web analytics

Jak zostać członkiem ZKwP?

Członkostwo

Jeśli nie należysz jeszcze do Związku Kynologicznego w Polsce

Możesz zostać członkiem i działaczem związku nawet jeśli nie posiadasz psa rasowego, a jesteś jedynie miłośnikiem kynologii! Wystarczy przyjść do biura, wypełnić deklarację członkowską i opłacić roczną składkę.

Pierwsza wizyta

Zwykle podczas pierwszej wizyty ponoszone są następujące opłaty: składka członkowska, wpisowe, rejestracja psa, rodowód itp. Oprócz składki członkowskiej (ważnej do końca roku kalendarzowego) są to opłaty jednorazowe. Przed wizytą dobrze jest zapoznać się ze Statutem ZKwP i innymi regulaminami. Na wszelkie pytania i wątpliwości uzyskasz odpowiedź podczas wizyty w biurze.

Rejestracja psa odbywa się na podstawie metryki wydanej przez ZKwP lub rodowodu (także eksportowego). Wizyta z psem jest mile widziana. Prosimy pytać o czasopismo “PIES”, które jest bezpłatne dla naszych członków. Zapraszamy do kontaktu z kierownikami sekcji państwa rasy (więcej w dziale “Komisja Hodowlana“) 

Po zarejestrowaniu psa w ZKwP może on już brać udział we wszystkich imprezach przez nas organizowanych – głównie wystawach. Kalendarz wystaw jest tutaj: Wstawy ZKwP

Składka członkowska

Składka członkowska wynosi 70 zł za rok. Składkę można opłacać w biurze oddziału lub wpłacając na konto: BNP PARIBAS 13 1750 0012 0000 0000 2923 3535

Opłacenie składki członkowskiej za każdy bieżący rok jest podstawowym obowiązkiem członka i uprawnia do korzystania ze wszystkich świadczeń Związku: wystawy, hodowla, szkolenia itd.

Inne opłaty są wyszczególnione na stronie ‘opłaty’

Zmiana oddziału

Jeżeli np. po zmianie miejsca zamieszkania bliżej masz do innego oddziału Związku to wystarczy, że przyjdziesz do nowego biura i ponownie wypełnisz deklarację. Resztę formalności załatwi biuro twojego nowego oddziału.

Spis wszystkich oddziałów ZKwP znajdziesz tutaj: Oddziały ZKwP w Polsce

Deklaracja członkowska

Tutaj możesz pobrać Deklarację członkowską

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Białymstoku

ul. Jurowiecka 33, 15-101 Białystok

tel/fax +48 85 675 22 46, biuro@zkwp.bialystok.pl

Zapraszamy:

Wtorek 11.00 – 15.00
Środa 16.00- 20.00
Czwartek 9.00 – 13.00
Piątek 16.00 – 20.00