web analytics

Championy

 

CHAMPION LITWY

 

Amartami NEVER AFTER– Akita amerykańska, wł. Marta Modzelewska

 

CHAMPION POLSKI

Amartami KEEP MY PRIDE– Akita Amerykańska, wł. Marta Modzelewska

 

 

 

CHAMPION LITWY
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

MAMMA MIA Lefander FCI– Cocker Spaniel Angielski, wł. Marta Bąkowska

 

CHAMPION POLSKI

 
AMADEO DELLA BELLA E LA BESTIA– Lagotto Romagnolo, wł. Robert Marciniak

 

                                                                                                                    CHAMPION POLSKI WETERANÓW
                                                                                                          
                                                                                        BASCO DEL Chantrel– Lagotto Romagnolo, wł. Robert Marciniak

 

                                                                                                                                  CHAMPION POLSKI

                                                                                                                                    

                                                                                   IRMIKA STYLE DARK PHOENIX– Nagi pies meksykański, wł. Ewa Bielska       

                 

                                                                                                                                CHAMPION LITWY
                                                                                                                                          
                                                                  THE REAL GHOSTBUSTER TAURO GILDIJA– Sznaucer Olbrzym Czarny, wł. Edyta Oponowicz 

                                                                                                                      

                                                                                                                        GRAND CHAMPION POLSKI
                                                                                                                                                                                                      
                                                                                              MAMBA Bule z Buzy– bulterier, wł. Katarzyna Janowska

 

 CHAMPION RUMUNII

 CORA Zakątek Bystrego FCI – Lagotto Romagnolo, wł. Jakub Strękowski

 

CHAMPION POLSKI

I EM WANDA MAXIMOFF from Arian Hill (FCI)– Golden Retriever, wł. Monika Fuchs

 

CHAMPION POLSKI

NADAS-KINCSE FREZIA– Kuvasz, wł. Hubert Frąckiewicz

                                                                                                                             

 

                                                                                                                           CHAMPION LITWY
                                                                                                                                                                                                
                                                                       MAMMA MIA Sitkowski Bór FCI– Labrador Retriever, wł. Marek Waszkiewicz

 

                                                                                                                             CHAMPION LITWY  
                                                                                                                                                   
                                                                   MONTE CHRISTO Sitkowski Bór FCI– Labrador Retriever, wł. Marek Waszkiewicz

 

                                                                                                              MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
                                                                                                                     
                                                                           Amartami FCI NEVER AFTER– Akita amerykańska, wł. Marta Modzelewska 

 

                                                                                                           CHAMPION INTERNATIONAL DE BEAUTÉ
                                                                                                         (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)
                                                                                                                                                                                                                           
                                                                                      T-REX Amigo Perro FCI– Boston Terrier, wł. Andrzej Szutkiewicz

 

                                                                                     CHAMPION POLSKI    CHAMPION LITWY    CHAMPION ESTONII
                                                                                                                     
                                                                                     As’ Milette DON DANIELO– buldog francuski, wł. Wioleta Milewska

 

 

                                                                                                               MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
                                                                                                      
                                                                                 RASELS BULL U’re what I need– bulterier, wł. Katarzyna Janowska 

 

                                                                                                          

                                                                                                            CHAMPION INTERNATIONAL D’EXPOSITION

                                                                                                           

                                                                                   GLAMOUR Sitkowski Bór (FCI)– Labrador retriever, wł. Marek Waszkiewicz 

                                                    

 

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI, CHAMPION LITWY
 
CINDERELLA Sitkowski Bór (FCI) Labrador Retriever, wł. Marek Waszkiewicz
 
 
CHAMPION POLSKI

 


T-REX Amigo Perro
– Boston terrier – wł. Andrzej Szutkiewicz

 

                                                  CHAMPION POLSKI, CHAMPION LITWY, CHAMPION ŁOTWY, CHAMPION BIAŁORUSI, BALTIC CHAMPION

                                                           AMKA z Sosnowej Rudy – polski owczarek podhalański – wł. Jolanta Rykowska-Makarewicz

                                                                                                        

 

 

 

                                                                                                       CHAMPION POLSKI, CHAMPION ROSJI

                                                                    Fela Zimowle – polski owczarek podhalański – wł. Jolanta Rykowska-Makarewicz

 

 

 

                                                                                                                             CHAMPION POLSKI

 

MAURITIUS FOR z Grodu Bielucha – szpic wilczy – wł. Ewelina Babicz


JUST VILLEMO Lefander
 – cocker spaniel angielski – wł. Marta Bąkowska


JUST SOL ANGELICA Lefander
 – cocker spaniel angielski – wł. Marta Bąkowska


OPEN SECRET Zig Hauer
 – bulterrier – wł. Paweł Jarmołowicz


SONATA ARCTICA Amigo Perro FCI
 – Boston terrier – wł. Andrzej Szutkiewicz


CRAZY z Czarnego Dworu
– wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Bogusław Szutko


WILD ROSE Sitkowski Bór FCI
 – labrador retriver – wł. Marek Waszkiewicz


ZUMBA-RUMBA Sitkowski Bór FCI
 – labrador retriver – wł. Marek Waszkiewicz


ZALANDO Sitkowski Bór FCI
 – labrador retriver – wł. Marek Waszkiewicz

 

 


GRAND CHAMPION POLSKI

 

 


GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun


Amartami BORN TO BE BEAUTY – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska

 

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

 



T-REX Amigo Perro
 – Boston terrier – wł. Andrzej Szutkiewicz

 

                                                             UOKENDA HAS MAGIC POWER AMARTAMI Kattyval– akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska

 



LITTLE GUNS Agness Angels
 – Cavalier King Charles Spaniel – wł. Marta Charkiewicz

 

 

CHAMPION POLSKI WETERANÓW

 


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

 

 

CHAMPION RUMUNII

 



T-REX Amigo Perro
 – Boston terrier – wł. Andrzej Szutkiewicz


SONATA ARCTICA Amigo Perro FCI
 – Boston terrier – wł. Andrzej Szutkiewicz

 


MŁODZIEŻOWY CHAMPION RUMUNII

 



T-REX Amigo Perro
– Boston terrier – wł. Andrzej Szutkiewicz

 

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION HOLANDII

 


Norenfield BRAVA
– Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska

 

 

 

 

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY, BALTIC JUNIOR CHAMPION, MŁODZIEŻOWY CHAMPION ŁOTWY, MŁODZIEŻOWY CHAMPION ESTONII

 



LITTLE GUNS Agness Angels
– Cavalier King Charles Spaniel – wł. Marta Charkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTERCHAMPION C.I.E. (Międzynarodowy Champion Wystawowy FCI)

 



TOP SECRET Sitkowski Bór 
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


GERALT z Břilické Zátoky
 – wyżeł niemiecki krótkowłosy – Iwona Porębska


TUTTI-FRUTTI Sitkowski Bór
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

 

 

 

Champion International de Beauté (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)
D’AZUMOON CLAIR DE LUNE – owczarek australijski – wł. Wioleta Milewska

 


GERALT z Břilické Zátoky
 – wyżeł niemiecki krótkowłosy – Iwona Porębska

D’azumoon Clair de Lune – owczarek australijski – Wioleta Milewska

 

 

CHAMPION POLSKI

 

                                                                                                          

                                                                                D’AZUMOON CLAIR DE LUNE – owczarek australijski – wł. Wioleta Milewska

 


Gratia NOSFERATU
– bokser – wł. Leszek Lesiński

                                                                                                                 
                                                                            JOY Good Dog Poland FCI – wyżeł weimarski krotkowłosy – wł. Eliza Grodzicka

                                                                                                  BAJRA Baskort’Hov – Hovawart – Halina Gierasimiuk

 

                                                                              TORA-TORA VOM Musterland – Mały Munsterlander – wł. Łukasz Szestowicki

                                                                                                                
                                                                               BALBINA With Cuteberry
 – Nederlandse Kooikerhondje – wł. Joanna Barynów

                                                                                                                 
                                                                                              KALHANA Mat-Box (FCI) – bokser – Robert Ryszewski

                                                                                                                 
                                                                                                     Orka Ardelia – owczarek niemiecki – Piotr Bożko

                                                                                                                
                                                                                     GLAMOUR Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                
                                                                            TUTTI-FRUTTI Sitkowski Bór FCI 
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                
                                                                                   NO DIVAS ARMORY
– akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska

 

                                                                                             VALDAY– łajka rosyjsko-europejska – wł. Marek Bućko

                                                                                                                              
                                                                                       FANNY PANMADA FCI – owczarek niemiecki – Leszek Dubiec

 

                                                                                        GRETCHEN Astarte Gold – pekińczyk – wł. Mariusz Mętecki

 

                                                                                       CHAMPION BIAŁORUSI, CHAMPION ŁOTY, CHAMPION LITWY

                                                                                                                        

                                                                   FELA ZIMOWLE – polski owczarek podhalański – wł. Jolanta Rykowska-Makarewicz

 

 

 
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

 



JUST VILLEMO Lefander
 – cocker spaniel angielski – wł. Marta Bąkowska


MERLIN L`Ami Aime (FCI)
 – Golden Retriever – wł. Ilona Romańczuk

 

                                                                                                                   
                                                                                          OPEN SECRET Zig Hauer
– bulterrier – wł. Paweł Jarmołowicz

                                                                                                                    
                                                                            WILD ROSE Sitkowski Bór FCI – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                   
                                                                     ZUMBA-RUMBA Sitkowski Bór FCI 
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                   
                                                                                 SHE Forest and River
– Chesapeake Bay Retriever – wł. Dorota Głębocka

                                                                                                                 MŁODZIEŻOWY CHAMPION ESTONII

                                                                                                          

                                                                            D’AZUMOON CLAIR DE LUNE – owczarek australijski – wł. Wioleta Milewska

                                                                                                                 MŁODZIEŻOWY CHAMPION UKRAINY

 

