Sekcja Szkoleń i Promocji ZKwP
Sekcja Kierownik Telefon Dyżury Uwagi
Sekcja Szkoleń i Promocji ZKwP Marciń Siegień

Katarzyna Maliszewska-Grzybowska – zastępca
Paulina Adamska
695 024 804

602 128 983
środa więcej


KOMISJA HODOWLANA:

Przewodniczący
Robert Mroczko - międzynarodowy sędzia kynologiczny
tel. +48 604 753 138; dyżury: piątek

Sekretarz
Małgorzata Jamiołkowska - asystent kynologiczny
tel. +48 694 805 444; dyżury: piątek

[ WYKAZ SĘDZIÓW KYNOLOGICZNYCH >>> ]
Sekcja Kierownik Telefon Dyżury Uwagi
I GRUPA
Owczarki niemieckie Ryszard Gesinowski
asystent kynologiczny
Marcin Siegień – zastępca
+48 662 004 720 środa więcej
Psy pasterskie Anna Zabielska
asystent kynologiczny
Jacek Sienkiewicz – stażysta
+48 504 868 425 środa więcej
II GRUPA
Pinczery i sznaucery Małgorzata Jamiołkowska
asystent kynologiczny
+48 694 805 444 piątek więcej
Molosy i szwajcarskie psy pasterskie Aneta Fiedoruk
asystent kynologiczny
Piotr Fiedoruk – stażysta
+48 884 860 326 środa więcej
III GRUPA
Teriery Andrzej Górniak
asystent kynologiczny
+48 505 062 681 środa więcej
IV GRUPA
Jamniki Małgorzata Jamiołkowska
asystent kynologiczny
+48 694 805 444 piątek więcej
V GRUPA
Szpice i rasy pierwotne, Robert Mroczko
sędzia międzynarodowy
+48 604 753 138 piątek więcej
VI GRUPA
Psy gończe i rasy pokrewne Krzysztof Dudenko
asystent kynologiczny
Izabela Dudenko – zastępca
+48 602 444 146 piątek więcej
VII GRUPA
Wyżły Krzysztof Dudenko
asystent kynologiczny
Jorg Barylski – stażysta
+48 602 444 146 piątek więcej
VIII GRUPA
Aportery, płochacze i psy dowodne Marek Bogatyrow +48 602 720 628 piątek więcej
IX GRUPA
Psy ozdobne i do towarzystwa Wioleta Milewska
asystent kynologiczny
Agata Banaszek – zastępca
asystent kynologiczny
Agnieszka Szewczuk - stażysta
+48 794 790 759 środa więcej
X GRUPA
Charty Małgorzata Jamiołkowska
asystent kynologiczny
+48 694 805 444 piątek więcej

WYKAZ SĘDZIÓW KYNOLOGICZNYCH:

Gesinowski Jarosław - tel. +48 600 920 604
sędzia - krajowy - owczarki niemieckie

Mroczko Robert - tel. +48 604 753 138
sędzia - międzynarodowy - molosowate
sędzia - międzynarodowy - szwajcarskie psy pasterskie
sędzia - międzynarodowy - wybór Zwycięzcy Grupy 2 FCI

Przeborowski Andrzej - tel.+48 509383017
sędzia - międzynarodowy - praca psów myśliwskich

Struk Antoni - tel. +48 604 441 433
sędzia - krajowy - Gr.IV FCI - jamniki - wszystkie rasy

Szutkiewicz Andrzej - tel. +48 602 592 752
sędzia - krajowy - Gr.I FCI - Owczarki i inne psy pasterskie,
z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła i owczarków niemieckich
sędzia - międzynarodowy - Gr.II FCI - Pinczery i sznaucery, molosy,
szwajcarskie psy górskie i do bydła, pozostałe rasy - wszystkie rasy
sędzia - międzynarodowy - Gr.III FCI - Wyłącznie teriery typu bull
sędzia - międzynarodowy - Gr.IV FCI - Jamniki - wszystkie rasy
sędzia - międzynarodowy - Gr.V FCI - Szpice i psy w typie pierwotnym - wszystkie rasy
sędzia - międzynarodowy - Gr. VI FCI - Psy gończe i rasy pokrewne
Alpejski gończy krótkonożny, Basset artezyjsko-normandzki,
Basset bretoński,Basset gaskoński, Basset Hound, Beagle, Dalmatyńczyk, Gończy polski,
Grand Basset griffon vendéen, Ogar polski, Petit Basset griffon vendéen, Posokowiec bawarski,
Posokowiec hanowerski, Rhodesian Ridgeback
sędzia - międzynarodowy - Gr.VII FCI - Wyżły - wszystkie rasy
sędzia - międzynarodowy - Gr.VIII FCI - Aportery, płochacze i psy dowodne - wszystkie rasy
sędzia - międzynarodowy - Gr.IX FCI - Boston Terrier, Buldog francuski, Mops
sędzia - międzynarodowy - Gr.X FCI - Charty - wszystkie rasy
sędzia - międzynarodowy - Ras nieuznanych przez FCI - wszystkie rasy
sędzia - międzynarodowy - BEST IN SHOW