Szczegółowe informacje:
- Dojazd do Supraśla i powrót z Wasilkowa we własnym zakresie. Z Wasilkowa do Supraśla można wrócić z kajakami do pozostawionego samochodu
- Odpoczynek na Pólku – koszyczek we własnym zakresie, na Pólku nie można kupić żadnego napoju, jedzenia itp.
- W Supraślu będzie osoba, która zabierze rzeczy na Pólko, grille, węgiel czy co tam będzie potrzebne, przygotuje miejsce na Pólku, rozpali grille
- Większość kajaków jest standardowo dwuosobowa, ale jest kilka jedynek i trójek. Są również kapoki, ale tylko dla małych psów
- Jeśli ktoś przeceni swoje siły, może zakończyć spływ na Pólku, nie obniży to jednak ceny
- Wszelkich informacji udziela Agata Banaszek 603 722 081
- Rezerwacja miejsca na podstawie wpłaty na konto oddziału i maila do oddziału, tydzień przed spływem zwrot pieniędzy nie będzie już możliwy
- Przy rezerwacji w oddziale należy podać preferencje dotyczące kajaka, z kim w kajaku a także chęć powrotu do Supraśla
- Koszt od osoby 60zł
Będziemy się świetnie bawić, my i nasze psy 😊