                                                                                                          

                                                                               D’AZUMOON CLAIR DE LUNE – owczarek australijski – wł. Wioleta Milewska

 

GRAND CHAMPION POLSKI

 


GLAMOUR Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


BAZYL z Podlaskiej Kniei
– niemiecki terier myśliwski – wł. Bogusław Szutko

 

 

CHAMPION RUMUNII

 



Cheek To Cheek London Dry Gin
– golden retriever – wł. Monika Fuchs


TOP SECRET Sitkowski Bór 
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


GLAMOUR Sitkowski Bór
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                   
                                                                            TUTTI-FRUTTI Sitkowski Bór FCI – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

 

 

CHAMPION LITWY

 

 

                                                                             TORA-TORA VOM Musterland – Mały Munsterlander – wł. Łukasz Szestowicki

                                                                                                                  
                                                                           JOY Good Dog Poland FCI
 – wyżeł weimarski krotkowłosy – wł. Eliza Grodzicka

 

 

CHAMPION RUMUNII CUM LAUDAE

 



TOP SECRET Sitkowski Bór 
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

 

 

CHAMPION BIAŁORUSI

 


Amartami BORN TO BE LOVELY
– akita amerykańska – wł. Mgdalena Wysocka-Klis

 

 

CHAMPION AUSTRII

 


GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

 

 

CHAMPION NIEMIEC

 



 GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

 

 

CHAMPION SŁOWACJI SZCZENIĄT

 


T-REX Amigo Perro
 – Boston terrier – wł. Andrzej Szutkiewicz, Katarzyna Szutkiewicz 

 

INTERCHAMPION C.I.B. (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)

 



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun


VERMOUTH Double Vision
 – border collie – wł. Mariusz Nierodzik


FOR YOUR EYES ONLY Torques
 – Boston terrier – wł. Tomasz Adamczyk

 

 
INTERCHAMPION C.I.E. (Międzynarodowy Champion Wystawowy FCI)

 

 

 

 


VERMOUTH Double Vision
 – border collie – wł. Mariusz Nierodzik

 

 
CHAMPION POLSKI

 



STECAL’S JUST DIVINE
 – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska


Amartami BORN TO BE BEAUTY – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska


Terra Di Amore EVGENIKA
 – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska

   
Bearfactz Black Shadow – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska

 

                                                                          LUCKY LUKE Lindeza (FCI) – Pudel miniaturowy – wł. Małgorzata Riedel

 

 

                                                                                       CHRISTMAS MOON Astarte Gold – Pekińczyk – wł. Mariusz Mętecki

                                                                                                                    
                                                                                    GERALT z Břilické Zátoky – wyżeł niemiecki krótkowłosy – Iwona Porębska

                                                                                                                   
                                                                                 TOP SECRET Sitkowski Bór 
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                            
                                                                                  BAZYL z Podlaskiej Kniei
 – niemiecki terier myśliwski – wł. Bogusław Szutko

                                                                                                                  
                                                                                Cheek To Cheek London Dry Gin
– golden retriever – wł. Monika Fuchs

 

                                                                            DAISY DI Victora Ayland – west highland white terrier – wł. Beata Huszcza

                                                                        MIYA Cinnamon Vizsla Dream – wyżeł węgierski krótkowłosy – Marcin Skórak

 

                                                                    STARLIGHT IN SAN MARINO Clan Fair Play– Border Collie – wł. Katarzyna Chwojko



Amartami BORN TO BE LOVELY
 – akita amerykańska – wł. Magdalena Wysocka-Klis

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

 

D’AZUMOON CLAIR DE LUNE – owczarek australijski – wł. Wioleta Milewska

Gratla NOSFERATU
 – bokser – wł. Leszek Lesiński


BALBINA With Cuteberry
 – Nederlandse Kooikerhondje – wł. Joanna Barynów


BAZYL z Podlaskiej Kniei
 – niemiecki terier myśliwski – wł. Bogusław Szutko


GLAMOUR Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

 

                                                                                        CHARLIE Zajezierce – owczarek szetlandzki – wł. Barbara Stasiak

                                                                                                                         
                                                                        BUFFALO BILL White Obsession (FCI)
 – Dog argentyński – wł. Magdalena Wojtacka

 

                                                                           TORA-TORA VOM Musterland – Mały Munsterlander – wł. Łukasz Szestowicki


Amartami BORN TO BE LOVELY
 – akita amerykańska – wł. Magdalena Wysocka-Klis

 

CHAMPION LITWY
D’AZUMOON CLAIR DE LUNE – owczarek australijski – wł. Wioleta Milewska

 


VERMOUTH Double Vision
– border collie – wł. Mariusz Nierodzik

                                                                                                                  
                                                                           TOP SECRET Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                        ZIVA OF ARCTIC CHALLENGE z Śnieżnej Doliny – Alaskan Malamute – wł. Zbigniew Ostaszewski

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY

 

D’AZUMOON CLAIR DE LUNE – owczarek australijski – wł. Wioleta Milewska



BALBINA With Cuteberry
 – Nederlandse Kooikerhondje – wł. Joanna Barynów

 

CHAMPION SERBII

 



VERMOUTH Double Vision
 – border collie – wł. Mariusz Nierodzik

 

CHAMPION HOLANDII

 



GERALT z Břilické Zátoky
 – wyżeł niemiecki krótkowłosy – Iwona Porębska

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION HOLANDII

 



GERALT z Břilické Zátoky
 – wyżeł niemiecki krótkowłosy – Iwona Porębska

 

CHAMPION CZECH
 

 

 

 

                                                                                                                  
                                                                                  FOR YOUR EYES ONLY Torques
 – Boston terrier – wł. Tomasz Adamczyk

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION ESTONII

 



 BALBINA With Cuteberry
 – Nederlandse Kooikerhondje – wł. Joanna Barynów

 

BALTIC CHAMPION

 


 FOR YOUR EYES ONLY Torques – Boston terrier – wł. Tomasz Adamczyk

INTERCHAMPION C.I.B. (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)



STECAL’S JUST DIVINE
 – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska

INTERCHAMPION C.I.E. (Międzynarodowy Champion Wystawowy FCI)


MESSI z Łabędziej 33
 – płochacz niemiecki Wachtelhund – wł. Katarzyna Maliszewska-Grzybowska

 
TAIFUN – łajka zachodnio-syberyjska – wł. wł. Iwona Leoniuk-Wińska

CHAMPION POLSKI


CAR von Kleinem Fluss
 – Niemiecki terier myśliwski – wł. Dariusz Nienałtowski

                                                                                                                  
                                                                     Ruthdales ANTI GRAVITY – Akita Amerykańska – wł. M. Modzelewska, B. Bartosik

                                                                                                                 
                                                                             GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

                                                                                                                 
                                                                                         BLUEBERRY from Arian Hilli
 – Golden Retriever – wł. Monika Fuchs

                                                                                                                 
                                                              O’AMIGO PERRO Sylena FCI – Boston terrier – wł. Andrzej Szutkiewicz, Katarzyna Szutkiewicz

                                                                                                                
                                                                           BE LIKE LEFAY Ebony Empire – cocker spaniel angielski – wł. Marta Bąkowska

                                                                                                               
                                                                                     VERMOUTH Double Vision
 – border collie – wł. Mariusz Nierodzik

                                                                                                               
                                                                                 FOR YOUR EYES ONLY Torques – Boston terrier – wł. Tomasz Adamczyk

                                                                                                              
                                                                    SHAKE IT BABY Dark Obsession FCI
– Flat coated retriever – wł. Aneta Gęsiewska

                                                                                                             
                                                                              JOHNIE WALKER Bialkan
– owczarek szetlandzki – wł. Paulina Olszewska

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI



TOP SECRET Sitkowski Bór 
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


DIEGO DRAGO D’ORO CORSO DORO
 – cane corso – wł. Adam Woszczyna

                                                                                        RONY od Hombreho – foksterier krótkowłosy – wł. Krzysztof Wiński

                                                                                                                  
                                                                             Amartami BORN TO BE BEAUTY – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska

                                                                                                                  
                                                               Terra Di Amore EVGENIKA – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska i Waldemar Bartczak


                                                                                    INDI od Walczaka – płochacz niemiecki – wł. Włodzimierz Madej

                                                                                                                  
                                                                            GERALT z Břilické Zátoky – wyżeł niemiecki krótkowłosy – Iwona Porębska

                                                                                                 BAJRA Baskort’Hov – Hovawart – Halina Gierasimiuk

CHAMPION POLSKI WETERANOW



ARABESKA Top Tangram (FCI)
– sznaucer miniaturowy – wł. Małgorzata Jamiołkowska

                                                                                                                  
                                                                                           DKNY Sitkowski Bór – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

CHAMPION LITWY



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun


DIEGO DRAGO D’ORO CORSO DORO
 – cane corso – wł. Adam Woszczyna

                                                                                                                 
                                                                                  FOR YOUR EYES ONLY Torques – Boston terrier – wł. Tomasz Adamczyk

                                                                                                                
                                                                        SHAKE IT BABY Dark Obsession FCI
– Flat coated retriever – wł. Aneta Gęsiewska


                                                                       STARLIGHT IN SAN MARINO Clan Fair Play– Border Collie – wł. Katarzyna Chwojko

MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY



FOR YOUR EYES ONLY Torques
 – Boston terrier – wł. Tomasz Adamczyk

                                                          ZIVA OF ARCTIC CHALLENGE z Śnieżnej Doliny – Alaskan Malamute – wł. Zbigniew Ostaszewski

CHAMPION ŁOTWY



 GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
– sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

