web analytics

Archiwum Rankingu

W przygotowaniu…

W przygotowaniu…

Kategoria Juniorów

1. GEMMA Fidos – Parson Russel Terrier – wł. Izabela Szematowicz– 791 pkt.
2. Takuna AMBICJA – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 744 pkt.
3. Gorwin CASABLANCA – West Highland White Terrier– wł. Olena Gordovska – 733 pkt.
4. ROSE Rubinowy Skarb – King Charles Spaniel – wł. Dorota Kosacka – 700 pkt.
5. HONEY The Glow Of The Snow Star – Samoyed – wł. Paulina Adamska – 228 pkt.
6. FANTASTIC de la Bacska – King Charles Spaniel – wł. Dorota Kosacka – 205 pkt.
7. EROS Golden Home – Golden retriever – wł. Sebastian Dymko – 153 pkt.

Kategoria Seniorów

1. WINTERFROST’S LANDER – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 2335 pkt.
2. BULLSTOCK’S AMBER OF BARBARIAN – Bullmastiff – wł. Katarzyna Piesecka – 1636 pkt.
3. Gorwin CASABLANCA – West Highland White Terrier– wł. Olena Gordovska – 1198 pkt.
4. HARMONY is Dvariskiu – Bullmastiff – wł. Katarzyna Piesecka – 1060 pkt.
5. ARCHIE Keiviento – Wyżeł Niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska– 1005 pkt.
6. BURSZTYN Rubinowy Skarb – King Charles Spaniel – wł. Dorota Kosacka – 825 pkt.
7. Marjaniemen QUEEN OF HOPES – King Charles spaniel – wł. Dorota Kosacka – 625 pkt.
8. DKNY Sitkowski Bór – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 509 pkt.
9. QUENCY Rubinowy Skarb – King Charles Spaniel – wł. Dorota Kosacka – 355 pkt.
10. TEQUILA BLANCA Irsimos – West Highland White Terrier– wł. Olena Gordovska – 296 pkt.
11. Epoch’s LIZ CLAIBORNE – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 294 pkt.
12. HOUDSON Sitkowski Bór – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 264 pkt.
13. NOBEL z Puli Szczęścia – Owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński – 235pkt.
14. LITTLE PRINCESS Plękickie Łąki – Yorkshire terrier – wł. Katarzyna Rokicka – 64 pkt.
15. EROS Golden Home – Golden retriever – wł. Sebastian Dymko – 30 pkt.

Kategoria Weteranów


1. SOAPY ROMEO Lietuvos lituas – chow chow – wł. Ewa i Kacper Świtkiewicz – 60 pkt.


Ranking przeprowadzono na zasadzie całkowitej dobrowolności zgłoszeń. Punktacje na podstawie tytułów zawartych w kopiach kart ocen.

Kategoria Juniorów

1. WEIMARANUS JEWEL IN THE CROWN, wyżeł weimarski krótk., wł. Małgorzata, Adam Pietruczuk 1406 pkt
2. WINTERFROST’S LANDER – siberian husky, wł. Piotr Jan Olszewski 1362 pkt.
3. PADDY OD DVOU ORECHU – king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 726 pkt.
4. PERŁA RUBINOWY SKARB – king charles spaniel, Dorota Łędzewicz 700 pkt.
5. BULLSTOCK’S AMBER OF BARBARIAN – bullmastiff, wł. Katarzyna Piesecka 428 pkt.
6. ALI Z CITUNKI – king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 390 pkt.
7. HERMES SITKOWSKI BÓR- labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 350 pkt.
8. HOUSTON SITKOWSKI BÓR – labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 274 pkt.
9. AU CLAIR DE LA LUNE AKABA – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 235 pkt.
10. AU CLAIR DE LA LUNE AQUA – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 200 pkt.
11. AU CLAIR DE LA LUNE ANANONANONA – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 168 pkt.
12. ABIGAIL BIALKAN – owczarek szetlandzki, wł. Anna Hryniewicka 130 pkt.
13. AU CLAIR DE LA LUNE ASHA – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 110 pkt.
14. ARCHIE KEIVIENTO – wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Iwona Porębska 90 pkt.

Kategoria Seniorów

1. MARJANIEMEN QUEEN OF HOPES – king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 2220 pkt.
2. GANDALF MARSTAL – rottweiler, wł. Izabela Grygorczuk 1707 pkt.
3. JEWEL RUBINOWY SKARB – king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 1530 pkt.
4. WINTERFROST’S EXCLUSIVE – siberian husky, wł. Piotr Jan Olszewski 1282 pkt.
5. MALDONAS DEEP IN MY HEART – maltańczyk, wł. Małgorzata Nowak 1162 pkt.
6. ARAGORN GREY PASSION – wyżeł weimarski krót., wł. Małgorzata, Adam Pietruczuk 1138 pkt
7. WINTERFROST’S LANDER – siberian husky, wł. Piotr Jan Olszewski 922 pkt.
8. BANNER’S EPOCH JASPER – labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 854 pkt.
9. VIDOR KING DE LA BACSKA – king charles spaniel, wł. Dorota Łędzewicz 795 pkt.
10. COOL BABY SITKOWSKI BÓR – labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 769 pkt.
11. GUILLAUME BEAU BATISKAJ – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 735 pkt.
12. BIAŁOGŁOWA DZIECHCINEK- polski owczarek nizinny, wł. Małgorzata Wysocka 593 pkt.
13. AU CLAIRE DE LA LUNE AQUA – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 550 pkt.
14. NOBEL Z PULI SZCZĘŚCIA – owczarek szetlandzki, wł. Maciej Babiński 538 pkt.
15. DANCING QUEEN SITKOWSKI BÓR- labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 500 pkt.
16. ARCHIE KEIVIENTO – wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Iwona Porębska 418 pkt.
17. MON CHERI ZNAD ŁYDYNI – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 400 pkt.
18. DKNY SITKOWSKI BÓR – labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 324 pkt.
19. ETIENE LACRIMA HELLIANDUM – dogue de bordeaux, wł. Joanna Zajkowska 305 pkt.
20. FIRST FEELING LACRIMA HELLIANDUM – dogue de bordeaux, wł. Joanna Zajkowska 290 pkt.
21. AU CLAIRE DE LA LUNE ASHA – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 195 pkt.
22. AU CLAIRE DE LA LUNE AKABA – coton de tulear, wł. Dariusz Kłujszo 40 pkt.

