RANKING WYSTAWOWY 2010


Kategoria Juniorów

1. WEIMARANUS JEWEL IN THE CROWN, wyżeł weimarski krótk., wł. Małgorzata, Adam Pietruczuk 1406 pkt
2. WINTERFROST'S LANDER - siberian husky, wł. Piotr Jan Olszewski 1362 pkt.
3. PADDY OD DVOU ORECHU - king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 726 pkt.
4. PERŁA RUBINOWY SKARB - king charles spaniel, Dorota Łędzewicz 700 pkt.
5. BULLSTOCK'S AMBER OF BARBARIAN - bullmastiff, wł. Katarzyna Piesecka 428 pkt.
6. ALI Z CITUNKI - king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 390 pkt.
7. HERMES SITKOWSKI BÓR- labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 350 pkt.
8. HOUSTON SITKOWSKI BÓR - labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 274 pkt.
9. AU CLAIR DE LA LUNE AKABA - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 235 pkt.
10. AU CLAIR DE LA LUNE AQUA - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 200 pkt.
11. AU CLAIR DE LA LUNE ANANONANONA - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 168 pkt.
12. ABIGAIL BIALKAN - owczarek szetlandzki, wł. Anna Hryniewicka 130 pkt.
13. AU CLAIR DE LA LUNE ASHA - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 110 pkt.
14. ARCHIE KEIVIENTO - wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Iwona Porębska 90 pkt.




Kategoria Seniorów

1. MARJANIEMEN QUEEN OF HOPES - king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 2220 pkt.
2. GANDALF MARSTAL - rottweiler, wł. Izabela Grygorczuk 1707 pkt.
3. JEWEL RUBINOWY SKARB - king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 1530 pkt.
4. WINTERFROST'S EXCLUSIVE - siberian husky, wł. Piotr Jan Olszewski 1282 pkt.
5. MALDONAS DEEP IN MY HEART - maltańczyk, wł. Małgorzata Nowak 1162 pkt.
6. ARAGORN GREY PASSION - wyżeł weimarski krót., wł. Małgorzata, Adam Pietruczuk 1138 pkt
7. WINTERFROST'S LANDER - siberian husky, wł. Piotr Jan Olszewski 922 pkt.
8. BANNER'S EPOCH JASPER - labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 854 pkt.
9. VIDOR KING DE LA BACSKA - king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 795 pkt.
10. COOL BABY SITKOWSKI BÓR - labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 769 pkt.
11. GUILLAUME BEAU BATISKAJ - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 735 pkt.
12. BIAŁOGŁOWA DZIECHCINEK- polski owczarek nizinny, wł. Małgorzata Wysocka 593 pkt.
13. AU CLAIRE DE LA LUNE AQUA - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 550 pkt.
14. NOBEL Z PULI SZCZĘŚCIA - owczarek szetlandzki, wł. Maciej Babiński 538 pkt.
15. DANCING QUEEN SITKOWSKI BÓR- labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 500 pkt.
16. ARCHIE KEIVIENTO - wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Iwona Porębska 418 pkt.
17. MON CHERI ZNAD ŁYDYNI - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 400 pkt.
18. DKNY SITKOWSKI BÓR - labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 324 pkt.
19. ETIENE LACRIMA HELLIANDUM - dogue de bordeaux, wł. Joanna Zajkowska 305 pkt.
20. FIRST FEELING LACRIMA HELLIANDUM - dogue de bordeaux, wł. Joanna Zajkowska 290 pkt.
21. AU CLAIRE DE LA LUNE ASHA - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 195 pkt.
22. AU CLAIRE DE LA LUNE AKABA - coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 40 pkt.




Kategoria Weteranów

1. FURORA ETRURIA - sznaucer miniaturowy pieprz-sól, wł. Małgorzata Jamiołkowska, Urszula Gałaszewska 70 pkt
2. SHIRLEY GOLDEN GIRL BIALKAN - owczarek szetlandzki, wł. Anna Hryniewicka 62 pkt.
3. SOAPY ROMEO LIETUVOS LIUTAS - chow chow, wł. Ewa Świtkiewicz 40 pkt.