MŁODZIEŻOWY CHAMPION ŁOTWY



 GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

CHAMPION ESTONII



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

                                                                                                                   
                                                                                          S-DYMKA – łajka zachodnio-syberyjska – wł. Krzysztof Wiński

                                                                                                                 
                                                                                     TAIFUN – łajka zachodnio-syberyjska – wł. Iwona Leoniuk-Wińska

BALTIC CHAMPION



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

                                                                                                                   
                                                                                     TAIFUN – łajka zachodnio-syberyjska – wł. wł. Iwona Leoniuk-Wińska

BALTIC JUNIOR CHAMPION



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
– sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

CHAMPION BUŁGARII



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun


VERMOUTH Double Vision
 – border collie – wł. Mariusz Nierodzik

GRAND CHAMPION BUŁGARII



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun


VERMOUTH Double Vision
 – border collie – wł. Mariusz Nierodzik

BALKAN CHAMPION



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
– sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

CHAMPION BIAŁORUSI



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

GRAND CHAMPION BIAŁORUSI



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

CHAMPION UKRAINY



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
– sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

                                                                                                                  
                                                                                                 KISS Nasza-Sfora – chiński grzywacz – wł. Izabela Golub

CHAMPION WĘGIER



GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni – wł. Joanna Bakun

 

 

INTERCHAMPION C.I.B. (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)

 

 

FARA Bobrowy Las – posokowiec hanowerski – wł. Monika Fuchs


Bearfactz Black Shadow – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska

 

 

 

 

 

INTERCHAMPION C.I.E. (Międzynarodowy Champion Wystawowy FCI)

 



DAVIDOFF Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

 

 

CHAMPION POLSKI
 

 


 CANALETTO Milagnes – Buldog francuski – wł. Agnieszka Bagińska

                                                                                                                  
                                                                       HUNTER Bukowa Ostoja – Niemiecki terier myśliwski – wł. Dariusz Nienałtowski

 

 

 

                                                                                                                 
                                                                                Carmen vom Frankengold – owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko 

 


Catequill (FCI) NO RISK NO FUNd
 – Golden Retriever – wł. Ewa Olejnik-Rakowska

                                                                    NASTAZIE Domi Pearl – cavalier king charles spaniel – wł. Marlena Anna Franciszkiewicz

                                                                                                                  
                                                                                MONA LISA Sitkowski Bór FCI
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                   
                                                                                LILY LOVE Superb Dreams – west higland terrier – wł. Marzena Kozłowska

                                                                                                                   
                                                                                          S-DYMKA – łajka zachodnio-syberyjska – wł. Krzysztof Wiński

                                                                                                                   
                                                                               PASJA Bukowa Ostoja – Niemiecki terier myśliwski – wł. Dariusz Nienałtowski

 

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

 



PASJA Bukowa Ostoja
 – Niemiecki terier myśliwski – wł. Dariusz Nienałtowski

                                                                                                                   
                                                                          ARIA z Białeckiej Ostoi – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Daria Bogusławska

                                                                       Ruthdales ANTI GRAVITY – Akita Amerykańska – wł. M. Modzelewska, B. Bartosik

                                                                                                                 
                                                                  GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

                                                                                                                   
                                                                             PASALA ENCHO Folwark Zwierzęcy – rhodesian ridgeback – wł. Witold Dziubalski

                                                                                                                   
                                                                                       VERMOUTH Double Vision – border collie – wł. Mariusz Nierodzik

                                                                                                                   
                                                                                               SERENGETI Seglavi – cairn terrier – wł. Marzena Kozłowska


S-DYMKA
 – łajka zachodnio-syberyjska – wł. Krzysztof Wiński


SHAKE IT BABY Dark Obsession FCI
– Flat coated retriever – wł. Aneta Gęsiewska

                                                                                                                   
                                                                                   FOR YOUR EYES ONLY Torques – Boston terrier – wł. Tomasz Adamczyk

                                                                                                                    
                                                                                  Hannover Ardelia – owczarek niemiecki – wł. Jolanta i Sławomir Panasiuk

                                                                      DORAN Wilczy Szaniec – owczarek niemiecki krótkowłosy – wł. Agnieszka Baczewska

 

 

CHAMPION UKRAINY

 


 BLUEBERRY from Arian Hilli – Golden Retriever – wł. Monika Fuchs

 

 

CHAMPION BIAŁORUSI

 


HiBourne’s AMY GOOD DOG
 – wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Eliza i Karolina Grodzicka

 

 

CHAMPION ŁOTWY

 

 

 

                                                                    HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

                                                                                                                  
                                                                                    TAIFUN – łajka zachodnio-syberyjska – wł. wł. Iwona Leoniuk-Wińska

 

 

BALTIC CHAMPION

 


HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
– sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

 

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION ESTONII

 

 


 GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

 

 

CHAMPION LITWY

 

 


SERENGETI Seglavi – cairn terrier – wł. Marzena Kozłowska

 

 

 



HUNTER Bukowa Ostoja
 – Niemiecki terier myśliwski – wł. Dariusz Nienałtowski

 

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY

 


 GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


PASALA ENCHO Folwark Zwierzęcy
 – Rhodesian Ridgeback – wł. Witold Dziubalski

                                                                                                                  
                                                                                       VERMOUTH Double Vision – border collie – wł. Mariusz Nierodzik

                                                                                                                  
                                                                                           SERENGETI Seglavi – cairn terrier – wł. Marzena Kozłowska

                                                                                                                  
                                                                                         S-DYMKA – łajka zachodnio-syberyjska – wł. Krzysztof Wiński

                                                                                                                 
                                                                      SHAKE IT BABY Dark Obsession FCI
– Flat coated retriever – wł. Aneta Gęsiewska

 

 

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION RUMUNII

 

 


 GORAN MAGNUM CORDIS Flor D’Luna – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

 

 

 

 

 

CHAMPION RUMUNII

 

 

 

 

 


KISS Nasza-Sfora
 – chiński grzywacz – wł. Izabela Golub

INTERCHAMPION C.I.E. (Międzynarodowy Champion Wystawowy FCI)


 BAGIRA z Grodu Książąt Pomorskich
 – Bouvier des Flandres – wł. Anna Kujawa


FARA Bobrowy Las – posokowiec hanowerski – wł. Monika Fuchs

CHAMPION POLSKI


Dax Ardelia
 – owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko, Zbigniew Stępski

                                                                                          EIJA z Przemożnej Chętki – hawańczyk – wł. Agata Banaszek

                                                                            Luna Volturnus – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska, Beata Bartosik

                                                                                                                  
                                                                                  DAVIDOFF Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                    
                                                                            BAGIRA z Grodu Książąt Pomorskich
 – Bouvier des Flandres – wł. Anna Kujawa

                                                                                                                   
                                                            MESSI z Łabędziej 33
 – płochacz niemiecki Wachtelhund – wł. Katarzyna Maliszewska-Grzybowska

                                                                                                                      
 FARA Bobrowy Las – posokowiec hanowerski – wł. Monika Fuchs


KISS Nasza-Sfora – chiński grzywacz – wł. Izabela Golub

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI



EMEM Balpoa
 – owczarek belgijski Groenendael – wł. Krzysztof Iwaszko


LILY LOVE Superb Dreams – west higland terrier – wł. Marzena Kozłowska

GRYF-S Leśny Radar – foksterier krtotkowłosy – wł. Krzysztof Wiński

CHAMPION ROSJI


HiBourne AMY GOOD DOG
 – wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Eliza i Karolina Grodzicka

CHAMPION ŁOTWY


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

CHAMPION LITWY



KEID Domi Pearl 
– biały owczarek szwajcarski – wł. Romuald Kulikowski


FARA Bobrowy Las – posokowiec hanowerski – wł. Monika Fuchs


 DAVIDOFF Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


BAGIRA z Grodu Książąt Pomorskich
 – Bouvier des Flandres – wł. Anna Kujawa

CHAMPION ESTONII


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

CHAMPION BIAŁORUSI

GRYF-S Leśny Radar – foksterier krtotkowłosy – wł. Krzysztof Wiński


DAVIDOFF Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

CHAMPION NIEMIEC



FARA Bobrowy Las
 – posokowiec hanowerski – wł. Monika Fuchs

BALTIC CHAMPION


 Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

INTERCHAMPION C.I.E. (Międzynarodowy Champion Wystawowy FCI)



EL TOSKA Black & White
 – float coated retriever – wł. Maja K. Czechowska


DKNY Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

INTERCHAMPION C.I.B. (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)



 GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska


 HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun



BURZA znad Jeziora Sasek – niemiecki terier myśliwski – wł. Leszek Czokajło

CHAMPION POLSKI



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun



ASSLAN Złota Sfora Adrianny
 – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. Dariusz Wyszyński


EVER REDD’S DYNAMIC QUEST
– border collie – wł. Anna Sidorkiewicz


KEID Domi Pearl – biały owczarek szwajcarski – wł. Romuald Kulikowski


PABLO Bisurmany od Hetmana – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Daria Bogusławska


HiBourne AMY GOOD DOG – wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Eliza i Karolina Grodzicka



SEVERA Wichrowe Zauroczenie – wilczarz irlandzki – wł. Monika Sawoniewska


LARA CROFT Sitkowski Bór FCI
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


MANGA SUN Sitkowski Bór FCI 
– labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


DORIS Kraina Mazurskich Szwajcarow
 – duży szwajcarski pies pasterski – wł. Jakub Judzewicz


DAFNE Volturnus – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska



DARK – akita amerykańska – wł. Marian Malinowski


ALASKAN GOLD Suprasland FCI – akita amerykańska – wł. Monika Bacia


 ARKAN z Carskiej Nory – niemiecki terier myśliwski – wł. Leszek Czokajło

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI



LUCKY LUKE Sitkowski Bór FCI
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


DAVIDOFF Sitkowski Bór FCI
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


Hannover Ardelia – owczarek niemiecki – wł. Jolanta i Sławomir Panasiuk


HiBourne AMY GOOD DOG – wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Eliza i Karolina Grodzicka