Kategoria Weteranów


1. FURORA ETRURIA – sznaucer miniaturowy pieprz-sól, wł. Małgorzata Jamiołkowska, Urszula Gałaszewska 70 pkt
2. SHIRLEY GOLDEN GIRL BIALKAN – owczarek szetlandzki, wł. Anna Hryniewicka 62 pkt.
3. SOAPY ROMEO LIETUVOS LIUTAS – chow chow, wł. Ewa Świtkiewicz 40 pkt.
Kategoria Juniorów

1. WINTERFROST’S EXCLUSIVE – siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 986 pkt.
2. MON CHERI znad Łydyni – coton de tulear – wł. Dariusz Kłujszo – 959 pkt.
3. Bonitos Companeros Deluxe ADONIS – king charles spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 710 pkt.
4. ASASHORYU Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 470 pkt.
5. Gang Staff (FCI) QUEER AS FOLK – jack russel terrier – wł. Adam Niewiński– 411 pkt.
6. COOL BABY Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 371 pkt.
7. GOLD AMBER Herbu Zadora – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 312 pkt.
8. LADY MARGOT znad Łydyni – coton de tulear – wł. Dariusz Kłujszo – 300 pkt.
9. KENIA Lewirot – rottweiler – wł. Izabela Grygorczuk – 284 pkt.
10. MALTA Limnolka – lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak – 276 pkt.
11 ETNA Rubinowy Skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 240 pkt.
12. BLEPERS’S YAHOO – cocker spaniel angielski – wł. Bartłomiej Gryszko – 214 pkt.
13. NICE GABI AS FOLK MAGOR – jack russel terrier – wł. Adam Niwiński – 210 pkt.
14. HARRY POTTER Rubinowy Skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 205 pkt.
15. ANA Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 180 pkt.
16. GANDALF Marstal – rottweiler – wł. Izabela Grygorczuk – 150 pkt.
17. SMILE OF HAEVEN Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka – 95 pkt.
18. BAFFY BULLINCA Penn-Staff – staffordshire bull terrier – wł. Krzysztof Żendzian – 80 pkt.
19.COSMO Gabolka FCI – cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 50 pkt.

Kategoria Seniorów

1. VIDOR KING de la Bacska – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1746 pkt.
2. JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski – 1712 pkt.
3. ARIK Gniazdo Karzełków – pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Tomczyk – 1004 pkt.
4. FELICITA z Cerekvicke Strane – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 966 pkt.
5. SILVER DREAM z Petrovy palenky – cocker spaniel angielski – wł. Bartłomiej Gryszko – 747 pkt.
6. PURSH Iz Mira Antallis – bullmastiff – wł. Katarzyna Piesecka – 705 pkt.
7. WINTERFROST’S EXCLUSIVE – siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 692 pkt.
8. DUMKA DUMA Kazana – wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska – 681 pkt.
8. GANDALF Marstal – rottweiler – wł. Izabela Grygorczuk – 681 pkt.
9. SWIFT WOLF Fortunatus – siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 670 pkt.
10. VIVEN CHANTAL de la CHAUME DU BOIS DIEU – owczarek francuski briard – wł. Ewa Darowska – 650 pkt.
11. LADY MARGOT znad Łydyni – coton de tulear – wł. Dariusz Kłujszo – 616 pkt.
12. NUBI Twierdza Samuraja – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 584 pkt.
13. BURSZTYN Rubinowy Skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 581 pkt.
14. MON CHERI znad Łydyni – coton de tulear – wł. Dariusz Kłujszo – 570 pkt.
15. ANA Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 515 pkt.
16. FIRST EXPRESS Dwie Korony – siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 503 pkt.
17. GOLD AMBER Herbu Zadora – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 499 pkt.
18. ASASHORYU Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 440 pkt.
19. MALTA Limnolka – lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak – 420 pkt.
20. COSMO Gabolka FCI – cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 385 pkt.
21. AXEL Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 362 pkt.
22. CELI z Krywlan – owczarek niemiecki – wł. Adam Bajorek – 335 pkt.
22. MACARY SMOOTH Ko-Ta-Ra FCI – owczarek szkocki- wł. Renata Rybołowicz – 335 pkt.
23. VAN GOGH Herbu Zadora – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 332 pkt.
24. DONA MARIA z Panstvi lomnice- cavalier king charles spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk – 322 pkt.
25. Gang Staff (FCI) QUEER AS FOLK – jack russel terrier – wł. Adam Niwiński – 316 pkt.
26. MARCO’ POLO-COLO vom Smaragd – cairn terrier – wł. Urszula Szypluk – 299 pkt.
27. COOL BABY Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 297 pkt.
28. ARABESKA Top Tangram – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 289 pkt.
29. ANISHA-DEVINA Kajminia FCI – dog niemiecki – wł. Iwona Porębska – 46 pkt.

