.
22. MACARY SMOOTH Ko-Ta-Ra FCI – owczarek szkocki- wł. Renata Rybołowicz – 335 pkt.
23. VAN GOGH Herbu Zadora - labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 332 pkt.
24. DONA MARIA z Panstvi lomnice- cavalier king charles spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk - 322 pkt.
25. Gang Staff (FCI) QUEER AS FOLK – jack russel terrier – wł. Adam Niwiński – 316 pkt.
26. MARCO' POLO-COLO vom Smaragd – cairn terrier – wł. Urszula Szypluk – 299 pkt.
27. COOL BABY Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 297 pkt.
28. ARABESKA Top Tangram – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 289 pkt.
29. ANISHA-DEVINA Kajminia FCI – dog niemiecki – wł. Iwona Porębska – 46 pkt.




Kategoria Weteranów

1. SHIRLEY GOLDEN GIRL Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka – 105 pkt.
2. FURORA Etruria – Sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska, Urszula Gałaszewska – 50 pkt.


Uwaga!: Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności.
Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów.
Zgłoszenia psów bez dołączonych kart ocen nie zostały sklasyfikowane!
Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo - Wyborczym Oddziału w dniu 09.03.2008 r.