BAHIRA z Grodu Książąt Pomorskich
 – Bouvier des Flandres – wł. Anna Kujawa

CHAMPION LITWY



Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


EVER REDD’S DYNAMIC QUEST
 – border collie – wł. Anna Sidorkiewicz


BLUE PRINCESS DYNAMIC QUEST – border collie – wł. Anna Sidorkiewicz


HiBourne AMY GOOD DOG – wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Eliza i Karolina Grodzicka


SEVERA Wichrowe Zauroczenie – wilczarz irlandzki – wł. Monika Sawoniewska



BURZA znad Jeziora Sasek – niemiecki terier myśliwski – wł. Leszek Czokajło

MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY



 FARA Bobrowy Las – posokowiec hanowerski – wł. Monika Fuchs

CHAMPION RUMUNII



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


DKNY Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


LUCKY LUKE Sitkowski Bór FCI
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

GRAND CHAMPION RUMUNII



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

CHAMPION BOŚNI I HERCEGOWINY



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

CHAMPION ŁOTWY



SEVERA Wichrowe Zauroczenie
 – wilczarz irlandzki – wł. Monika Sawoniewska

CHAMPION UKRAINY



SEVERA Wichrowe Zauroczenie
 – wilczarz irlandzki – wł. Monika Sawoniewska

CHAMPION MOŁDAWII


HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

GRAND CHAMPION MOŁDAWII



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

CHAMPION SALVADORU



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

CHAMPION BUŁGARII



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

GRAND CHAMPION BUŁGARII



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

CHAMPION BAŁKANOW



HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

CHAMPION PRACY




BURZA znad Jeziora Sasek
 – niemiecki terier myśliwski – wł. Leszek Czokajło

INTERCHAMPION



FORTUNA TANABATA
 – polski owczarek nizinny – wł. Małgorzata Wysocka


NOBEL z Puli Szczęścia
 – Owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński

INTERCHAMPION C.I.E. (Międzynarodowy Champion Wystawowy FCI)

ERYK Dudi Dog’s – basset hound – wł. Małgorzata Dudenko


ARCHIE Keiviento
 – Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska

CHAMPION PRACY


ARCHIE Keiviento
 – Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska

CHAMPION POLSKI


Jazgar BIG BOY – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska


HONEY The Glow Of The Snowy Star
 – Samoyed – wł. Paulina Adamska

RAPSODIA z Norblińskiej Doliny – czarny terier rosyjski – wł. Grzegorz Poliński


HOUSTON Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


EPOCH’S LIZ CLAIBORNE
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


 FRANZ Ardelia
 – owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko


Arktogea KATRINA
 – siberian husky – wł. Joanna Konopka


ANAIS ANAIS Fortunatus Poland
 – siberian husky – wł. Joanna Konopka

BURZA znad Jeziora Sasek – niemiecki terier myśliwski – wł. Leszek Czokajło

MERCURY F.Zabajone – labrador retriever – wł. Joanna Mnich

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI


HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
– sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


 Grey Tetis NOBEL – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

ASTA Pogodny Duszek – buldog francuski – wł. Marta Ekstowicz


DAFNE Volturnus – akita amerykańska – wł. Marta Modzelewska


KEID Domi Pearl
 – biały owczarek szwajcarski – wł. Romuald Kulikowski


 EVER REDD’S DYNAMIC QUEST
 – border collie – wł. Anna Sidorkiewicz

GOLDEN LADY Lacrima Helliandum – dogue de bordeaux – wł. Robert Mroczko


 DORIS Kraina Mazurskich Szwajcarow
 – duży szwajcarski pies pasterski – wł. Jakub Judzewicz

DARK – akita amerykańska – wł. Marian Malinowski

CHAMPION CYPRU

MALTANKO’S SECRET AFFAIR – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak


BERBEĆ Dziechcinek
 – Polski owczarek nizinny – wł. M. Selwocki


FORTUNA TANABATA
 – polski owczarek nizinny – wł. Małgorzata Wysocka

CHAMPION CZARNOGÓRY


BERBEĆ Dziechcinek
 – Polski owczarek nizinny – wł. M. Selwocki


FORTUNA TANABATA
 – polski owczarek nizinny – wł. Małgorzata Wysocka

CHAMPION LITWY


NOBEL z Puli Szczęścia
 – Owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński


HONEY The Glow Of The Snowy Star
 – Samoyed – wł. Paulina Adamska


BERBEĆ Dziechcinek
 – Polski owczarek nizinny – wł. M. Selwocki

MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY

J.W.MERLIN Domi Pearl – Cavalier King Charles Spaniel – wł. Marta Charkiewicz


HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun


EVER REDD’S DYNAMIC QUEST
 – border collie – wł. Anna Sidorkiewicz

CHAMPION ŁOTWY


EL TOSKA Black & White
 – flat coated retriever – wł. Maja K. Czechowska

MŁODZIEŻOWY CHAMPION ŁOTWY


Grey Tetis NOBEL
 – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Joanna Bakun

GRAND CHAMPION MOŁDAWII

MALTANKO’S SECRET AFFAIR – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

CHAMPIONAT MOŁDAWII

MALTANKO’S SECRET AFFAIR – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak


BERBEĆ Dziechcinek
 – Polski owczarek nizinny – wł. M. Selwocki


FORTUNA TANABATA
 – polski owczarek nizinny – wł. Małgorzata Wysocka

CHAMPION RUMUNII


 NOBEL z Puli Szczęścia
 – Owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

GRAND CHAMPION RUMUNII


NOBEL z Puli Szczęścia
 – Owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński

CHAMPION UKRAINY

GAJUSZ JULIUSZ CESAR from Vixan – West highland white terrier – wł. B. Przygodzka

INTERCHAMPION

AXEL Sitkowski Bór – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


Banner’s Epoch JASPER – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz



WINTERFROST’S LANDER
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

ARCHIE Keiviento – Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska

CHAMPIONAT POLSKI

ARCHIE Keiviento – Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska

BIAŁOGŁOWA DZIECHCINEK – Polski owczarek nizinny – wł. Małgorzata Wysocka

RAPSODIA TORNADO ERBEN – mastif hiszpański – wł. Andrzej K. Łapiński


YANIA Ardelia
 – owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko


WINTERFROST’S LANDER
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski


DKNY Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


Banner’s Epoch JASPER
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

Weimaranus JEWEL IN THE CROWN – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Adam Pietruczuk


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

DIAMONT Rotti Chaves – rottweiler – wł. Sylwia Antkiewicz

COMES CORDIS QUINTE – lagotto romagnolo – wł. Robert Marciniak

ANGELUS MEI DAMASCO – lagotto romagnolo – wł. Robert Marciniak


Takuna AMBICJA
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski


HONEY The Glow Of The Snowy Star
 – Samoyed – wł. Paulina Adamska

MALTANKO’S SECRET AFFAIR – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak


EROS GOlden Home
 – Golden Retriever – wł. Sebastian Dymko


FRANZ Ardelia
 – owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko


PABLO Bisurmany od Hetmana – sznaucer średni pieprz i sól – wł. Daria Bogusławska

RAPSODIA z Norblińskiej Doliny – czarny terier rosyjski – wł. Grzegorz Poliński

BURZA znad Jeziora Sasek – niemiecki terier myśliwski – wł. Leszek Czokajło

GRAND CHAMPION BIAŁORUSI


ARAGORN Grey Passion
 – wyżeł weimarski – wł. Adam Pietruczuk

CHAMPIONAT BIAŁORUSI



TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

Waldwiese WILLY GOOD DOG – wyżeł weimarski – wł. Eliza Grodzicka


ARCHIE Keiviento
 – Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

MALTANKO’S SECRET AFFAIR – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BIAŁORUSI



TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

CHAMPIONAT CZARNOGÓRY



TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT CZARNOGÓRY


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

CHAMPION ESTONII



WINTERFROST’S LANDER
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

MŁODZIEŻOWY CHAMPION ESTONII



Takuna AMBICJA
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

CHAMPIONAT FRANCJI



GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

CHAMPIONAT GRUZJI


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

CHAMPIONAT LITWY

                                                                                         ARAGORN Grey Passion – wyżeł weimarski – wł. Adam Pietruczuk

                                                                                      Waldwiese WILLY GOOD DOG – wyżeł weimarski – wł. Eliza Grodzicka

                                                                                                                 
                                                                                       DKNY Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                 
                                                                           DANCING QUEEN Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                   
                                                                                    Banner’s Epoch JASPER
 – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                            
                                                                             GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

CHAMPIONAT MACEDONII



TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT MACEDONII


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

GRAND CHAMPION MOŁDAWII



TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

CHAMPIONAT MOŁDAWII


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT MOŁDAWII


GORWIN Casablanca
 – West Highland White Terrier – wł. Olena Gordovska

INTERCHAMPION


                                                                               COOL BABY Sitkowski Bór – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                                
                                                                        TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

                                                                           BURSZTYN Rubinowy Skarb – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

Interchampion C.I.B. (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)

                                                                                     Bleper’s TIP TOP – english cocker spaniel – wł. Małgorzata Dudenko

BALTIC CHAMPION



WINTERFROST’S EXCLUSIVE
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

BALTIC JUNIOR CHAMPION

                                                                 Weimaranus JEWEL IN THE CROWN – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Adam Pietruczuk

CHAMPIONAT POLSKI

                                                                                      ZINAIDA z Noveho Mesta – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

                                                                                                                  
                                                                       TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

                                                                                   ARAGORN Grey Passion – Wyżeł weimarski – wł. Adam Pietruczuk

                                                                                                                
                                                                                         Prada vom Frankengold
 – Owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko

                                                                                                                
                                                                                      WADER Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Czarny – wł. Anna Janiuk

                                                                                    Waldwiese WILLY GOOD DOG – Wyżeł weimarski – wł. Eliza Grodzicka

                                                                                                               
                                                                           DANCING QUEEN Sitkowski Bór
 – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                   APOLLO Boliwia – Bernardyn krótkowłosy – wł. Marcin Kunowski