Kategoria Weteranów

1. SHIRLEY GOLDEN GIRL Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka – 105 pkt.
2. FURORA Etruria – Sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska, Urszula Gałaszewska – 50 pkt.


Uwaga!: Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności.
Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów.
Zgłoszenia psów bez dołączonych kart ocen nie zostały sklasyfikowane!
Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym Oddziału w dniu 09.03.2008 r.

Kategoria Juniorów

1. BURSZTYN Rubinowy skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1117 pkt.
2. TABORRA Xanti Land– dog kanaryjski– wł. Anna, Andrzej Kaliccy– 556 pkt.
3. BLOOM Rubinowy skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 476 pkt.
4. BELLA Rubinowy skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 461 pkt.
5. BRYLANT Rubinowy skarb – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 445 pkt.
6. DECORIS Hey – Day – yorkshire terrier – wł. Izabela Szematowicz – 235 pkt.
7 UDINA Amigo Perro FCI – dog niemiecki – wł. Maciej Marciniak – 203 pkt.
8. VAN GOGH Herbu Zadora – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 174pkt.
9. COSMO Gabolka – cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 160 pkt.
10. LADY DE MOLKA UN SEUL UNIQUE – owczarek francuski briard – wł. Dorota Golec – 144 pkt.
11. PURSH iz Mira Anatallis – bullmastiff – wł. Katarzyna Piasecka – 92 pkt.
12. RUSSKIY RISIK ULA – owczarek kaukaski – wł. Lubow Zajcewa-Kunkiewicz – 46 pkt.
13. ANA Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 40pkt.
NOBEL z Puli Szczęścia – owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński – 40 pkt.
14. DONA MARIA z Panstvi Lomnice – cavalier king charles spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk – 20 pkt. 15. ASASHORYU Mazurski Samuraj – tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 12 pkt
IDOL Silver Princes – wyżeł weimarski krótk. – wł. Mirosław Wyrzykowski – 12 pkt.

Kategoria Seniorów


1. ARSEN de la Bacska – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1784 pkt.
2. FELICITA z Cerekvicke Strane – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1688 pkt.
3. SWIFT WOLF Fortunatus – syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 1356 pkt.
4. ARIK Gniazdo Karzełków, pinczer miniaturowy- wł. Juliusz Tomczyk – 1096 pkt.
5. Marjanienem Queen of Hopes – king Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1091 pkt.
6. FIRST EXPRESS Dwie Korony – syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 731 pkt.
7. ARABESKA Top Tangram – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 619 pkt.
8. MANCHA Tajemnica Mistrza – dog kanaryjski– wł. Anna, Andrzej Kaliccy – 478 pkt.
9. NUBI Twierdza Samuraja- tosa – wł. Janusz Wojciulewicz – 456 pkt.
10. ABI Cairo – dogue de Bordeaux – wł. Elzbieta Barńczuk – 395 pkt.
11. AKABAR Top Tangram – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska, Urszula Gałaszewska – 367 pkt.
12. MALAHOVSKIY VOLKODAV LASKOVAYA CHERTOVKA – owczarek kaukaski – wł. Lubow Zajcewa – Kunkiewicz – 326 pkt.
13. LADY DE MOLKA UN SEUL UNIQUE – owczarek francuski briard – wł. Dorota Golec – 275 pkt.
14. SHARON Amigo Perro FCI – dog niemiecki – wł. Aneta, Andrzej Szutkiewicz – 265 pkt.
15. MARC’O POLP-COCO vom Smaragol – cairn terrier – wł. Urszula Szypluk– 237 pkt.
16. ALEX Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz – 226 pkt.
17. DONA MARIA z Panstvi Lomnice – cavalier king charles spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk – 145 pkt.

Kategoria Weteranów


1. BETTINA Ariba – Sznaucer miniaturowy czarny – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 40 pkt.
2. TAO Tangram – Sznaucer miniaturowy czarny – wł. Gabriela Drwięga – 30 pkt.

Uwaga!: Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności.
Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów.
Zgłoszenia psów bez dołączonych kart ocen nie zostały sklasyfikowane!
Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym Oddziału w dniu 09.03.2008 r.
Kategoria Juniorów

1. Sopianae Imperator Pepe – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz – 955 pkt.
2. Marjanienem Queen of Hopes – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 628 pkt.
3. BRUNA Wielki Duńczyk – Dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy – 429 pkt.
4. VIDOR KING de la Bacska – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 425 pkt.
5. Cwmhaf Vauderville – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 383 pkt.
6. BRUNO Wielki Duńczyk – Dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy – 317 pkt.
7. SWIFT WOLF Fortunatus – Syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 268 pkt.
8. AMMON Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 184 pkt.
9. ALICE Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 118 pkt.
10. AKABAR Top Tangram – Sznaucer miniat.pieprz i sól – wł. M. i U. Jamiołkowskie – 85 pkt.
11. ARABESKA Top Tangram – Sznaucer miniat. pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 42 pkt.
12. ORION z Krywlan – owczarek niemiecki – wł. Adam Świerblewski – 20 pkt.