                                                                      CAMMOMILE HONEY The Glow Of The Snowy Star – Samoyed – wł. Irena Kulesza

                                                                              DHANRAJ Bisurman – Mastif tybetański – wł. Ada, Joanna Sokołowska

                                                                                                             
                                                                                     KSIĄŻE KARMELEK Aluzja
 – welsh terrier – wł. Alicja Konecko

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI


YARO Ardelia
 – Owczarek niemiecki – wł. Adam Bajorek

                                                                                   ARCHIE Keiviento – Wyżeł niemiecki krótkowłosy – wł. Iwona Porębska

                                                                                            MERCURY F. Zabajone – Labrador retriever – wł. Joanna Mnich

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT AUSTRII



Banner’s Epoch JASPER
 – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

CHAMPIONAT BIAŁORUSI


ARAGORN Grey Passion
 – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Adam Pietruczuk


TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BIAŁORUSI

                                                                   Weimaranus JEWEL IN THE CROWN – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Adam Pietruczuk

    
                                                                                         Kanix MR COOL
 – Jack Russell Terrier – wł. Izabela Szematowicz


                                                                                       ALL z Przemożnej Chętki
 – Hawańczyk – wł. Wiesława Staniszewska

                                                                                                                 
                                                                             TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

CHAMPIONAT ESTONII


TEQUILA BLANCA IRSIMOS
 – West highland white terier – wł. Olena Gordovska

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ESTONII

                                                                Weimaranus JEWEL IN THE CROWN – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Adam Pietruczuk

CHAMPIONAT FINLANDII

Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

CHAMPIONAT LITWY


DONA MARIA z Panstvi Lomnice
 – Cavalier King Charles Spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk

                                                                                 COOL BABY Sitkowski Bór – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                  Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

                                                                                      Kanix MR COOL – Jack Russell Terrier – wł. Izabela Szematowicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY

                                                                    Weimaranus JEWEL IN THE CROWN – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Adam Pietruczuk

                                                                                  FORTUNA TANABATA – polski owczarek nizinny – wł. Małgorzata Wysocka

                                                                             BIAŁOGŁOWA DZIECHCINEK – polski owczarek nizinny – wł. Małgorzata Wysocka

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ŁOTWY

Weimaranus JEWEL IN THE CROWN – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Adam Pietruczuk


MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT – INTERCHAMPION


                                                                                          BLOOM Rubinowy Skarb – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

                                                                                           BELLA Rubinowy Skarb – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

         Interchampion C.I.B. (Międzynarodowy Champion Piękności FCI)

                                                                                                   ARON Dudi Dog’s – basset hound – wł. Małgorzata Dudenko

JUNIOR BALTIC CHAMPION


Banner’s Epoch JASPER
 – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

CHAMPIONAT POLSKI



UDINA Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Maciej Marciniak


NOBEL z Puli Szczęścia
 – Owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński

                                                                                 GOLD AMBER Herbu Zadora – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                              DONA MARIA z Panstvi Lomnice – Cavalier King Charles Spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk

                                                                             COOL BABY Sitkowski Bór – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                                             
                                                                                         MALTA Limnolka
 – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak

                                                                                    DEDRA Doramus – Dog kanaryjski – wł. Anna, Andrzej Kaliccy

                                                                                                DIDA Gent – rottweiler – wł. Sylwia Antkiewicz

                                                                                AGIL Laranja Fera/FCI – Fila brasilerio – wł. Mariusz Piotrowski

                                                          BRIDGET z Derylova Panstvi – Cavalier King Charles Spaniel – wł. Agnieszka Szewczuk

                                                                      ALBERTO Nabucco – Rhodesian ridgeback – wł. Grzegorz Gajowniczek

                                                              BOHITO Red Pearl In Ginger – American Staffordshire Terrier – wł. Anna Rutkowska

                                                                               DANCE WITH ME ROZE – Pudel Duży – wł. Katarzyna Sołowiej

                                                                     ASHOT Stary Trop – Jamnik Szorstkowłosy Standardowy – wł. Leszek Czokajło

                                                                                                      MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

                                                                                          KENIA Lewirot/FCI – rottweiler – wł. Izabela Grygorczuk

                                                                         NICE GABI AS FOLK Magor – Jack Russell Terrier – wł. Adam Niewiński

                                                                          Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

                                                                           Waldwiese WILLY GOOD DOG – Wyżeł weimarski – wł. Eliza Grodzicka

                                                                              ARAGORN Grey Passion – Wyżeł weimarski – wł. Adam Pietruczuk

CHAMPIONAT BIAŁORUSI


ZINAIDA z Noveho Mesta
 – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

                                                                                     Gang-Staff TOSCA – Jack Russell Terrier – wł. Izabela Szematowicz

                                                                                   Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BIAŁORUSI

Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

                                                                             Waldwiese WILLY GOOD DOG – Wyżeł weimarski – wł. Eliza Grodzicka

CHAMPIONAT BUŁGARII


MALTA Limnolka
 – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak

GRAND CHAMPION CZECH

                                                                                ARIK Gniazdo Karzełków – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Tomczyk

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ESTONII


Maldonnas DEEP IN MY HEART
 – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak


Banner’s Epoch JASPER
 – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

CHAMPIONAT ESTONII

DANCE WITH ME ROZE – Pudel Duży – wł. Katarzyna Sołowiej

CHAMPIONAT LITWY

 AXEL Sitkowski Bór – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


COSMO Gabolka
 – Cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga


MALTA Limnolka
 – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak

                                                                               Gold Amber Herbu Zadora – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz

                                                                                       DANCE WITH ME ROZE – Pudel Duży – wł. Katarzyna Sołowiej

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY

                                                                                 Gang-Staff TOSCA – Jack Russell Terrier – wł. Izabela Szematowicz

                                                                                     Kanix MR.COOL – Jack Russell Terrier – wł. Izabela Szematowicz

                                                                                Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

                                                                               Nice Gabi As Folk Magor – Jack Russell Terrier – wł. Adam Niewiński

                                                                                                                       
                                                                                  Banner’s Epoch JASPER
 – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ŁOTWY

Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak


Banner’s Epoch JASPER
 – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

CHAMPIONAT ŁOTWY


SWIFT WOLF Fortunatus
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

CHAMPIONAT MACEDONII


MALTA Limnolka
 – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak

CHAMPIONAT NIEMIEC


SWIFT WOLF Fortunatus
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

CHAMPIONAT RUMUNII


MALTA Limnolka – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak

COOL BABY Sitkowski Bór – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz


Banner’s Epoch JASPER
 – Labrador Retriever – wł. Marek Waszkiewicz

PURSH iz Mira Antallis – Bullmastiff – wł. Katarzyna Piesecka

CHAMPIONAT SŁOWACJI

ARIK Gniazdo Karzełków – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Tomczyk


FIRST EXPRESS Dwie Korony
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

GRAND CHAMPION SŁOWACJI

ARIK Gniazdo Karzełków – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Tomczyk

GRAND CHAMPION UKRAINY

DANCE WITH ME ROZE – Pudel Duży – wł. Katarzyna Sołowiej

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT UKRAINY

Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

CHAMPIONAT UKRAINY

DANCE WITH ME ROZE – Pudel Duży – wł. Katarzyna Sołowiej

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BAŁTYKU

Maldonnas DEEP IN MY HEART – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT – INTERCHAMPION


Marjaniemen QUEEN OF HOPES
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Arsene de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Robin’s ANAKONDA
 – Parson Russell Terrier – wł. Zbigniew Gulko

ARIK Gniazdo Karzełków – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Tomczyk


SWIFT WOLF Fortunatus
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski


KSIĄŻE KARMELEK Aluzja
 – Terier walijski – wł. Alicja Konecko


NUBI Twierdza Samuraja – Tosa – wł. Janusz Zygmunt Wojciulewicz

BALTIC CHAMPION



FIRST EXPRESS Dwie Korony
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

CHAMPIONAT POLSKI



ARABESKA Top Tangram
 – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska


SELENA Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Irena Olesiuk


Bleper’s (FCI) TIP TOP
 – cocker spaniel angielski – wł. Małgorzata Dudenko


CARA MIA Lastung
 – cocker spaniel angielski – wł. Małgorzata Dudenko


BIBI Gent
 – rottweiler – wł. Izabela Grygorczuk


ACCORI Top Tangram
 – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Piotr Sarosiek


AXEL Sitkowski Bór 
– Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


AKABAR Top Tangram/FCI
 – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska, Urszula Gałaszewska


 SHIMOFURI Mastifland
 – Mastif tybetański – wł. Inga Błażewicz


GANDALF Marstal
 – Rottweiler – wł. Izabela Grygorczyk


LARGO z Gangu Długich – Basset Hound – wł. Magdalena Szoka


ANA Mazurski Samuraj/FCI – Tosa – wł. Janusz Z. Wojciulewicz


ASASHORYU Mazurski Samuraj/FCI – Tosa – wł. Janusz Z. Wojciulewicz


EMILIO Flavago – Sznaucer średni czarny – wł. Maciej Szutkiewicz


ARON Dudi Dog’s – Basset hound – wł. Małgorzata Dudenko


ANDROMEDA Park Ridge – Gryfonik brukselski – wł. Małgorzata Zachara


CZIKA Draczyn – Buldog francuski – wł. Marta Ekstowicz

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI



DASZA Leśny Radar – Foksterier krótkowłosy – wł. Krzysztof Wiński


CARA MIA Lastung – cocker spaniel angielski – wł. Małgorzata Dudenko


GANDALF Marstal – rottweiler – wł. Izabela Grygorczuk


COOL BABY Sitkowski Bór
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


GOLD AMBER Herbu Zadora
 – labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


Gang Staff (FCI) Queer As Folk
 – Jack Russell Terrier – wł. Adam Niewiński


NOBEL z Puli Szczęścia
 – Owczarek szetlandzki – wł. Maciej Babiński


PURSH iz Mira Antallis – Bullmastiff – wł. Katarzyna Piesecka


MON CHERI znad Łydni – Coton de Tulear – wł. Dariusz Kłujszo


WINTERFROST’S EXCLUSIVE
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski


ETIENNE Lacrima Heliandum 
– dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska


ANA Mazurski Samuraj/FCI
 – Tosa – wł. Janusz Z. Wojciulewicz


ASASHORYU Mazurski Samuraj/FCI
 – Tosa – wł. Janusz Z. Wojciulewicz


MALTA Limnolka
 – Lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak


CHARLIE Moravia Bento – Basset hound – wł. Małgorzata Dudenko


ALBERTO Nabucco – Rhodesian ridgeback – wł. Grzegorz Gajowniczek


DANCE WITH ME ROZE – Pudel Duży – wł. Katarzyna Sołowiej

CHAMPIONAT BAŁKANÓW



JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski

 

CHAMPIONAT BIAŁORUSI


DASZA Leśny Radar – Foksterier krótkowłosy – wł. Krzysztof Wiński


Decoris HEY-DAY
 – Yorkshire terrier – wł. Izabela Szematowicz


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy
 – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BIAŁORUSI



ALIS Good Dog
 – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Eliza Grodzicka


DAFNE York Fan
 – Yorkshire Terrier – wł. Małgorzata Nowak


MON CHERI znad Łydni – Coton de Tulear – wł. Dariusz Kłujszo


ZINAIDA z Noveho Mesta
 – Maltańczyk – wł. Małgorzata Nowak

CHAMPIONAT BUŁGARII



JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski

CHAMPIONAT CZECH



ARIK Gniazdo Karzełków – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Tomczyk

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ESTONII



LADY MARGOT znad Łydni – Coton de Tulear – wł. Dariusz Kłujszo

 

CHAMPIONAT LITWY



ARABESKA Top Tangram – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata Jamiołkowska


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski


SWIFT WOLF Fortunatus
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski


FIRST EXPRESS Dwie Korony
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY



COSMO Gabolka
 – Cairn terrier – wł. Gabriela Drwięga


DASZA Leśny Radar – Foksterier krótkowłosy – wł. Krzysztof Wiński


Gold Amber Herbu Zadora – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


ALIS Good Dog
 – Wyżeł weimarski krótkowłosy – wł. Eliza Grodzicka


Gang Staff (FCI) Queer As Folk
 – Jack Russell Terrier – wł. Adam Niewiński


MON CHERI znad Łydni – Coton de Tulear – wł. Dariusz Kłujszo


WINTERFROST’S EXCLUSIVE
 – Siberian Husky – wł. Piotr Jan Olszewski


CHARLIE Moravia Bento – Basset hound – wł. Małgorzata Dudenko

CHAMPIONAT MACEDONII


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski

CHAMPIONAT RUMUNII



JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski

 

CHAMPIONAT UKRAINY



JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski

MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT – INTERCHAMPION


SHARON Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Andrzej & Aneta Szutkiewicz


 Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz


Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


CONNELLY Lacrima Heliandum.FCI
 – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska

BALTIC CHAMPION



Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT POLSKI



AWAKE Vis a Vis
 – Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Janusz Kuczyński


VOLCANO NEGRO Sub-O-Divo
 – chiński grzywacz – wł. Mariola Laskowska


BRUNO Wielki Duńczyk
 – Dogue de Bordeaux – wł. U. i A. Kalinowscy


Robin’s ANAKONDA
 – Parson Russell Terrier – wł. Zbigniew Gulko


MANCHA Tajemnica Mistrza – Dog kanaryjski – wł. Anna i Andrzej Kaliccy


ARIK Gniazdo Karzełków/FCI – Pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Jacek Tomczyk


ELYSIUM Carnivorus Vulgaris – Dogue de Bordeaux – wł. Barbara Pałka


SWIFT WOLF Fortunatus – Siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski


Marjaniemen QUEEN OF HOPES – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Arsene de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


ABI Cairo – Dogue de Bordeaux – wł. Elżbieta Barańczuk


Malahovskiy Volkodav Laskovaya Chertovka – Owczarek Kaukaski – wł. Lubow Zajcewa-Kunkiewicz


KARAOKE Polaris – Owczarek Belgijski Groenendael – wł. Adam Jacek Muszyński


JETTA z Krywlan – Owczarek niemiecki – wł. Marcin Paradowski & Ryszard i Jarosław Gesinowscy


ABI Żelba – Mastif Neapolitański – wł. Szymon S. Zieliński


EVITA Amfitrion – owczarek niemiecki – wł. Krystyna i Antoni Struk


HARDY Amfitrion – owczarek niemiecki – wł. Krystyna i Antoni Struk



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI



AKABAR Top Tangram
 – Sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. M. i U. Jamiołkowskie


FABIEN VAN HAME LI Norsław Ramotto – Cavalier King Charles spaniel – wł. Bogusław Ćwilich


BRUNO Wielki Duńczyk – Dogue de Bordeaux – wł. U. i A. Kalinowscy


VAN GOGH Herbu Zadora
 – Labrador retriever – wł. Marek Waszkiewicz


PEPPY Ankrys
 – Sznaucer miniaturowy czarny – wł. Anna Kamocka


ARIA Dudi Dog’s – Basset Hound – wł. Małgorzata Dudenko


Bleper’s (FCI) TIP TOP – Angielski Cocker Spaniel – wł. Małgorzata Dudenko


Sopianae Imperator CEZAR
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz


BURSZTYN Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


BRYLANT Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


BLOOM Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


BELLA Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


TABORRA Xanti Land /FCI
 – Dog Kanaryjski – wł. Anna i Andrzej Kaliccy


UDINA Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Maciej Marciniak


JOYFUL GIRL z Samotni Christa – American Staffordshire Terrier – wł. Anna Rutkowska


DIDA Gent – Rottweiler – wł. Sylwia Antkiewicz


BRIGITTE Krzyk Uwielbienia – Mastif Neapolitański – wł. Szymon S. Zieliński


BAJKA Krzyk Uwielbienia – Mastif Neapolitański – wł. Szymon S. Zieliński


LADY MARGOT znad Łydni – Coton de Tulear – wł. Dariusz Kłujszo



MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT AUSTRII


BELLA Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 BURSZTYN Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT BOŚNII I HERZEGOWINY



BLOOM Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 BRYLANT Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 BURSZTYN Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Sopianae Imperator Ariel
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BOŚNII I HERZEGOWINY


Sopianae Imperator Ariel
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT CZECH



BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT CHORWACJI



 TABORRA Xanti Land
 – Dog kanaryjski – wł. Anna i Andrzej Kaliccy

CHAMPIONAT BIAŁORUSI



 POKUSA z Kociego Dworu
 – Maltańczyk – wł. Anna Płońska



DAKOTA z Werwą
 – Rhodesian Ridgeback – wł. Małgorzata Nowak


FIRST EXPRESS Dwie Korony – Siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski

CHAMPIONAT ESTONII



FIRST EXPRESS Dwie Korony – Siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski


Marjaniemen QUEEN OF HOPES – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ESTONII


BLOOM Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


BURSZTYN Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT FINLANDII


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT LITWY


BANKIWA Quendi Rivendell
 – Owczarek belgijski – wł. Bożydar Świeczkowski


BONARI Quendi Rivendell
 – Owczarek belgijski – wł. Krzysztof Świeczkowski


POKUSA z Kociego Dworu
 – Maltańczyk – wł. Anna Płońska


MANCHA Tajemnica Mistrza – Dog kanaryjski – wł. Anna i Andrzej Kaliccy


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Arsene de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY



 Decoris HEY-DAY – Yorkshire Terrier – wł. Izabela Szematowicz


 TABORRA Xanti Land – Dog kanaryjski – wł. Anna i Andrzej Kaliccy


BLOOM Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


BIRMA dla Pociechy – Boston Terrier – wł. Radosław Łapiński


LADY MARGOT znad Łydni – Coton de Tulear – wł. Dariusz Kłujszo

CHAMPIONAT LUKSEMBURGA


Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LUKSEMBURGA


BURSZTYN Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


BLOOM Rubinowy Skarb
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT ŁOTWY


POKUSA z Kociego Dworu
 – Maltańczyk – wł. Anna Płońska


FIRST EXPRESS Dwie Korony – Siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT NIEMIEC


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT ROSJI



 SHARON Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Andrzej & Aneta Szutkiewicz


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski

CHAMPIONAT RKF



SHARON Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Andrzej & Aneta Szutkiewicz


JUMATATU JUZI Folwark Zwierzęcy – Rhodesian ridgeback – wł. Paweł Malinowski

MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT – INTERCHAMPION



 BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak


ACNE Lacrima Heliandum.FCI – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska

CHAMPIONAT POLSKI


BANKIWA Quendi Rivendell
 – Owczarek Belgijski – Groenedael – wł. Bożydar Świeczkowski


Gabi Draczyn
 – Buldog Francuski – wł. Dorota Łędzewicz


BREDA od Sku.Piewskiego – Tosa – wł. Karol Skupiewski


BAXTER od Sku.Piewskiego – Tosa – wł. Karol Skupiewski


SHARON Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Aneta Szutkiewicz


ESSO Sawana
 – Rottweiler – wł. Paweł Rogiński


BONARI Quendi Rivendell
 – Owczarek Belgijski Groenendael – wł. Krzysztof Świeczkowski


BEN ze Wzgórza Wejhera – Sznaucer Miniaturowy czarno-srebrny – wł. Janusz Kuczyński


DUMKA Duma Kazana 
– Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy – wł. Iwona Porębska