 

Kategoria Seniorów

1. VIDOR KING de la Bacska – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 2182 pkt.
2. LEOS GOLD VANKA for Palevyh Buldogov – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz –2109 pkt.
3. BYSTRA z Fox Klanu – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak –2095 pkt.
4. FELICITA z Cerekvicke Strane – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1450 pkt.
5. POKUSA z Kociego Dworu – Maltańczyk – wł. Anna Płońska – 1411 pkt.
6. FELLIS z Cerekvicke Strane – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1005 pkt.
7. CONNELLY Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska – 798 pkt.
8. FIRST EXPRESS Dwie Korony – Syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 655 pkt.
9. SWIFT WOLF Fortunatus – Syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 544 pkt.
10. SHARON Amigo Perro FCI – Dog niemiecki – wł. Aneta Szutkiewicz – 444 pkt.
11. BANKIWA Quendi Rivendell – Owczarek belg. Groenendael – wł. Bożydar Świeczkowski – 409 pkt.
12. ARIK Gniazdo Karzełków – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Tomczyk – 396 pkt.
13. BONARI Quendi Rivendell – Owczarek belg. Groenendael – wł. Krzysztof Świeczkowski – 310 pkt.
14. DAKOTA z Werwą – Rhodesian ridgeback – wł. Małgorzata Nowak – 282 pkt.
15. ALICE Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 265 pkt.
16. CAMARO Terierkowo – American staffordshire terrier – wł. Julita Bobrowicz – 157 pkt.
17. AMMON Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 156 pkt.
18. ORION z Krywlan – Owczarek niemiecki – wł. Adam Świerblewski – 129 pkt.
19. AURA Uśmiech Poranka – Chart rosyjski Borzoj – wł. Eliza Bilewicz-Roszkowska – 115 pkt.

 

Kategoria Weteranów

1. SHIRLEY GOLDEN GIRL of Bialkan – Owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka – 30 pkt.
2. BETTINA Ariba – Sznaucer miniaturowy czarny – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 10 pkt.



Uwaga! Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów. Zgłoszenia psów bez dołączonych kart ocen nie zostały sklasyfikowane!

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbyło się na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Oddziału w dniu 04.03.2007 r.

Kategoria Juniorów

1. LEOS GOLD VANKA for Palevyh Buldogov – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz – 1159 pkt.
2. VIDOR KING de la Bacska – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 1085 pkt.
3. FELICITA z Cerekvicke Strane – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 844 pkt.
4. FELLIS z Cerekvicke Strane – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 572 pkt.
5. BRITISH TASTE CHARLY UNLIMITED – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 565 pkt.
6. RUFUS Salutaris – Chart irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska – 274 pkt.
7. CONNELLY Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska – 266 pkt.
8. VIVIEN CHANTAL de la Chaume du Bois Dieu – Owczarek francuski Briard – wł. Ewa Darowska – 264 pkt.
9. POKUSA z Kociego Dworu – Maltańczyk – wł. Anna Płońska – 256 pkt.
10. ATENA Alvorada – Dogue de Bordeaux – wł. Mirosław Gawryluk – 249 pkt.
11. SHARON Amigo Perro FCI – Dog niemiecki – wł. Aneta Szutkiewicz – 240 pkt.
12. ARIK Gniazdo Karzełków – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Jacek Tomczyk – 150 pkt.
13. DUMKA Duma Kazana – Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska – 132 pkt.
14. CARINA Salutaris – Chart irlandzki wilczarz – wł. Marzanna Idźkowska – 110 pkt.
15. ALICE Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 78 pkt.
16. KOSMA Terierkowo – Cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 56 pkt.
17. AMMON Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 54 pkt.
18. BONARI Quendi Rivendell – Owczarek belgijski groenendael – wł. Krzysztof Świeczkowski – 40 pkt.

 

Kategoria Seniorów

1. BYSTRA z Fox Klanu – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak – 1541 pkt.
2. BAYRA Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Urszula, Artur Kalinowscy – 1326 pkt.
3. LITTLE QUEEN of Osanna – Pies z Majorki – wł. Mirosław Gawryluk – 1250 pkt.
4. BOSFOR Salutaris – Chart irlandzki wilczarz – wł. Marzanna Idźkowska – 1065 pkt.
5. REKIN Chatka Zielarki – Hovawart – wł. Marzanna Idźkowska – 1057 pkt.
6. LEOS GOLD VANKA for Palevyh Buldogov – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz – 666 pkt.
7. GABI Draczyn – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz – 526 pkt.
8. BANCIA Dobra Rasa – Mastif hiszpański – wł. Andrzej Łapiński – 480 pkt.
9. MAX z Krywlan – Owczarek niemiecki – wł. Adam Bajorek – 425 pkt.
10. BAXTER od Sku.Piewskiego – Tosa inu – wł. Karol Skupiewski – 374 pkt.
11. BREDA od Sku.Piewskiego – Tosa inu – wł. Karol Skupiewski – 335 pkt.
12. FURORA Etruria – Sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata, Urszula Jamiołkowskie – 296 pkt.
13. RIVA Amigo Perro FCI – Dog niemiecki – wł. Aneta Szutkiewicz – 286 pkt.
14. TOM SAWYER YOREX Top Ten – Yorkshire terrier – wł. Renata Kazimierowicz – 274 pkt.
15. ACNE Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska – 270 pkt.
16. SHARON Amigo Perro FCI – Dog niemiecki – wł. Aneta Szutkiewicz – 266 pkt.
17. RUFUS Salutaris – Chart irlandzki wilczarz – wł. Marzanna Idźkowska – 251 pkt.
18. ATENA z Doliny Makowej – Jamnik krótkowłosy standardowy – wł. Bogusława Chojnowska – 244 pkt.
19. BANKIWA Quendi Rivendell – Owczarek belgijski groenendael – wł. Bożydar Świeczkowski – 238 pkt.
20. FELLIS z Cerekvicke Strane – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 210 pkt.
21. ARAMIS z Doliny Makowej – Jamnik krótkowłosy standardowy – wł. Bogusława Chojnowska – 199 pkt.
22. BONARI Quendi Rivendell – Owczarek belgijski groenendael – wł. Krzysztof Świeczkowski – 184 pkt.
23. FELICITA z Cerekvicke Strane- King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz – 175 pkt.
24. CONNELLY Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska – 162 pkt.
25. PEPITO Canis Venatici – Welsh corgi pembroke – wł. Tadeusz Stopnicki – 140 pkt.
26. ENDI Gośmir – Hovawart – wł. Marzanna Idźkowska – 100 pkt.
27. DAKOTA Wichrowe Zauroczenie – Chart irlandzki wilczarz – wł. Marzanna Idźkowska – 96 pkt.
28. ZEA Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew – 95 pkt.
29. KOSMA Terierkowo – Cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga – 80 pkt.
31. AURA Uśmiech Poranka – Chart rosyjski – wł. Eliza Bilewicz-Roszkowska – 76 pkt.
32. FIRST EXPRESS Dwie Korony – Syberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski – 54 pkt.
33. ATENA Alworada – Dogue de Bordeaux – wł. Mirosław Gawryluk – 20 pkt.