OLKA Ardelia
 – Owczarek Niemiecki – wł. Piotr Bożko


A’LUIS Krzywe Zwierciadło
 – Buldog Angielski – wł. Zbigniew Dubowik


RUBEN z Czerwonego Widzewa – Foksterier szorstkowłosy – wł. Anna szałaj


 CONNELLY Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska


BONA Ryton – Posokowiec Hanowerski – wł. J.P. Włostowski


 POKUSA z Kociego Dworu
 – maltańczyk – wł. Anna Płońska


OKII Matagiinu PL – Akita – wł. L & D Rozmysłowicz


FIRST EXPRESS Dwie Korony – Siberian husky – wł. Iwona Ochryniuk


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz


Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT LITWY


 RIVA Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Aneta Szutkiewicz


 SHARON Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Aneta Szutkiewicz


SOAPY ROMEO Lietuvos Liutas
 – chow chow – wł. Ewa Świtkiewicz


DAKOTA z Werwą – Rhodesian Ridgeback – wł. Małgorzata Nowak


Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz


 Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT ŁOTWY



BANKIWA Quendi Rivendell
 – Owczarek Belgijski – Groenedael – wł. Bożydar Świeczkowski


BONARI Quendi Rivendell
 – Owczarek Belgijski Groenendael – wł. Krzysztof Świeczkowski


Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT BOŚNI I HERCEGOWINY


 Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog Francuski – wł. Dorota Łędzewicz


Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

CHAMPIONAT CHORWACJI


 BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

CHAMPIONAT MOŁDAWII


BYS
TRA z Fox-Klanu – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

CHAMPIONAT SŁOWACJI


BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

 

KLUBOWY CHAMPIONAT SŁOWACJI



Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT WĘGIER


BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI


ANDALUZJA-ANDA z Klanu Ming – Pekińczyk – wł. Liliana Zwolińska


RITILA z Leśnego Potoku – Tosa – wł. Janusz Z. Wojciulewicz


NUBI Twierdza Samuraja – Tosa – wł. Janusz Z. Wojciulewicz


M’BABAGOMA-GO Tajgeta – Shiba – wł. Martyna Rozmysłowicz


SWIFT WOLF Fortunatus – Siberian husky – wł. Piotr Jan Olszewski


 Marjaniemen QUEEN OF HOPES – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Arsene de la Bacska – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


ELISSA z Valldemose
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Cwmhaf VAUDERVILLE
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


ABI Cairo – Dogue de Bordeaux – wł. Elżbieta Barańczuk


Malahovskiy Volkodav Laskovaya Chertovka – Owczarek Kaukaski – wł. Lubow Zajcewa-Kunkiewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT CZECH


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY



Sopianae Imperator Pepe
 – Buldog Francuski – wł. Dorota Łędzewicz


British Taste Charlie Unlimited
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


DAKOTA z Werwą – Rhodesian Ridgeback – wł. Małgorzata Nowak


AMMON Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew


ALICE Walba – Bokser – wł. Walenty Saweljew


NEO NAVI Secutor – American Staffordshire Terrier – wł. Mariusz Zgierun


 Marjaniemen QUEEN OF HOPES – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Arsene de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ŁOTWY


Marjaniemen QUEEN OF HOPES
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

CHAMPIONAT ESTONII



Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog francuski – wł. Dorota Łędzewicz


Arsene de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ESTONII


Marjaniemen QUEEN OF HOPES
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 Arsene de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT SŁOWENII



Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BOŚNI I HERCEGOWINY



 Sopianae Imperator Pepe
 – Buldog Francuski – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT WĘGIER



Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT – INTERCHAMPION



 REKIN Chatka Zielarki
 – Hovawart – wł. Marzanna Idźkowska


DAKOTA Wichrowe Zauroczenie
 – Wilczarz Irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska


VOLAND
 – Dogue de Bordeaux – wł. Barbara Pałka


JEJ DŁUGOŚĆ DARLA Amfitrion /FCI
 – Jamnik Standard. Krótkowłosy – wł. Krystyna i Antoni Struk


BANCIA Dobra Rasa
 – Mastif Hiszpański – wł. Andrzej Łapiński


BAYRA Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy


CERBERUS LA GARDE DE HADES Gorzowska Panorama
 – Dogue de Bordeaux – wł. B. Pałka

CHAMPIONAT POLSKI



BANCIA Dobra Rasa
 – Mastif Hiszpański – wł. Andrzej Łapiński


KELLY z Panskeho sedla – Cavalier King Charles Spaniel – wł. Norbert Ramotowski


CERBERUS LA GARDE DE HADES Gorzowska Panorama
 – Dogue de Bordeaux – wł. B. Pałka


 NONA Mercator
 – Dog Kanaryjski – wł. Barbara Pałka


RIVA Amigo Perro.FCI
– Dog Niemiecki Błękitny – wł. Aneta Szutkiewicz


 BYSTRA z Fox-Klanu – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak


ARAMIS z Doliny Makowej
 – Jamnik Standartowy Krótkowłosy – wł. Jadwiga Onyszkiewicz-Hoszowska


ATENA z Doliny Makowej – Jamnik Standartowy Krótkowłosy – wł. Jadwiga Onyszkiewicz-Hoszowska


BAYRA Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy


MILONGA Mercator
 – Dogue de Bordeaux – wł. Barbara Pałka


TOM SAWYER YOREX Top Ten – yorkshire terrier – wł. Renata Kazimierowicz


OJOSAN Matagiinu PL – akita – wł. Lilianna i Dariusz Rozmysłowicz


ZEA Walba – bokser – wł. Walenty Saweljew


ATHENA Lacrima Heliandum – Dogue de Bordeaux – wł. Katarzyna Dulewicz


JEGO DŁUGOŚĆ FREDI Amfitrion – jamnik krótkowłosy stand.- wł. K. i A. Struk

CHAMPIONAT LITWY


VOLAND
 – Dogue de Bordeaux – wł. Barbara Pałka


BANCIA Dobra Rasa
 – Mastif Hiszpański – wł. Andrzej Łapiński


BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak


BAYRA Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy


ACNE Lacrima Heliandum.FCI – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska

CHAMPIONAT ŁOTWY


BANCIA Dobra Rasa
 – Mastif Hiszpański – wł. Andrzej Łapiński


BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

CHAMPIONAT ESTONII


BYSTRA z Fox-Klanu
 – Lakeland Terrier – wł. Andrzej Górniak

CHAMPIONAT ROSJI


BANCIA Dobra Rasa
 – Mastif Hiszpański – wł. Andrzej Łapiński


HARDY Amfitrion – owczarek niemiecki – wł. Krystyna i Antoni Struk

CHAMPIONAT CZECH


BAYRA Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

CHAMPIONAT SŁOWACJI

zobacz więcej VOLAND – Dogue de Bordeaux – wł. Barbara Pałka

CHAMPIONAT BIAŁORUSI


HARDY Amfitrion – owczarek niemiecki – wł. Krystyna i Antoni Struk

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI


CACTUS FLOWER z Lodice – Australian Cattle Dog – wł. Norbert Ramotowski


BOSFOR Salutaris – Wilczarz Irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska


BONARI Quendi Rivendell
 – Owczarek Belgijski Groenendael – wł. Krzysztof Świeczkowski


 Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


KARAOKE Polaris – Owczarek Belgijski Groenendael – Adam Jacek Muszyński


SHARON Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Aneta Szutkiewicz


Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog Francuski – wł. Dorota Łędzewicz


Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


POKUSA z Kociego Dworu
 – maltańczyk – wł. Anna Płońska


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


CARINA Salutaris – Wilczarz Irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska


ARIK Gniazdo Karzełków /FCI – pinczer miniaturowy – wł. Juliusz Jacek Tomczyk


CONNELLY Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska


DUMKA Duma Kazana
 – Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy – wł. Iwona Porębska

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT LITWY


SHARON Amigo Perro.FCI
 – Dog Niemiecki Błękitny – wł. Aneta Szutkiewicz


Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog Francuski – wł. Dorota Łędzewicz


Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Vidor King de la Bacska
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


 MANCHA Tajemnica Mistrza
 – Dog Kanaryjski – wł. Anna & Andrzej Kaliccy

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ŁOTWY


Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog Francuski – wł. Dorota Łędzewicz


Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT ESTONII


 Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov
 – Buldog Francuski – wł. Dorota Łędzewicz


Fellis z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT CHORWACJI

 Vidor King de la Bacska – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz


Felicita z cerekvicke strane
 – King Charles Spaniel – wł. Dorota Łędzewicz

MIĘDZYNARODOWY CHAMPIONAT – INTERCHAMPION



BORA Alvorada
 – dogue de Bordeaux – wł. Mirosław Gawryluk


NADIR Amigo Perro.FCI
 – dog niemiecki błękitny – wł. Andrzej Szutkiewicz

CHAMPIONAT POLSKI


ALLIYAH Jedna na Milion
 – bokser – wł. Adam Zawistowski


BELLA DONNA Josza – bokser – wł. Adam Zawistowski


 LAMIA Ardelia
 – owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko


ACNE Lacrima Heliandum.FCI – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska


KORA z Centrum Europy – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Izabella Korol


DEIMOS Astra Canina
 – owczarek belgijski groenendael – wł. Krzysztof Iwaszko


REKIN Chatka Zielarki
 – hovawart – wł. Marzanna Idźkowska


Stail Aikemuno IZYASCHNAYA FAVORITKA – japoński chin – wł. Jan Snarski


OSMA Aspekt – cairn terrier – wł. Urszula Szypluk


LINKA Terierkowo – american staffordshire terrier – wł. Mariusz Marchel


JEJ DŁUGOŚĆ DARLA Amfitrion /F.C.I. – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K. i A. Struk

CHAMPIONAT ESTONII


NADIR Amigo Perro.FCI
 – dog niemiecki błękitny – wł. Andrzej Szutkiewicz

CHAMPIONAT LITWY



THEODOR Wilcze Uroczysko
 – alaskan malamute – wł. Monika Cylwik


Rivulus EVITA
 – dog kanaryjski – wł. Andrzej Z. Kalicki

CHAMPIONAT ŁOTWY



REKIN Chatka Zielarki
 – hovawart – wł. Marzanna Idźkowska


ACNE Lacrima Heliandum.FCI – Dogue de Bordeaux – wł. Joanna Zajkowska

CHAMPIONAT UKRAINY


 ALLIYAH Jedna na Milion
 – bokser – wł. Adam Zawistowski

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI



ALLIYAH Jedna na Milion
 – bokser – wł. Adam Zawistowski


LUCIANO R.G. Alegranda – dogue de Bordeaux – wł. Adam Zawistowski


FAMA od Kacperka – dogue de Bordeaux – wł. Adam Zawistowski


BROKER Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy


TOM SAWYER YOREX Top Ten – yorkshire terrier – wł. Renata Kazimierowicz


ŻARNA Wilczy Pazur – gończy polski – wł. Włodzimierz Madej


BYSTRA z Fox-Klanu – lakeland terrier – wł. Andrzej Górniak


LITTLE QUEEN OF Osanna – pies z Majorki – wł. Mirosław Gawryluk


ATENA z Doliny Makowej – jamnik krótkowlosy standardowy – wł. Jadwiga Onyszkiewicz-Hoszowska


JEGO DŁUGOŚĆ FREDI Amfitrion – jamnik krótkowłosy stand.- wł. K. i A. Struk

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT BIAŁORUSI



HARDY Amfitrion – owczarek niemiecki – wł. Krystyna i Antoni Struk

Międzynarodowy Championat – Interchampion



 JODA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy


FURORA Etruria
 – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata i Urszula i Jamiołkowskie

Championat Polski



JODA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy


PRIMUS INTER PARES Duch Wrzosowisk – berneński pies pasterski – wł. Anna Całpińska


HARRY Genesis II – rottweiler – wł. Adam Korolczuk


LITTLE QUEEN of Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka


 IBIZA Ardelia
 – owczarek niemiecki – wł. Marek Buraczewski


FAMOUS FANTA Arvon
 – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy


JEDI Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Barbara Pałka


VOLAND
 – dogue de Bordeaux – wł. Barbara Pałka

Championat Estonii



 JODA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

Championat Litwy



 FURORA Etruria
 – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Małgorzata i Urszula i Jamiołkowskie


NADIR Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A. Szutkiewicz & W. Wasiluk


JODA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

Championat Łotwy



JODA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

Championat Rosji



FURORA Etruria
 – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. M. i U. Jamiołkowskie

Championat Słowacji



 JODA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

Młodzieżowy Championat Polski



 THEODOR Wilcze Uroczysko
 – alaskan malamute – wł. Monika Cylwik


JEGO DŁUGOŚĆ DASTIN Amfitrion /F.C.I. – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. E. Jemielity


IKA Pigmej
 – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – wł. Urszula Tarasiewicz i Włodzimierz Popczyk


SOAPY ROMEO Lietuvos Liutas – chow chow – wł. Ewa Świtkiewicz


SENSEI – SAJGON Kuba Czina – pekińczyk – wł. Liliana Zwolińska


ARGO Kuźnia Dusz – doberman – wł. Michał Bubienko


REKIN Chatka Zielarki
 – hovawart – wł. Marzanna Idźkowska

Młodzieżowy Championat Litwy



 EVITA Rivulus
 – pies kanaryjski – wł. Andrzej Z. Kalicki


BAYRA Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy


BROKER Lacrima Heliandum – dogue de Bordeaux – wł. Urszula i Artur Kalinowscy

 

Międzynarodowy Championat – Interchampion

 


 Scedir YVES MONTAND – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Urszula Tarasiewicz


CZEŚKA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Wojciech Zajkowski


FIFI Pigmej
 – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. Ewa Anuszkiewicz


Sagittarius ILLUMINATI
 – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska

 

Championat Polski

 



NADIR Amigo Perro.FCI
 – dog niemiecki błękitny – wł. A. Szutkiewicz & W. Wasiluk


FURORA Etruria – sznaucer miniatura pieprz i sól – wł. M. i U. Jamiołkowskie


ENDI Gośmir – hovawart – wł. Marzanna Idźkowska

JEJ DŁUGOŚĆ CHANEL Amfitrion /F.C.I. – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K.i A. Struk

JEJ DŁUGOŚĆ CHANTAL Amfitrion /F.C.I. – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K.i A. Struk

SIM z Warmińskich Szczekaczy – gończy polski – wł. Włodzimierz Madej

 

 

Championat Białorusi

 



FURORA Etruria
 – sznaucer miniatura pieprz i sól – wł. M. i U. Jamiołkowskie

 

Championat Łotwy

 



ENDI Gośmir
 – hovawart – wł. Marzanna Idźkowska


Sagittarius ILLUMINATI
 – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska


IMBIR Aspekt
 – jamnik szorstkowłosy standardowy – wł. Marzanna Idźkowska

 

Championat Litwy

 

 

 


FAMOUS FANTA Arvon
 – dogue de Bordeaux – wł. U.i A. Kalinowscy


Sagittarius ILLUMINATI
 – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska


PRIMUS INTER PARES Duch Wrzosowisk – berneński pies pasterski – wł. Anna Całpińska

 

Młodzieżowy Championat Polski

 



JODA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. U.i A. Kalinowscy


DAKOTA Wichrowe Zauroczenie
 – wilczarz irlandzki – wł. Marzanna Idźkowska


BASTER Diplo – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – wł. B. Topczewska

JEJ DŁUGOŚĆ DARLA Amfitrion /F.C.I. – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K. i A. Struk

OSMA Aspekt – cairin terrier – wł. M. i U. Górscy

EPD MOONLIGHT CAFE Lesoto – american staffordshire terrier – wł. M. i U. Górscy

LITTLE QUEEN of Bialkan – owczarek szetlandzki – wł. Anna Hryniewicka

 

Młodzieżowy Championat Białorusi

 

 

                                                              JEJ DŁUGOŚĆ DARLA Amfitrion /F.C.I. – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K. i A. Struk

 

 

Międzynarodowy Championat – INT.CH.

 


JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion/FCI/
 – jamnik krótkowłosy stand. – wł. K. i A. Struk

 

 

Championat Wystawowy Polski – CH.PL
 

                                                                  JEJ DŁUGOŚĆ WICTORIA Amfitrion/FCI/ – jamnik krótkowłosy stand. – wł. A. Struk

                                                                                     IRYS Zimnochów – terier irlandzki – wł. Małgorzata Zimnoch

                                                                                      Młodzieżowy Championat Wystawowy Polski – MŁ.CH.PL

                                                                                                            
                                                                                              ENDI Gośmir – hovawart – wł. Marzanna Parchowska

 

                                                                                                                
                                                                                      FURORA Etruria – sznaucer miniatura – wł. M. i U. Jamiołkowska

                                                                   JEJ DŁUGOŚĆ CHANEL Amfitrion /F.C.I. – jamnik krótkowłosy stand. – wł.K.i A. Struk

                                                                JEJ DŁUGOŚĆ CHANTAL Amfitrion /F.C.I. – jamnik krótkowłosy stand.- wł. K. i A. Struk

 

 

Championat Litwy – LT CH

 


TRISTAN Bessen CS
 – dog niemiecki błękitny – wł. Andrzej Szutkiewicz

 

 

Championat Rosji – RUS CH

 


CZEŚKA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Wojciech Zajkowski

                                                                                                                          
                                                                                    TRISTAN Bessen CS – dog niemiecki błękitny – wł. Andrzej Szutkiewicz

 

 

Championat Estonii – EST V CH

 



JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion/FCI/
 – jamnik krótkowłosy standard. – wł. K. A. Struk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Championat – Interchampion

 



TRISTAN Bessen CS
 – dog niemiecki błękitny – wł. Andrzej Szutkiewicz

 

 

Championat Wystawowy Polski – CH.PL

 



CZEŚKA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Wojciech Zajkowski

                                                                                                                            
                                                                  KARINA Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. Andrzej Szutkiewicz i Zbigniew Płukis

                                                                                                                            
                                                              LADY LAGUNA Amigo Perro.FCI – dog niemiecki błękitny – wł. A. Szutkiewicz i A. Kaczmarczyk

                                                                                                                   
                                                                                                  CORA Ardelia
 – owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko

                                                                                                                   
                                                                                         FENJA von der Lengernheide
 – owczarek niemiecki – wł. Piotr Bożko

                                                                                            ALASKA Ursus Fluminis – alaskan malamute – wł. Monika Cylwik

 

 

Młodzieżowy Championat Wystawowy Polski – MŁ.CH.PL
 

 

                                                                                                    FAME vom Saton – rottweiler – wł. Marek Bogatyrow

                                                                                             IRYS Zimnochów – terier irlandzki – wł. Małgorzata Zimnoch

 

 

Championat Łotwy – LV CH

 


 TRISTAN Bessen CS – dog niemiecki błękitny – wł. Andrzej Szutkiewicz


CZEŚKA Mercator
 – dogue de Bordeaux – wł. Wojciech Zajkowski




JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion/FCI/
 – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K.i A.Struk

 

 

Championat Litwy – LTU CH

 



JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion/FCI/
 – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K.i A.Struk

 

 

Championat Białorusi – BY CH

 



JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion/FCI/
 – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K.i A.Struk

 

 

Championat Rosji – RUS CH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 JEGO DŁUGOŚĆ WITO Amfitrion/FCI/
 – jamnik krótkowłosy standardowy – wł. K.i A.Struk 





Nasze wystawy

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Białymstoku

ul. Jurowiecka 33, 15-101 Białystok

tel/fax +48 85 675 22 46, biuro@zkwp.bialystok.pl

Zapraszamy:

Wtorek 11.00 – 15.00
Środa 16.00- 20.00
Czwartek 9.00 – 13.00
Piątek 16.00 – 20.00