 

Kategoria Weteranów

1. BETTINA Ariba – Sznaucer miniaturowy czarny – wł. Małgorzata Jamiołkowska – 95 pkt.



Uwaga!: Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów. Zgłoszenia psów bez dołączonych kart ocen nie zostały sklasyfikowane! Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbyło się na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Oddziału w dniu 19.03.2006 r.

Kategoria Juniorów

1. 500 pkt. – BYSTRA z Fox-Klanu – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak,

2. 365 pkt. – VALENTINO Optima Grata – Bokser – wł. Adam Zawistowski

3. 155 pkt. – LITTLE QUEEN OF Osanna – Pies z Majorki – wł. Mirosław Gawryluk

4. 144 pkt. – GABI Draczyn – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz

5. 140 pkt. – WIGRO Samarytanin – Bernardyn długowłosy – wł. Sławomir Korolczuk

6. 126 pkt. – ARAMIS z Doliny Makowej – Jamnik krótkowłosy stand.- wł. Bogusława Chojnowska

7. 110 pkt. – BOSFOR Salutaris – Wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska

8. 110 pkt. – DANA Dar Świętego Bernarda FCI – Bernardyn długowłosy – wł. Sławomir Korolczuk

9. 90 pkt. -SHARON Amigo Perro FCI – Dog niemiecki błękitny – wł. Aneta, Andrzej Szutkiewicz

10. 20 pkt. – OKII Matagiinu PL – Akita – wł. L.D. Rozmysłowicz

11. 10 pkt. – OJOSAN Matagiinu PL – Akita – wł. L.D. Rozmysłowicz

 

Kategoria Seniorów

1. 1264 pkt. – JODA Mercator – Dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

2. 1235 pkt. – REKIN Chatka Zielarki – Hovawart – wł. Marzanna Idźkowska

3. 1110 pkt. – ALLIYAH Jedna na Milion – Bokser – wł. Adam Zawistowski

4. 1027 pkt. – BAYRA Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

5. 840 pkt. – BANCIA Dobra Rasa – Mastif hiszpański – wł. Andrzej Łapiński

6. 641 pkt. – DAKOTA Wichrowe Zauroczenie – Wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska

7. 480 pkt. – PIXI Sianożęć – Cane Corso Italiano – wł. Bogdan Lauryn

8. 383 pkt. – ACNE Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska

9. 374 pkt. – LINKA Terierkowo – American staffordshire terrier – wł. Mariusz Marchel

10. 324 pkt. –  THEODOR Wilcze Uroczysko – Alaskan malamute – wł. Monika Cylwik

10. 324 pkt. – FURORA Etruria – Sznaucer min. pieprz i sól – wł. M. i U. Jamiołkowskie

11. 260 pkt. – RIVA Amigo Perro FCI – Dog niemiecki błękitny – wł. Aneta, Andrzej Szutkiewicz

12. 246 pkt. – SOAPY ROMEO Lietuvos Liutas FCI – Chow chow – wł. Ewa Świtkiewicz

13. 200 pkt. – ENDI Gośmir – Hovawart – wł. Marzanna Idźkowska

14. 199 pkt. – BYSTRA z Fox-Klanu – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

15. 126 pkt. – ZEA Walba – Bokser (żółty) – wł. Walenty Saweljew

16. 110 pkt. – OJOSAN Matagiinu PL – Akita – wł. L.D. Rozmysłowicz

17. 90 pkt. – TOM SAWYER YOREX Top Ten – Yorkshire Terrier – wł. Renata Kazimierowicz

18. 88 pkt. – OKII Matagiinu PL – Akita – wł. L.D. Rozmysłowicz

19. 48 pkt. – TANANA Wilcze Uroczysko – Alaskan Malamute – wł. Monika Cylwik

20. 40 pkt. – ARAMIS z Doliny Makowej – Jamnik krótkowłosy stand. – wł. Bogusława Chojnowska

21. 20 pkt. – BASCO BELLISARIO Fasty MR Klub FCI – Doberman – wł. Robert Mroczko

 

Kategoria Weteranów

1. 185 pkt. – BETTINA Ariba – Sznaucer miniaturowy czarny – wł. Małgorzata Jamiołkowska

2. 20 pkt. – EGO Szalona – Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Małgorzata Jamiołkowska

 

Uwaga!: Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpiło na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Oddziału w dniu 13.03.2005 r.

Kategoria Juniorów

1. 395 pkt. – ALLIYAH Jedna na Milion – bokser – wł. Adam Zawistowski

2. 300 pkt. – BAYRA Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

3. 254 pkt. – SOAPY ROMEO Lietuvos Liutas FCI – chow chow – wł. Ewa Świtkiewicz

4. 220 pkt. – BROKER Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

5. 80 pkt. – AKEBONO Toszi – Kon – akita – wł. Dariusz Rozmysłowicz

6. 10 pkt. – IZYASCHNAYA FAVORITKA Stail Aikemuno – japoński chin – wł. Jan Snarski

7. 8 pkt. – XENON Górska Fantazja – golden retriever – wł. Janusz Świderski

 

Kategoria Seniorów

1. 2730 pkt.- JODA Mercator – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

2. 1185 pkt. – ALLIYAH Jedna na Milion – bokser – wł. Adam Zawistowski

3. 804 pkt. – FURORA Etruria – sznaucer min. pieprz i sól – wł. M. i U. Jamiołkowskie

4. 405 pkt. – DAKOTA Wichrowe Zauroczenie – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska

5. 351 pkt. – NADIR Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A. Szutkiewicz & W. Wasiluk

6. 350 pkt. – REKIN Chatka Zielarki – hovowart – wł. Marzanna Idźkowska

7. 195 pkt. – THEODOR Wilcze Uroczysko – alaskan malamute – wł. Monika Cylwik

8. 190 pkt. – IZYASCHNAYA FAVORITKA Stail Aikemuno – japoński chin – wł. Jan Snarski

9. 148 pkt. – LITTLE QUEEN of Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka

10. 120 pkt. – AKEBONO Toszi – Kon – akita – wł. Dariusz Rozmysłowicz

11. 94 pkt. – KORA z Centrum Europy – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Izabella Korol

12. 20 pkt. – BASCO BELLISARIO Fasty MR Klub FCI – doberman – wł. Robert Mroczko

13. 12 pkt. – XENON Górska Fantazja – golden retriever – wł. Janusz Świderski

 

Kategoria Weteranów

1. 75 pkt. – BETTINA Ariba – sznaucer miniaturowy czarny –   wł. Małgorzata Jamiołkowska

2. 30 pkt. –  EGO Szalona – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Małgorzata Jamiołkowska



Uwaga! Ranking jest zorganizowany jest na zasadzie całkowitej dobrowolności. Sporządzony został na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właścicieli psów. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpiło na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Oddziału w dniu 07.03.2004 r.

Kategoria Juniorów

1. 741 pkt. – JEJ DŁUGOŚĆ DARLA Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł. Krystyna i Antoni Struk
 
2. 500 pkt. –  JODA Mercator – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

3. 216 pkt. –  REKIN Chatka Zielarki – hovawart – wł. Marzanna Idźkowska

4. 180 pkt. –  ALLIYAH Jedna na Milion – bokser – wł. Adam Zawistowski

5. 170 pkt. – LITTLE QUEEN of Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka

6. 156 pkt. –  DAKOTA Wichrowe Zauroczenie – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska

7. 116 pkt. – OSMA Aspekt – cairn terrier – wł. Urszula i Marcin Górscy

8. 116 pkt. –  BASTER Diplo – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Bożena Topczewska

9. 113 pkt. –  THEODOR Wilcze Uroczysko – alaskan malamute – wł. Monika Cylwik

10. 110 pkt. – JEJ DŁUGOŚĆ DASTIN Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł. Elżbieta Jemielity

11. 106 pkt. – LUCJANO R.L. Alegranda – dogue de bordeaux – wł. Adam Zawistowski

12. 92 pkt. – EPD MOONLIGHT CAFE Lesto – american staffordshire terrier – wł. U. i M. Górscy

13. 51 pkt. – ANDRA Marewa – rottweiler – wł. Adam Korolczuk

 

Kategoria Seniorów

1. 2248 pkt. –  JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł. K.i A.Struk

2. 1224 pkt. –  JODA Mercator – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

3. 1218 pkt. –  FURORA Etruria – sznaucer min. pieprz i sól – wł. M. i U. Jamiołkowskie

4. 890 pkt. – BORA Alvorada – dogue de Bordeaux – wł. Mirosław Gawryluk

5. 617 pkt. –  Sagittarius ILLUMINATI – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska

6. 613 pkt. –  NADIR Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A. Szutkiewicz & W. Wasiluk

7. 556 pkt. – ENDI Gośmir – hovawart – wł. Marzanna Idźkowska

8. 413 pkt. – FAMOUS FANTA Arvon – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

9. 360 pkt. –  IMBIR Aspekt – jamnik szorstkowłosy standard. – wł. Marzanna Idźkowska

10. 328 pkt. – GAFA GROSIK Biało-Czarni – dalmatyńczyk – wł. Anna i Mariusz Kamińscy

11. 214 pkt. – HARRY Genesis II – rottweiler – wł. Adam Korolczuk

12. 153 pkt. – ASTOR Complement Corona – seter irlandzki – wł. Mirosława Kozieł

13. 148 pkt. – SALMA Alicante – american staffordshire terier – wł. Urszula i Marcin Górscy

14. 80 pkt. – DAKOTA Wichrowe Zauroczenie – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska

15. 78 pkt. – LITTLE QUEEN of Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka

16. 50 pkt. – ALASKA Ursus Fluminis – alaskan malamute – wł. Monika Cylwik

17. 50 pkt. – OSMA Aspekt – cairn terrier – wł. Urszula i Marcin Górscy

18. 50 pkt. – ROSLEIN ROT v.d.Oelmuhle – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska

19. 38 pkt. – BASCO BELLISARIO Fasty MR Klub FCI – doberman – wł. Robert Mroczko

20. 38 pkt. – LASER Grom Jowisza – siberian husky – wł. Sylwia Choromańska

21. 10 pkt. –  BASTER Diplo – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Bożena Topczewska

Kategoria Weteranów

1. 100 pkt. – EGO Szalona – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Małgorzata Jamiołkowska


Uwaga! Na podstawie kopii kart ocen dostarczonych przez właściciela. Oficjalne wyniki ogłoszone na Walnym Zebraniu Członkow Oddziału w dniu 16.03.2003 r.

Kategoria Juniorów

1. 490 pkt. –  JODA Mercator – dogue de Bordeaux – wł. U.A. Kalinowscy

2. 486 pkt. – JEJ DŁUGOŚĆ CHANEL Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł.K.A. Struk

3. 338 pkt. – FAMA od Kacperka – dogue de bordeaux – wł. A.M. Zawistowscy

4. 320 pkt. –  NADIR Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. W.Wasiluk

5. 272 pkt. – PRIMUS INTER PARES Duch Wrzosowisk – berneński pies pasterski – A.Całpińska

6. 270 pkt. –  ENDI Gośmir – hovowart – wł. M.Parchowska

7. 256 pkt. –  FAMOUS FANTA Arvon – dogue de Bordeaux – wł. U.A. Kalinowscy

8. 180 pkt. –  ROSLEIN ROT v.d.Oelmuhle – wilczarz irlandzki – wł .M.Parchowska

9. 154 pkt. – FURORA Etruria – sznaucer min. pieprz i sól – wł. M.U. Jamiołkowskie

10. 90 pkt. – RENO z Krywlan – owczarek niemiecki – wł. R.J. Gesinowscy

11. 84 pkt. – SALMA Alicante – american staffordshire terier – wł. U.Górska

12. 78 pkt. – HARRY GenesisII – rottweiler – wł. A.Korolczuk

13. 40 pkt. – BASCO BELLISARIO Fasty MR Klub FCI – doberman – wł. R.Mroczko

 

Kategoria Seniorów

1. 2015 pkt. –  JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł. K.A. Struk

2. 1446 pkt. –  Sagittarius ILLUMINATI – wilczarz irlandzki – wł. M.Parchowska

3. 1152 pkt. –  Scedir IVES MONTAND – sznaucer min. czarno-srebrny – wł. U.Tarasiewicz

4. 757 pkt. –  IMBIR Aspekt – jamnik szorstkowłosy standard. – wł. M.Parchowska

5. 654 pkt. – TRISTIAN Bessen CS – dog niemiecki błękitny – wł. A.Szutkiewicz

6. 641 pkt. –  CZEŚKA Mercator – dogue de Bordeaux – wł. W.Zajkowski

7. 460 pkt. – BELLA DONNA Josza – bokser – wł. A.M. Zawistowscy

8. 365 pkt. – MAX z Krywlan – owczarek niemiecki – wł. K. Rasiński

9. 360 pkt. – JEJ DŁUGOŚĆ WICTORIA Amfitrion FCI – jamnik kr. st. – wł. A. Struk, A. Kotyński

10. 334 pkt. – FAMOUS FANTA Arvon – dogue de Bordeaux – wł. U.A. Kalinowscy

11. 264 pkt. – BORA Alvorada – dogue de Bordeaux – wł. M. Gawryluk

12. 236 pkt. – BLACK STOCK Sirius – bullterier – wł. M. Smalkowski

13. 214 pkt. – Jeneck’s IMS – rottweiler – wł. A.A. Drozdowscy

14. 191 pkt. –  ENDI Gośmir – howavart – wł. M. Parchowska

15. 177 pkt. –  CZAN Bączkowy Staw – nowofundland – wł. E. Jabłokow

16. 171 pkt. – KARINA Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A. Szutkiewicz, Z. Płukis

17. 156 pkt. – FURORA Etruria – sznaucer min. pieprz i sól – wł. M.U. Jamiołkowskie

18. 142 pkt. –  FIZIA Pigmej – sznaucer min. czarno-srebrny – wł. B. Topczewska

19. 130 pkt. – ASTOR Complement Corona – seter irlandzki – wł. M. Kozieł

20. 100 pkt. – HOGAN-ENJOY v.d. Lage Banken- bouvier des Flandres – wł. G.Średziński

21. 90 pkt. – FAMA od Kacperka – dogue de Bordeaux – wł. A.M. Zawistowscy

22. 60 pkt. – PRIMUS INTER PARES Duch Wrzosowisk – berneński pies paster. – A.Całpińska

23. 50 pkt. –  LORD LEXUS Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A. Korpacz

24. 30 pkt. – ROSLEIN ROT v.d.Oelmuhle – wilczarz irlandzki – wł. M. Parchowska

25. 14 pkt.- HARRY GenesisII – rottweiler – wł. A.Korolczuk

 

Kategoria Weteranów

1. 155 pkt. – EGO Szalona – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. M.U. Jamiołkowskie

2. 30 pkt. – ROXA Pigmej – sznaucer olbrzym – wł. G.Średziński
Kategoria Juniorów

1. 240 pkt. – Sagittarius ILLUMINATI – wilczarz irlandzki – wł. M.Parchowska

2. 209 pkt. – FAME von Saton – rottweiler – wł .M.Bogatyrow

3. 156 pkt. – BORA Alvorada – dogue de Bordeaux – wł. M. Gawryluk

4. 130 pkt. – IMBIR Aspekt – jamnik szorstkowłosy standard. – wł. M.Parchowska

5. 113 pkt. – BELLA DONNA Josza – bokser – wł. A.Zawistowski

5. 113 pkt. – MAX z Krywlan – owczarek niemiecki – wł. K.Rasiński

6. 112 pkt. – Scedir BARBARA BOUCHET- sznaucer min. czarno-srebrny – wł. U.Tarasiewicz

7. 98 pkt. – MARCO z Krywlan – owczarek niemiecki – wł. B.i J. Malinowscy

8. 96 pkt. – BRYŚ Alvorada – dogue de Bordeaux – wł. J.Kondak

9. 90 pkt. – JEJ DŁUGOŚĆ ŻETON Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł. W.Kulbacki

10. 80 pkt. – Scedir IVES MONTAND- sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. U.Tarasiewicz

11. 20 pkt. – AVA Wichrowe Zauroczenie – wilczarz irlandzki – wł. T.Gąsowski

 

Kategoria Seniorów

1. 1829 pkt. – JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł. K.i A. Struk

2. 1497 pkt. – FIFI Pigmej – sznaucer min. czarno-srebrny – wł. E.Anuszkiewicz

3. 901 pkt. – TRISTIAN Bessen CS – dog niemiecki błękitny – wł. A.Szutkiewicz

4. 878 pkt. – Scedir IVES MONTAND – sznaucer min. czarno-srebrny – wł. U.Tarasiewicz

5. 778 pkt. – CZEŚKA Mercator – dogue de Bordeaux – wł. W.Zajkowski

6. 578 pkt. – ALGO Xanti Land – pies kanaryjski – wł. B.Pałka

7. 389 pkt. – LORD LEXUS Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A.Korpacz

8. 294 pkt. – JOHNY SOPOL Pik-Pari – sznaucer średni pieprz i sól – wł. A.Walendykiewicz

9. 283 pkt. – FAME von Saton – rottweiler – wł .M.Bogatyrow

10. 282 pkt. –  PAKO ze Starych Szkotów – sznaucer średni pieprz i sól – wł. I.Zawadzka

11. 280 pkt. – BOBY Pigmej – sznaucer min. czarno-srebrny – wł. J.Kosierkiewicz

12. 260 pkt. – YUMA NANA Szuszmak – bouvier des flandres – wł. R.Karczewski

13. 259 pkt. – BLACK STOCK Sirius – bullterier – wł. M. Smalkowski

14. 360 pkt. – GORAN Tangram – sznaucer min.czarny – wł. B.Oliferuk

15. 223 pkt. – HOGAN ENJOY v.d.Lage Banken – bouvier des flandres – wł. G.Średziński

16. 196 pkt. –  Scedir BARBARA BOUCHET- sznaucer min. czarno-srebrny – wł. U.Tarasiewicz

17. 180 pkt. – BORA Alvorada – dogue de Bordeaux – wł. M. Gawryluk

18. 171 pkt. – ARIA Żulik – sznaucer średni pieprz i sól – wł. A.Walendykiewicz

19. 156 pkt. – FIZIA Pigmej – sznaucer min. czarno-srebrny – wł. B. Topczewska

20. 150 pkt. –  Sagittarius ILLUMINATI – wilczarz irlandzki – wł. M.Parchowska

21. 145 pkt. – BRYŚ Alvorada – dogue de Bordeaux – wł. J.Kondak

22. 142 pkt. –  KARINA Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A.Szutkiewicz & Z.Płukis

23. 120 pkt. – AVA Wichrowe Zauroczenie – wilczarz irlandzki – wł. T.Gąsowski

24. 105 pkt. –  IMBIR Aspekt – jamnik szorstkowłosy standard. – wł. M.Parchowska

25. 82 pkt. –  ALASKA Ursus Fluminis – alaskan malamute – wł. M. Cylwik

26. 44 pkt. – JEJ DŁUGOŚĆ ŻETON Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł. W.Kulbacki

27. 40 pkt. –  TAO Tangram – sznaucer min. czarny – wł. G.Drwiega

 

Kategoria Weteranów

1. 217 pkt. –  EGO Szalona – sznaucer min. czarno-srebrny – wł. M.U. Jamiołkowskie

2.145 pkt. – JEJ DŁUGOŚĆ JUMA Amfitrion FCI – jamnik krótk. stand. – wł. K.i A. Struk

3. 25 pkt. – HONDA Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A.Szutkiewiczz

4. 20 pkt. – BALBINA z Nietykalnych – basset hound – wł. L.Sorokin

5. 10 pkt. – ROXA Pigmej – sznaucer olbrzym – wł. G.Średziński

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Białymstoku

ul. Jurowiecka 33, 15-101 Białystok

tel/fax +48 85 675 22 46, biuro@zkwp.bialystok.pl

Zapraszamy w każdy wtorek, środę oraz czwartek
w godzinach 17.00-20.00

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Białymstoku

ul. Jurowiecka 33, 15-101 Białystok

tel/fax +48 85 675 22 46, biuro@zkwp.bialystok.pl

Zapraszamy w każdy wtorek, środę oraz czwartek
w godzinach 17.00-20.00